» »

Mimovrste

Mimovrste

««
3 / 90
»»

jan01 ::

@jurre
Imajo prevzem tudi v ljubljani...

jurre ::

@jan01,
ja vem, sem se takoj potem spomnil, zdaj ze nekaj casa nisem sel nic iskat:) Samo tako sem zelel napisat, da grem rajsi sam iskat tudi ce mal vecja razdalja..

Tackleberry ::

...
to, da rešujejo s pošto OK, sam naj rešujejo takoj, ko stranka prijavi napako (pošta ima 3 dni po zakonu da dostavi).
rešili bodo....sej bodo morali....samo danes je to premalo, fant. so drugačni časi, konkurenca diha za vrat, pa še informacije so lahko dostopne.

no evo, da ne boste rekli, da sem krivičen in preoster.
danes sem dobil preostanek robe. zaenkrat zgleda in deluje OK.
so zrihtal. samo pritisnit je bilo treba nanje. dogovorjeni roki so pač roki.

Sc0ut ::

Hm, gledam danes in vidim, da je najcenejša dostava 5 eur...

Ni blo včasih cca. 2 eur? Mah, iz pricipa sedaj ne bom naročil ene boge mrežne.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

veteran ::

Danes sem vrnil objektiv (neoster primerek) na mimovrste z zahtevkom po vračilu kupnine. Referentka je zadevo na hitro pregledala in rekla, da sta na objektivu dve praski. Seveda se nisem strinjal in jo prosil, naj mi pokaže, kje vidi praske. In kar takole s prstom pokaže na prednjo lečo, češ, tukaj je ena, pa tukaj še ena manjša - na steklu pa prav nič, nobene praske!
Sem zaprosil gospoda, ki je pri sosednji mizi sestavljal računalnike, če še on zadevo pogleda. Možakar je nekaj minut pod lučjo gledal objektiv pod različnimi koti, in nato povedal, "to ni nič, to je noter v objektivu". Očitno je gospodična v odsevih videla nekakšne praske, ne vem. Nato je izjavila, da bo počakala na sodelavca, ki pride ob 12h in "se na to bolj spozna" ter da me bodo obvestili po emailu.

Kaže, da tudi mimovrste (včasih zgledna trgovina) zdaj deluje tako, da referentke "vidijo" praske tam kjer jih ni, ko gre za vračilo. :-(

spenstar ::

Mimovrste je postala najdrazja spletna in obicajna trgovina. Se Bigbang je cenejsi. Prasci drazijo za par evrov za majhne stvari. Da ne govorimo o manipulativnem reketu. Tako da se bolj splaca kupovati kar v navadnih trgovinah.

P.S. me ne zanima njihov VIP klub. Toliko ne zapravim v 1 letu.
SPENSTAR--builder

opeter ::

Res je. Na daljavo se sploh ne splača več nič naročevat. Na srečo imamo kar nekaj alternativ.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

roli ::

Nekatere stvari imajo še vedno ceneje kot pa prave trgovine. Sem iskal 2TB disk najprej v BB Mega v LJ - mi je rekel, da majo samo 1.5TB diske. Grem potem v comshop, tam je pa zadeva koštala 200EUR8-O. Potem grem pa gledat še Mimovrste in glej no glej - 2TB disk (celo enak model kot v comphopu) je tu koštal malo več kot 130EUR.
http://www.r00li.com

flood ::

mimo vrste ni več to, kar je bila glede cen
pred leti so se trudli, da imajo najnižje cene, ampak zdej ko so "pomembnejši"
ni več tako odnos pa imajo itak smešen
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

energetik ::

Pravkar kupljena LG TV 32LD350 je na Mimovrste 10EUR dražja kot v BB. Seveda BB prek spleta.
So pa v BB tud kekci - pravijo, da jim je spletna prodaja BB konkurenca - a ni to ista firma? S tem da v fizični štacuni je bila ista TV kar 80EUR dražja kot prek spleta!

veteran ::

No, tale moja izkušnja z vračanjem se je dobro končala, malo po 13h sem dobil email "Vračilo kupnine potrjeno."

