» »

AGT računalniki

AGT računalniki

««
7 / 12
»»

šernk ::

Tudi iz tujine zadevo enostavno moraš dobit v roku 3-4 dni. In ta rok ti morajo povedat iz prve. Ne pa bo jutri in nato čakaš 1 teden.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kr?en ::

Za cakat je zato, ker cakajo, da se nabere zadosti narocil, da imajo eno kolicinsko narocilo.

Brias ::

@kren

ja ja sigurno ... 4* na leto od enega dobavitelja kupuje ....

gus5 ::

Prebral sem nekaj tem na slo-tech forumu, povezanih s PC strojno opremo, in zdi se mi, da forumski strokovnjaki, poznavalci "scene", tako rekoč enoglasno odsvetujete nakupovanje pri AGT. Če pri AGT naročiš PC, zadevo baje zelo dolgo sestavljajo. OK, kaj pa če naročiš le komponente in PC sestaviš sam? Tudi na naročene komponente čakaš dolgo, ali pa jih lahko prevzameš sam v nekaj dneh?

Zanima me tudi cenovna konkurenčnost. En ponudnik je AGT, drug je Sestavi.si, tretji dinokomp. Kater od teh je cenejši in ali obstaja še kdo, ki lahko ponudi vse komponente, potrebne za sestavo PC, po še bolj ugodnih pogojih? Vem, da so različne komponente pri različnih prodajalcih različno vrednotene, vendar se mi ne da tekat od ene trgovine do druge (po vsej Sloveniji in/ali celo čez mejo); rad bi videl, da bi vse komponente dobil pri enem prodajalcu, jasno, pri tistemu, pri katerem je cena vseh komponent (matična, CPU (+ morebiten hladilnik), PSU, RAM, grafična, HDD, optična enota, ohišje) najbolj ugodna (po kriteriju cost/benefit).

Hvala za kak uporaben podatek oz. napotek.

bluefish ::

Enako je, če naročaš posamezne komponente. Eno lahko dobiš v tednu dni, spet drugo po mesecu, tretje pa nikoli,...

Brias ::

recimo funtech.si ... mlacom.si ( malenkost drazji )

mihec87 ::

gus5 je izjavil:

Prebral sem nekaj tem na slo-tech forumu, povezanih s PC strojno opremo, in zdi se mi, da forumski strokovnjaki, poznavalci "scene", tako rekoč enoglasno odsvetujete nakupovanje pri AGT. Če pri AGT naročiš PC, zadevo baje zelo dolgo sestavljajo. OK, kaj pa če naročiš le komponente in PC sestaviš sam? Tudi na naročene komponente čakaš dolgo, ali pa jih lahko prevzameš sam v nekaj dneh?

Zanima me tudi cenovna konkurenčnost. En ponudnik je AGT, drug je Sestavi.si, tretji dinokomp. Kater od teh je cenejši in ali obstaja še kdo, ki lahko ponudi vse komponente, potrebne za sestavo PC, po še bolj ugodnih pogojih? Vem, da so različne komponente pri različnih prodajalcih različno vrednotene, vendar se mi ne da tekat od ene trgovine do druge (po vsej Sloveniji in/ali celo čez mejo); rad bi videl, da bi vse komponente dobil pri enem prodajalcu, jasno, pri tistemu, pri katerem je cena vseh komponent (matična, CPU (+ morebiten hladilnik), PSU, RAM, grafična, HDD, optična enota, ohišje) najbolj ugodna (po kriteriju cost/benefit).

Hvala za kak uporaben podatek oz. napotek.


Poleg naštetih še kakšen funtech

NightHawk ::

Dinokomp ima najcenejše grafične kartice v SLO, funtech pa ostalo se mi zdi.

V tujini je pa hoh.de kar poceni.

Janac ::

gus5 je izjavil:

Prebral sem nekaj tem na slo-tech forumu, povezanih s PC strojno opremo, in zdi se mi, da forumski strokovnjaki, poznavalci "scene", tako rekoč enoglasno odsvetujete nakupovanje pri AGT. Če pri AGT naročiš PC, zadevo baje zelo dolgo sestavljajo. OK, kaj pa če naročiš le komponente in PC sestaviš sam? Tudi na naročene komponente čakaš dolgo, ali pa jih lahko prevzameš sam v nekaj dneh?

Zanima me tudi cenovna konkurenčnost. En ponudnik je AGT, drug je Sestavi.si, tretji dinokomp. Kater od teh je cenejši in ali obstaja še kdo, ki lahko ponudi vse komponente, potrebne za sestavo PC, po še bolj ugodnih pogojih? Vem, da so različne komponente pri različnih prodajalcih različno vrednotene, vendar se mi ne da tekat od ene trgovine do druge (po vsej Sloveniji in/ali celo čez mejo); rad bi videl, da bi vse komponente dobil pri enem prodajalcu, jasno, pri tistemu, pri katerem je cena vseh komponent (matična, CPU (+ morebiten hladilnik), PSU, RAM, grafična, HDD, optična enota, ohišje) najbolj ugodna (po kriteriju cost/benefit).

Hvala za kak uporaben podatek oz. napotek.


Ce imajo na zalogi dobis takoj.

Gatsu ::

Problem je da skoraj nič nimajo na zalogi...

r3dkv1c4 ::

Gatsu je izjavil:

Problem je da skoraj nič nimajo na zalogi...

problem je da nimajo nič v glavi!!!!

D3m ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Gatsu je izjavil:

Problem je da skoraj nič nimajo na zalogi...

problem je da nimajo nič v glavi!!!!


