» »

Proc @ Abit BX6 2.0

Proc @ Abit BX6 2.0

Tr0n ::

Maksimalno kateri P3 ali Celeron procesor bi se pasal na Abit BX6 2.0 plato? Imam najnovejsi BiOS.

frudi ::

pašejo menda vsi coppermine-based pIII in cII procesorji, ne glede na množilnik procesorja. da se pa usposobit tudi novejše tualatin procesorje.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Hmm, si ziher? Kako je z novimi instrukcijami etc...

frudi ::

po par tujih forumih sem že prebral poste nekaterih osebkov, ki so usposobili tualatine na bx6 in celo bh6 platah.
ampak da ne bo pomote - potrebno je 'hardversko' modificirat procesor. sicer nič drastičnega, izoliraš tri pine in po potrebi povežeš dva druga pina. pa en kvaliteten slot->fcpga adapter rabiš (abit, iwill, asus)
je že par odprtih tem o tem na slo-techu, poskusi poiskat za kak mesec dni nazaj.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Jaz nebi nic kompliciral. Vzel bi maksimalen procesor, ki bi delal brez modifikacij. Glede slot adapterja, se jih da sploh kupit, ce kupis samo procesor? Baje samo, ce kupis celoten sistem. Se jih da kje posebaj kupit?

rap3r ::

Pomoje bi ti 100% pasu brez kkšni modofokacij najhitrejši celeron z coppermine jedrom to pa je 1100 k pa se jih neda dobit več!Če te pa zanima glih prodajam enga!Poglej pod moj profil za kontakt!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tr0n ::

Saj 1200 in 1300 Celeron bi verjetno se tudi pasal. Se dobijo se.

Ah, bedarija. Od Celeron 1.2 GHz dalje uporabljajo Tualatin jedro, ne? :) Se pravi maksimalno bi bla opcija P3 1 GHz ali Celeron 1.1 GHz?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

rap3r ::

Jp tko kukr sm ti napisu !
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Thanatos ::

Najvišji coppermine celeronII je 1,1Ghz, ki pa ga sedaj več ne proizvajajo ker ga je nadomestil tualatin celeron. Enako se je zgodilo z 1Ghz izvedenko

Tr0n ::

Aha, thx.

Spajky ::

Tron, jest prodajam FcPga Slot1 adapter za 5kSit...praktično nov... :-) (na mail v profilu).. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410838 (7176) Spajky
»

kateri P3 na Abit BH6 (slot1) plosco

Oddelek: Strojna oprema
211669 (1456) Air_Borne
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251431 (1210) dvokolaš
»

Stara plata + nov procesor = ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111236 (1066) suse80
»

Kako zamenjati procesor

Oddelek: Strojna oprema
112024 (1748) Spajky

Več podobnih tem