Je pa tole dobra šola, v tem času sem namreč zguglal tole tematiko in ugotovil, da sem imel še srečo:
http://www.zps.si/pravice/splet-katalog...

Ja, cene res niso več ugodne, se splača preveriti naokoli. Za cenejše artikle mimovrste zame itak odpade - odkar so začeli zaračunavati 2€ za osebni prevzem, se za take stvari raje sprehodim do bigbanga ali kam drugam.

Volk| ::

Vsa leta kaj so se na Mimovrste trudili, da so si pridobili dober sloves, bodo ga zapravli.
Tudi jaz sem pri njih pustil v preteklosti veliko denarja, zdaj pa očitno več ne bo tako.
Tak to je ko postaneš pohlepen.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

huelz ::

Haha, vsi puscate bajne vsote v stacunah, zatakne se vam pa pri 2 evrih...

Blazz ::

energetik. Če se malo spoznaš na ekonomijo je precej logično zakaj je spletna cena nižja kot v fizični štacuni... (hint: stroški načina prodaje, recimo v spletni štacuni ne rabiš prodajalca, ki ti razkaže izdelek itd...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

energetik ::

Blazz je izjavil:

energetik. Če se malo spoznaš na ekonomijo je precej logično zakaj je spletna cena nižja kot v fizični štacuni... (hint: stroški načina prodaje, recimo v spletni štacuni ne rabiš prodajalca, ki ti razkaže izdelek itd...)

Sej je logično, ampak smešno mi je bilo, ko mi je podajalec trdil, da je BB spletna prodaja druga firma in njihova konkurenca... s tem da sem prišel TV iskat potem ravno tja v štacuno :D
Poleg tega je rekel, da je TV na spletu malenkost cenejša. No, očitno je zanj 80€ malenkost.
No, pustmo zdej to.

Ziga Dolhar ::

Ja, zanj in njegove sodelavce je spletna trgovina vsekakor konkurenca.

V podjetjih z več trgovinami (oz. profitnimi centri) je ponavadi prisotno oz. spodbujano medsebojno tekmovanje in doseganje poslovnih ciljev. En prodan televizor v Ljubljani več je morda prodan televizor v Kranju manj. Za podjetje kot celoto vseeno, za posameznega prodajalca oz. poslovodjo pa vprašanje napredovanja ali dodatkov za uspešnost.
https://dolhar.si/

sss ::

SEj po eni strani je razumljivo zakaj so ratal na mimovrste dragi.
Poleg tega, da so si zavaroval velik del pogače na našem trgu spletnih trgovin so začel na polno oglaševati ter postavljati nove centre v katerih delajo ljudje, ki jih je potrebno plačati :)


Ampak mene kot kupca to ne zanima. Ne zanima me, če imajo oni "manipulativne stroške" in še kaj, ko navajajo razloge za zaračunavanje osebnega prevzema.
So še ostali trgovci, ki si želijo mojega denarja :)

Sideeffect ::

Zaposleni so tisti, ki ti ustvarijo vtis o trgovini.

Zadnje čase pa kot vemo, takšni najraje zaposlijo študente, ki jih b.k. za stranke, njim je bolj važna urna postavka in da gredo po sili najmanjšega odpora.

Verjamem, da nobena od trgovin ni tako slaba, da bi jo morali grajati... Situacija je pač takšna, da zaradi upada naročil raje zaposlijo čelebajzarje, ker so cenejši, oni pa potem krojijo usodo, ki ponavadi vodi do propada in nezadovoljstva strank.

tedy43 ::

mimovrste je zame najslabša internetna trgovina. tam kjer pri njih piše 3 dni za dobavo se prevesi na mesec dni al pa kakšen teden manj. tud če kaj narobe prodajo,imajo napačen opis izdelka, traja neskončno da ti vrnejo denar. ne vem koliko časa ,ker jaz čakam na denar. najprej sem čakal na naročilo cel mesec in ko sem to dobil ni ustrezalo ,sedaj pa pogojujejo vračilo denarja takrat ko bom kaj spet naročil. sramota totalna. nikoli več ne kupujem pri njih.naj si prodajajo škart robo komer hočejo. pa ni se zgodilo sam enkrat. pred veliko časa nazaj sem čakal sušilni stroj mesec in pol. napisano je bilo pa 3 dni. tako

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Ziga Dolhar ::

[Sveže registriran uporabnik.]
https://dolhar.si/

b00mer ::

Baje, da so prodali mimovrste.

