» »

Problem z asus P5K plato in internetom - počasen internet zaradi plate

Problem z asus P5K plato in internetom - počasen internet zaradi plate

garfy ::

Kupil sem novi computer, asus 5pk plata, quad intel 6600, gt8800 in imam probleme z internetom na kabelskem odjemalcu imam modem thompson in nič ne dela

ne moral ftp fileov, strani se odpirajo počasi, strani timed out dobim, včasih čakam da se mi google .com odpre 1 minuto al pa se pojavi blank zaslon

kabelska pravi da je kriv moj računalnik saj ne zna komunicirat z modemom, prodajalec pa pravi da je kabelska

imam najnovejše driverje načložene, povezava je 1.5 mb download to je 160 kb/s kar bi moralo delat ko šus pa ne dela

Laly ::

Za začetek poglej, če ti "Event viewer" kkšne errorje pokaže.

garfy ::

kje to vidiš?

Laly ::

control panel->"system maintance"->administrative tools->event viewer

Legend(SLO) ::

Sam imam podoben problem. Plata je sicer druga (Gigabyte P35 DS3). Torrent mi sicer dosega max hitrosti na moji povezavi (ADSL), vendar pa je odzivnost interneta nikakeršna. Ko kliknem na link se na modemu ne dogaja nič. Nato začne utripati in mi prenese en del strani in nato spet dolgo nič.

Pogledal sm v event Viewer, vendar ne vem kje naj gledam (Application, Security, System, ACEEvent log). Pod katero kategorijo naj pogledam za errorje.


P.S: Pogledal sem pod system kjer mi vsakič javi 2 errorja: (Oba imate naslednjo vsebino) The BDFsDrv service failed to start due to the following error:
The system cannot find the file specified. (event id: 7000)

A je možno, da je mrežna fuč in da hkrati dosega max hitrosti samo, da ni sposobna komunikacije z modemom)???
krneki

garfy ::

ma danes je prišu en burek z kabelske in so ugotovili da so sami krivi, prenesli so me neakm drgam, torej s kompom ni blo nič narobe, niti z lan ali modemom

bureki pri kabelski so zajebali

Legend(SLO) ::

Aja zdej sem probal priklopit internet direktno na modem in deluje normalno. Ni pa mi jasno kako je lahko problem v switchu, saj drugi računalnik, ki se povezuje preko switcha deluje normalno. In tudi moj starejši se preko istega kabla, če ga preklopim na starega povezuje normalno.
krneki

eben ::

mel sem podoben problem na asus p5kc kjer mi asus install all ni hotu namestit mrezne oz jo je nalagu zlo pocas problem je bil da sem mel u biosu nastavljen boot iz dvd pogona zdej mi dela normalno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera komponenta PC-ja počasi crkuje?

Oddelek: Strojna oprema
211301 (725) kody
»

Katastrofalne Težave z High-End Računalnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6014494 (11658) tilen006
»

[Windows][XP] Zakaj po zagonu traja še par minut, da vse normalno dela?

Oddelek: Operacijski sistemi
422455 (1774) bluefish
»

Mreža, master browser in problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161647 (1483) lojze_car
»

Mreža win 2k - win 2k ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141096 (1032) SkIDiver

Več podobnih tem