» »

8800GTS 100 stopinj C

8800GTS 100 stopinj C

ostuff ::

Torej mam sledeč problem mam grafično kartico 8800gts in ima 100 stopinj C ko igram igre ali gledam filme v idle stanju pa ma 80 stopinj C. Zanima pa me kaj se splača na ohišje zmontirat ventilatorje ali bo treba namestit hladilnik ?

mam pa to ohišje

El Nino ::

Kaj sploh maš hladilnik gor al si samo zadnji stavek tako čudno napisal?

Poglej ventialtor na njej, če se vrti, spihaj ves prah s hladilnika, nanesi termalno pasto na novo. Je OC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: El Nino ()

c0dehunter ::

No, da te potolažim, sam imam ATI HD 3870 in se med špilanjem ogreje do 96°C. Ko sem malo povprašal glede tega, sem izvedel da to niti niso tako visoke temperature.

Svetujem ti da kupiš 2 silent ventilatorja in namestiš na ohišče, tako da en piha luft not, na drugi strani kište pa en ven.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Pyr0Beast ::

MMm .. 98°C praviš .. bo super za destilirat šnopc !
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ostuff ::

samo ko igram igre pol začne štekat ko se tak segreje

wooted ::

na ta ohišje se mi zdi da gresta 2 8cm venta spredaj gor. nabav pa vrž zaenkrat samo spredaj not. odvečn luft bo že najdu pot ven, pa še zaradi prebitka zraka bo v ohišju malo manj prahu

prever kok velik vent gre not. lahko da gre tudi 12cm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wooted ()

Valvoline ::

Z kakšnim OC programom za grafo (npr riva tuner) si nastavi da se grafični ventilator pri 3d ali loadu suče oz dela na 100% pa bo.
Če veš kako se bios grafe da predelat je še najbolše tam nastavit.(Če ne veš raje ne).
Moja x1900gt se je prej segrevala na 90 stopinj,k pa sem predelal bios da ventilator dela na 100% takoj k se segreje več k 70 celzijev, zdaj ne gre več k 75-80. Torej če je temperatura večja k 70 stopinj ventilator dela z polno hitrost. Da se tako nastaviti tudi z riva tunerjem

wooted ::

samo vseeno lahko vrže kakšen vent v kišto, za malo večjo prevetritev

Ruby ::

Vsem tistim ki se pregrevajo grafe fantje, po googlajte rivatuner programck k si pohitris ventilator na graficni, js k grem spilat kere kol nove spile dam na 60% in mam grafo na 60 65C HD 3870.

racunalnicar ::

Tut men se grafa fejst greje. Valvoline, nameraval sem potegnt program dol http://www.google.si/search?hl=sl&q=riv...
pa mi tapru zadetk napiše da morm zbira med gonilniki 177.xx, jst mam pa 175.19.
Na softpedii pa ni treba nč zbirat. Kaj morm zdej nardit?

Valvoline ::

http://downloads.guru3d.com/RivaTuner-v...
Mislim pa da je vseeno katerega gonilnika maš gor.
Tu maš zadnjo verzijo rivatunerja.
Lahka sprobaš nastavljat ventilator z programom atitool. Ta je najbolj preprost in enostavn.
Dejansko je narejen za atijeve grafe ampak podpira tudi nvidia. Res je zakon. jaz sem namreč sprobal 7950gt s tem poštimat pa je kar lepo šlo. Zdaj pa če je novejša nvidia kartica pa ne vem. Sprobaj pa boš vidu. Rivatuner je universalni in podpira vse grafe. Je pa res mal bolj zakompliciran za nastavit.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Pa še navodila kak nastavit ventilator
http://www.guru3d.com/article/rivatuner...

t3hn0 ::

bah...iz prve roke ti povem da je kombinacija hladilnikov Zalman VF1000 + Zalman ZM-RHS88 super...neki sicer pride, sam ce me vprasas je vredno
^.^

1024 ::

Default 7600gt silent. Med gameplayom nabije temp na 108°C, več pa ne kaže graf. Verjetno gre še malo višje.

Ni skrbi.
Fish knows everything.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

temperatura grafične kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
113572 (2541) DeeCoy
»

problem nvidia 9800 GT 512

Oddelek: Pomoč in nasveti
241778 (1045) zachov
»

Temperature vaših 8800 GTS grafičnih kartic

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212446 (1688) kixs
»

8800gts navijanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
986874 (3805) PINki
»

Gigabyte 6600gt Temperatura

Oddelek: Strojna oprema
262043 (1503) Climber

Več podobnih tem