Mnenja?

ttommy ::

Komu?
Gamer

b00mer ::

Nemcem.

1. Kolegu so se pohvalili, da so oni kupili mimovrste.
2. Na Jesenicah se res fura svabski R8.
3. Ko smo s prijatelji uzivali na soncu, so poleg nas sedeli fantje z mimovrste in omenjali so pritisk medijev, kasneje tudi pritisk 24 kur( pred 1h).

destroyer2k ::

Ste pa malo pozni. Novica je bila objavlena v mimovrstah 3.12.2012

http://www.mimovrste.com/sporocila-za-j...

Teo0 ::

Pozdravljeni!
Prvič si želim kupiti Računalnik prek Mimivrste (LINK: http://www.mimovrste.com/artikel/274018... )
In me zanima kako je z dostavo če je res tako hitra, in če kdo ima ta PC kakešen je
Hvala za vso pomoč in lep pozdrav

bluefish ::

Sestavljeni računalniki večinoma niso vredni svoje cene. Raje naj ti nekdo pomaga pri izbiri posameznih komponent. Računalniške trgovine itak nudijo tudi sestavo.

Teo0 ::

Ja ampak sem si ogledal komponente in se slišijo dobre, pomagalo bi mi če ima kdo takšen oz. podoben računalnik
procesor Intel Core i7 3770 3,4 GHz (8 MB, 4 jedra, 3,9 GHz Turbo))
matična plošča MSI B75MA
grafična kartica Nvidia GeForce GTX 650 2 GB
pomnilnik (RAM) 16 GB DDR3 1600 MHz
trdi disk 2 TB

joej970 ::

bluefish je izjavil:

Sestavljeni računalniki večinoma niso vredni svoje cene. Raje naj ti nekdo pomaga pri izbiri posameznih komponent. Računalniške trgovine itak nudijo tudi sestavo.


http://www.mlacom.si/konfigurator?mycon...

To je res.
Ampak ne vem kje bi še lahko kaj odbil od cene.
http://www.mlacom.si/konfigurator?mycon...
Grafa in procesor sta enaka, ostalo pa podobno, pa je le -50 €.

cordoba ::

3 dni nazaj sem kupil tablico asus tf300t, ki pa je imela v zgornjem desnem kotu napako, na dnevni svetlobi je zgledala kot razpoka in pa , na najvišjih nastavitvah za svetilnost je bil ful temnejši kot bi mogel bit. Imam še dva doma zato sem opazil. Danes nesem na prevzemno mesto, kjer sem pričakoval takojšno menjavo, pokazal sem sliko kot dokaz, ampak sem samo izpolnil prevzemni nalog in zdaj čakat, da oni to oddobrijo.

Je to pravilen postopek, ker se mi neumno zdi....

Magic1 ::

Tako je ponavadi pri vračilu, sem doživel nekaj časa nazaj pri enaa. Tisti na šaltarju samo kuckajo v računalnik in nosijo stvari iz skladišča.
Magic

cordoba ::

 slika

slika



Tako zgleda, vsi so na enakih nastavitvah, hitrost in svetilnost...

Magic1 ::

Poglej na forumih, je znano, da transformerji v kotih radi počijo pri uporabi original tipkovnice.
Magic

cordoba ::

 Slika

Slika



Ja to ni počeno, ampak zgleda kot, da neka folija ven štrli. Sej pri notranji svetlobi se ne opazi, ampak pri zunanji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cordoba ()

medenko ::

3 kose si vzel? si pa loaded :)

samo vračilo bi naredil in ti denar vrnejo.

cordoba ::

En je moj, od punce in ta zjeban od mamce.

Glede vračila je pa treba tja poslat, pa potem spet čakat, da oddobrijo pa čakat ,da nakažejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cordoba ()

cordoba ::

Kupujem tale zvočnik.
http://www.mimovrste.com/artikel/121001...

