» »

AGT računalniki

AGT računalniki

««
11 / 12
»»

RejZoR ::

Sam ti pa mora it preklemano dobro samo za firme in ustanove, da končne potrošnike jemlješ za čist postransko stvar brez kančka entuziazma.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

A res nemorte naredit AGT temo sticky in v prvi post editat in objasnet trenutno situacijo ?!
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Machete ::

Očitno z džavo nimajo kakih debelih biznisov. Dostopne številke niso dovolj niti za sol.

m0LN4r ::

Čisti prihodki od prodaje
1.077.058
886.181
887.823
586.179
322.324

Ful dobr jim gre. Ma kdo še ajpes pa pogleda za 2013? Če je že ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

#brezpodpisa

bluefish ::

Meh, slej ko prej bodo sli v franze.

matobeli ::

Evo, še en heroj se je našel ki je "po nesreči" naročil iz AGTja. Se mi je zdelo da sem nekje nekaj časa nazaj videl da so uredu trgovina. In res so bili. Veliko ceneši za izbrane komponente kot mimovrste, nekaj cenejši od funtecha, nekaj cenejši od dinokompa in približno enako dragi kot dinkompAT, ki pa ne posluje z pravnimi osebami.
Zato je pač AGT prišel v izbor.

Ker mi ni tolko pomemben rok dobave me zanima:

Kako je z garancijo, če gredo komponente v franže, urejam direktno pri pooblaščenemu ali sem v riti?
Zraven sem vzel še njihovo podaljšano garancijo za matično ploščo (ker so ravno vse ostale komponente 3 leta), če propadejo, verjetno propade tudi ta garancija in bi lahko karkoli iztržil od njih samo z tožbo?

In še stransko vprašanje, če bi naročil preko firme, bi se bolj potrudili, manj, ali enako?

bluefish ::

Niti ni finta, ali ti je pomemben rok dobave ali ne. Povsem možno, da naročenih komponent kljub plačilu sploh ne boš dobil oziroma boš čakal v nedogled.

Načeloma garancijo prevzame pooblaščeni servis. V najslabšem primeru je tu še RMA.
Glede podaljšane garancije je odvisno, kako imajo urejeno. Če je to njihova lastna storitev, potem ja, konec veselja. Drugo je, če se gre v resnici za zavarovanje, kot to recimo ponujajo druge trgovine.

BorutK-73 ::

hojnikb je izjavil:

A res nemorte naredit AGT temo sticky in v prvi post editat in objasnet trenutno situacijo ?!

Ali pa vsaj naslov spremeniti. Naprimer:
AGT in problemi z dostavo
Ne kupujte pri AGT!!
Pač nekaj takšnega da uporabnik takoj vidi da nekaj ne štima pri tej firmi.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Tolko da updejtam:

Vse komponente sem prejel, naročilo je bilo potrjeno 14.3.14, komponente so prišle 17.4.14.

Bilo je veliko teženja z moje strani in veliko obljubljanja z njihove. Ampak prišlo pa je, vse original zalepljeno.

shadeX ::

1 mesec razlike med potrjenim naročilom in dostavo?

No ja..

bluefish ::

Važno, da je poceni, četudi je dražje.

matobeli ::

Ni bilo mišljeno kot "jeeej, dobil sem ceneje" ampak bolj "jeej dejansko je roba prišla"

zato naj se pa da pod sticki ta tema, ker me je kot referenca prepričala v nakup PCja pri tej trgovini (prvih par strani samo hvali to trgovino).

P.S.
V tem enem mesecu se je roba že pri drugih trgovcih tolko pocenila da so bili tamtam z AGTjam v času mojega naročila :))

SloBiscuit ::

Ohohohoho jest sm meu pa tok slabe izkušnje z njimi...
Sploh nevem kje nej začnem...

