» »

Frames + PHP

Frames + PHP

Borci ::

Problem je naslednji.
Imam statično stran z dvema frejmoma. Eden je zgoraj za slikico, drugi pa je spodaj-glavni frejm.
V tem glavnem frejmu je forma, ki pošlje podatke PHP strani.
Ko kliknem na gumb Submit, se mi odpre pogovorno okno in me vpraša ali želim odpreti ali shraniti fajl.
Če pa odprem samo ta glavni frejm, torej je sedaj stran brez frejmov in ko kliknem na Submit zadeva deluje tako kot treba.

Verjetno je treba nekje dodati, da naj se podatki vrnejo nazaj v glavni frejm.

A kje in kako?

darh ::

PHP z frejmi nima popolnoma nobene povezave... tud pošiljanje forma se dogaja samo in edino v istem frejmu kot je form... tko da ne vem kako maš ti to zakompliciran.. če bi pokazal bi ti laažje povedal kaj delaš narobe
Excuses are useless! Results are priceless!

Borci ::

Bi ti pokazal, ampak mi to zaenkrat laufa samo na lokalnem računalniku. Nisem pa še našel spletnega serverja, ki bi zastonj ponujal podporo PHP (in MySQL).

Če v Dreamveaverju narediš navaden Link, lahko izbereš v katerem frejmu se bo stran prikazala (mislim da doda target="MainFrame"). Vendar pa pri PHP niti približno ne vem, kje bi dodal kaj podobnega.

Če posredujem informacije PHP-ju iz strani brez frejmov, se podatki lepo vrnejo nazaj in izpišejo. Kako hitro pa je na strani več frejmov, pa se odpre tisto pogovorno okno, kot da bi kliknil nek fajl za download. Torej se podatki sami od sebe nočejo vrniti v tisti frejm odkoder je bil klican.

whatson ::

http://www.dk3.com

ta ma zastonj php in še mysql, če se ne motim...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

whatson ::

Ampak nevem zakaj trenutno ne dela... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Borci ::

Saj dela, samo webhosting ni zastonj.

markz ::

Tudi v form lahko dodas TARGET="FrameName" ... samo to po mojem ni razlog tvojih tezav...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava - dropdown menu + prikaz tudi v drugem frejmu

Oddelek: Izdelava spletišč
131110 (897) Klemenn
»

dreamweaver, flash in framesets

Oddelek: Izdelava spletišč
6870 (845) tec
»

Html (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
514732 (4073) govno
»

frejmi ali tabele?

Oddelek: Omrežja in internet
71074 (944) MasterBlaster
»

Izdelovanje pejgov (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
603828 (3331) darh

Več podobnih tem