A je možno, da nima garancije, ker je označeno z /?

NejcSSD ::

cordoba je izjavil:

Kupujem tale zvočnik.
http://www.mimovrste.com/artikel/121001...

A je možno, da nima garancije, ker je označeno z /?


Zakaj jih ne kontaktiraš in vprašaš?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

cordoba ::

Sem jih, ampak, ker je vikend, dvomim, da mi bojo v kratkem odgovorili. Mogoce pa kdo ve...

s1m0n ::

Uvoznik daje 36 mesecev tako, da sklepam, da je pri Mimovrste enako saj so navedeni na uvoznikovi strani kot spletna trgovina.

hurikhan ::

Zanimivo, da ni bilo nobenih komentarjev na prenovo trgovine, ki je milo rečeno FAIL. :)

shadeX ::

Uf zelo nevšečen dizjan. Prejšni mi je bil 100x bolj všeč.

jurre ::

imajo nekaj negativnih komentarjev na facebooku.

Iskalnik je postal neuporaben - vpišeš "passport" ne najde ničesar, vpišeš "WD Blue" ti najde WD skupino, ki ima diske, NASe.... ko klikneš Diski pa se odprejo na splošno vsi diski 8-O
Pa za vsako stvar v filtiranju moraš spodaj potrditi.

extr3m3 ::

Bdw.. ob vpisanem nizu "Passport" meni čisto lepo najde/vrne artikle.

edit #1: enako je z nizom WD Blue ... 3je diski.
o_O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: extr3m3 ()

al1976 ::

Meni osebno nov izgled ni všeč, zopet še viden koncept prisilnega prehoda tipa "manj je več" in razmet menijev v horizontalo itd... ali pa sem bil prejsnega preveč navajen.

No upam da po splavitvi zadevo dodelajo do podobne uporabnosti starega vmesnika.

jurre ::

pardon, so popravili, vceraj zvecer se ni delalo

extr3m3 ::

Bomo videli... me pa res zanima kakšne bodo nove novosti, nov procesni sistem.. :)
o_O

shadeX ::

Da sem nakupoval pri mimovrste so me pritegnile 2 zelo pomembni stvari:

1. Prijazni, ustrežljivi
2. Dizajn strani. Tisti velik zelen gumb (dodaj v košarico) je kar kričal po temu da zadevo kupim. Zelo preprosta, pregledna. Ne vem zakaj so morali spremenit? Jezi me tudi to ker za vsak artikel ko dam miško gor se vse spremeni v napis "v košarico".. itd. Ni mi jasno kaj so s tem poskušali doseči?

abyssus ::

Preprosto vedel sem, da bo zadeva FAIL. Še pri vsaki spletni strani se je to zgodilo.

Egidij88 ::

Iskalnik, filtri, sam dizajn in še kaj... to ni to.

alexa-lol ::

Ko greš na homepagu nad nek izdelek (:hover) da se pokaže napis "V košarico" je bug/feature ko greš iz "ploščice" iz :hover v navadno stanje. V nekem trenutku ravno preden "V košarico" fade-outa se vidi tudi tekst na zeleni podlagi "Na zalogi".

Win 8.1, Google Chrome različica 33.0.1750.154 m

 Bug

Bug



Za ponovitev buga/featurja naredi:
Selektor: .lst-product--brief .lst-product-item-action
Lastnost: transition in -webkit-transition : opacity iz 0.2s ease v 5.2 ease ... in se jasno vidi kaj se zgodi. Je potrebno še malo izpilit ta efekt.


Naletel sem na nek (CSS/render) bug. Zgodi se ko je okno široko od 641px do 676px. Tekst "Računalništvo" vrže rendiranje dol iz sivega ozadja, se ga pa vidi če dam spanu z vsebino Računalništvo margin-top -60px npr.

Bug je prisoten tudi v Operi 12.16 (Opera/9.80 (Windows NT 6.2) Presto/2.12.388 Version/12.16), IE 11 in FF 27

 Bug

Bug



Lp
««
3 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751534 (17731) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349404 (30226) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029355 (20681) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170488 (155318) zoot

Več podobnih tem