1. na njihovi spletni strani sploh ni pisal al majo izdelke na zalogi al ne
2. kupim komp, VNAPREJ plačam, čakam 1 mesc in se odločm poklicat
pazi ti zdej to, kličem ke in jih uprašam kua dogaja pa mi rečejo da pou izdelkov sploh nimajo na zalogi
3. sploh me niso ubvestil, da nekaterih izdelkov sploh nau mogoče dobit (že v 2-gem mescu čakanja)
4. kličem vsak tedn 2krat pa nč
5. 3 mesc me kličejo in rečejo če bi rad zamenu par komponent, da bi dubu prej komp, rečm OK sam pošlte
6. kukr majo pocen, folk morte uprašat če majo na zalogi če ne se boste načakal...
ampak je blo že vsaj 3 leta nazaj in upam da je kej drgač
neznanec555

m0LN4r ::

In pol še ene vedno strah kupit komp iz nemčije za manj dnara pa 100x boljšimi izkušnjami. Hehe.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

SloBiscuit je izjavil:

Ohohohoho jest sm meu pa tok slabe izkušnje z njimi...
Sploh nevem kje nej začnem...

1. na njihovi spletni strani sploh ni pisal al majo izdelke na zalogi al ne
2. kupim komp, VNAPREJ plačam, čakam 1 mesc in se odločm poklicat
pazi ti zdej to, kličem ke in jih uprašam kua dogaja pa mi rečejo da pou izdelkov sploh nimajo na zalogi
3. sploh me niso ubvestil, da nekaterih izdelkov sploh nau mogoče dobit (že v 2-gem mescu čakanja)
4. kličem vsak tedn 2krat pa nč
5. 3 mesc me kličejo in rečejo če bi rad zamenu par komponent, da bi dubu prej komp, rečm OK sam pošlte
6. kukr majo pocen, folk morte uprašat če majo na zalogi če ne se boste načakal...
ampak je blo že vsaj 3 leta nazaj in upam da je kej drgač

Ni.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

BorutK-73 ::

SloBiscuit je izjavil:

Ohohohoho jest sm meu pa tok slabe izkušnje z njimi...
Sploh nevem kje nej začnem...

1. na njihovi spletni strani sploh ni pisal al majo izdelke na zalogi al ne
2. kupim komp, VNAPREJ plačam, čakam 1 mesc in se odločm poklicat
pazi ti zdej to, kličem ke in jih uprašam kua dogaja pa mi rečejo da pou izdelkov sploh nimajo na zalogi
3. sploh me niso ubvestil, da nekaterih izdelkov sploh nau mogoče dobit (že v 2-gem mescu čakanja)
4. kličem vsak tedn 2krat pa nč
5. 3 mesc me kličejo in rečejo če bi rad zamenu par komponent, da bi dubu prej komp, rečm OK sam pošlte
6. kukr majo pocen, folk morte uprašat če majo na zalogi če ne se boste načakal...
ampak je blo že vsaj 3 leta nazaj in upam da je kej drgač

Sorry, ampak slovnica je tebi neznanka.

issak ::

Sem se tudi jaz nategnil, čakam RAM že 3 in pol tedne, zdaj imam taktiko pošiljat vsak dan emaile, če ne pride v ponedeljek bom poslal enega vsaki dve uri. Saj bi vzel pri mlacomu, pa nudi AGT 5 let garancije, mlacom pa 2. Zdej je kar je, bo treba počakat zgleda, ampak res vidim da bi iz kitajske prej prišlo.

BorutK-73 ::

Saj imaš garancijo pri proizvajalcu ki je daljša kot pri prodajalcu, nekateri rami imajo celo doživljensko garancijo. Tako da bi zaradi +3 let garancije čakal mesec ali dva na izdelek, hell no!

bluefish ::

BorutK-73 je izjavil:

nekateri rami imajo celo doživljensko garancijo
Za časa življenja produkta oziroma podpore - tam nekje 5 let v realnosti.

Samo v opombo.

issak ::

Sem preklical naročilo in naročil pri IDEO, tam imajo na zalogi in bom baje dobil v torek ali sredo. Zdaj pa čakat da mi vrnejo denar, če ne bo prej, bom šel v četrtek tja in stal tam toliko časa da bom dobil keš. Na facebook strani imajo pa itak same dobre reviewje mi se zdi ja.

Žiga D ::

Jaz čakam na vračilo svojih 1000eur že 34. dan. Vam to kaj pove? Bom malo več napisal, ko se stvar razplete.
LP

medenko ::

zahtevaš obresti pa je.

Robi :P ::

folk še kr vnaprej plačuje kljub tej in še ostalim temam na netu?? gg wp

D3m ::

AGT pa dobro služi. Kljub minusu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vorantz ::

Ma to je ze ponzijeva shema po moje
rabijo frisn denar da vrnejo za preklicana narocila
unih par ki jih pa celo ne skensla pa jih se drzi nad vodo
:P

hojnikb ::

heh, to pojasne tudi, zakaj nimajo plačila po prevzetju :)
#brezpodpisa

fosil ::

Očitno poslujejo sedaj prek firme AGT Trgovina d.o.o. , ki je imela lansko leto skok na 140.000 prihodkov, v primerjavi z 0 iz leta 2012.
AGT Računalniki d.o.o. pa padec za 100.000.
Obe firmi imata iste lastnike in isti naslov ter zelo podobno dejavnost.
Tako je!

D3m ::

Ja ampak minus morajo pokriti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

uglavnem, mutijo na polno. Tako stran bi blo treba prijavit v tisto bazo nategunskih strani, ki jo ima google in nekateri brskalniki :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

issak ::

Pri AGT sem naročil en ram 22.4.2014 in plačal takoj (torek). Naročilo je bilo potrjeno 24.4. Naročilo sem preklical 16.5.2014. Denar naj bi mi bil vrnjen med 23. in 26.5.
Pri IDEO sem naročil en komplet rama 16.5.2014, plačal takoj (petek popoldne, banke niso več delale), naročilo potrjeno takoj v ponedeljek zjutraj, v torek poslano. Iz IDEO bom dobil pošiljko prej kot iz AGT vrnjen denar. Pejmo vsi na facebook jim oddat zanič review, da se ne bo še kdo nategnil...

shadeX ::

Največji problem je ker če ljudje na Google vpišejo "AGT" je drugi zadetek tale tema. Seveda ima ta tema prvih nekaj strani zelo pozitivnih izkušenj s to trgovino (z začetka). Nekaterim je to dovolj in ker je tema zelo obširna itak da ne grejo brat vse za nazaj.. in se lepo nategnejo.

hojnikb ::

treba bi blo editat original post, kjer bi blo vidno realno stanje danes :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

shadeX ::

Točno tako. Ali pa spremenit naslov teme ki bi potem bila tudi vidna na googlu med zadetki.

AGT Računalniki - Nateg, ali kaj podobnega :)

Bi potem videli koliko biznisa bi meli s tako politiko poslovanja.

Robi :P ::

slotech bi mogu obrnit sortiranje postov novejši naprej :D

s6c-gEL ::

Mod/admin lahko spremeni vsak post&naslov teme na ST, tako da jim AGT verjetno plačuje, da držijo status quo 8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

BorutK-73 ::

Je pa res čudno da admini ne naredijo nič v zvezi z naslovom ali prvo stranjo.
Naj temo razdelijo v dve teme, good AGT, bad AGT in se bo good AGT takoj skrila v zgodovino brskanja.

s6c-gEL ::

Naslov teme je potrebno spremeniti, ker očitno nihče več ne bere več kot par postov.

matobeli ::

Res je, mene je Slotech kot referenca prepričal v nakup pri njih.

Janac ::

Jaz bom načelno nekaj kupil pri njih, jih pustil na miru mesec dva potem pa OBRESTI !

hojnikb ::

Janac je izjavil:

Jaz bom načelno nekaj kupil pri njih, jih pustil na miru mesec dva potem pa OBRESTI !

haaahahah,kr sanjaj :)
#brezpodpisa

D3m ::

Janac on a mission.
|HP EliteBook|R5 6650U|

8matic ::

Pozdravljeni zanima me ali je kdo preklical naročilo in ali je nazaj dobil ves denar in v kolikšnem času.

vorantz ::

Preberi zadnjih par strani :|
vse piše

8matic ::

Zanima me tudi ali je vredno preklicati naročilo in kaj naj naredim ali jim napišem da bom najhitreje dobil denar nazaj

bluefish ::

Jasno, če želiš oziroma vsaj upaš na vračilo denarja, potem prekliči naročilo in zahtevaj znesek nazaj.

8matic ::

Še nekaj me zanim ali bi lahko dobil denar kaj prej ker sem naročil robo pred kakšnim tednom

shadeX ::

Če prekličeš naročilo, če boš srečen boš denar dobil čez cca kakšne 3 mesece. Če si srečen.

8matic ::

Ka pa če bi jim s kako inšpekcijio gruziu mislte da bi blo kek prej?????
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785300958 (36504) igorpec
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204323 (3728) NewAgeisHere
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511519 (6320) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815514 (11312) gendale

Več podobnih tem