Problem je, da imate vi problem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Palachinka ::

Meni je 2krat strela udarila v računalik in mi stopila vse komponente pa so mi vseno vedno upoštevali garancijo :D

ps: pri drugem popravilu sem dobil celo novejšo matično ploščo, katere mi ni bilo potrebno doplačati (tiste katero sm imel niso imeli na zalogi)

oemdzi ::

Hja to zadnje samo govori o njihovi nesposobnosti, ne pa o neki dobri volji, ker od strele skurjene komponente pač nimajo garancije.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

kr_anj ::

Odločil sem se, da tudi vas obvestim o načinu poslovanja AGT računalniki d.o.o., ki bo mogoče nekomu prikrajšalo živce. Jaz žal moram še dalje prositi za svoj denar, sedaj tudi preko sodišča.
Ker nisem glih pisec bom kar v alinejah napisal potek:

1. dne 27.2.2013 pridobim s strani AGT računalniki (tine Rojina) predračun za računalniške komponente v višini 1.296,30€
2. dne 28.2.2013 plačam predračun in jih tudi obvestim ,kjer se mi zahvalijo za plačilo
3. Dne 27.3.2013 povprašam kajse dogaja z računalniko. Odgovor isti dan (Tine Rojina). Da je vse prišlo smao še napajalnik čaka in naj bi bil odposlan 29.3.2013 iz Nemčije
4. dne 3.4.2013 ponovno povprašam kaj se dogaja ali je napajalnik prišel. Odgovor :"Žal še ne. Informacija, ki jo imam je, da so 29.3. dobili še zadnji manjkajoči kos. Včeraj sta bili 2 pošiljki oddani na zbirni terminal, tako da ju pričakujemo pri nas v petek. "
5. dne 8.4.2013 si izmenjava maile, da pričakujem računalnik v tistem tednu drugače bom odstopil od pogodbe in zahteval denar. Tine Rojina mi ponudi to možnost in mi posreduje obrazec za preklic ponudbe in možnost vračila denarja.
6. dogovorimo se da dostavijo računalnik z nekim dodatnim popustom.
7. dne 15.4.2013 povprašam kje je računalnik, saj smo dogovorili da bo v tednu 8.4.13. odgovor:"V sredo 17.4. pride še preostanek opreme. Nato gre v sestavo in teste."
8. dne 18.4.2013. "Pozdravljeni gospod Boris. Opreme zaenkrat še ni in preverjam status pošiljke. Pokličem tekom dneva."
9. dne 19.4.2013. "Evo. Oprema je bila odpremljena iz DE. Kdor čaka tudi dočaka pravi pregovor."
10. dne 6.5.2013. "Pošiljka je bila odpremljena 3.4. in jo pričakujemo nekje v sredo. Kot je dogovorjeno bom cene prepisal direktno zi fakture dobavitelja."
11. dne 10.5.2013 "PONUDBA ŠT. 232/13Pozdravljeni gospod Kočar. Pošiljka pride danes tekom dneva. V kolikor bo dovolj zgodna ga bomo kar najhitreje sestavili in testirali."
12. dne 10.5.2013 prekličem ponudbo in izpolnim obrazec za prekinitev ter jih obvestim.
13. odgovor 13.5.2013. Vas popolnoma razumem gospod ..... Bom uredil, da se vam poleg glavnice izplačajo tudi zamudne obresti.
14. do danes prejel nekaj čez 20€ obresti in zadnji odgovor je bil 31.5.2013, da še niso dobili denar iz tujine.
15. dne 17.6.2013 podal izvršbo. Podjetje je prevzel vročilnico dne 10.7.2013 in do danes še ni denarja na TRR, prav tako se ne javljajo na maile.

Toliko o poslovanju AGT računalniki d.o.o. Danes je na spletni strani www.agt.si navedena drugo podjetje in sicer AGT trgovina d.o.o.

fireX88 ::

Moje sožalje, kaj čem ti drugega rečt. Najbolj me zanima, če si dobil celotno tvoje plačilo nazaj in bos preko sodišča zahteval le zamudne obresti? Upam, da le slednje...

Zakaj pa ne uporabis telefon (verjetno si že, ampak se ne oglasajo, tako kot na mail), ali gres osebno tam?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kr_anj ::

Do danes sem prejel le nekaj čez 20€ obresti. Vplačan znesek še nisem dobil.

Zakaj ne grem tja? Ker nimam namen izgubljati živcev. Odločil sem se za pravno pot in upam, da sodišče ne razočara.

fireX88 ::

Uf... Potrebuješ pc za kako resno delo ali... Držim pest, da dosežeš svoje!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

r3dkv1c4 ::

D3m je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Gatsu je izjavil:

Problem je da skoraj nič nimajo na zalogi...

problem je da nimajo nič v glavi!!!!


Problem je, da imate vi problem.

Mi nimamo problemov, jih imaš ti mogoče?

Zaupaj se nam

Janac ::

Še je AGT na zavetiški 6? Sem jim poslal grafo na servis, me prav zanima kak se bo vse odvijalo.

kmetek ::

kot da nisi mogel direkt na servis?

Janac ::

Ne, ker je tako na moje stroške.

kmetek ::

kje imaš potrdilo, da si sploh oddal in servisni zapisnik?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Janac ::

kr_anj je izjavil:

Odločil sem se, da tudi vas obvestim o načinu poslovanja AGT računalniki d.o.o., ki bo mogoče nekomu prikrajšalo živce. Jaz žal moram še dalje prositi za svoj denar, sedaj tudi preko sodišča.
Ker nisem glih pisec bom kar v alinejah napisal potek:

1. dne 27.2.2013 pridobim s strani AGT računalniki (tine Rojina) predračun za računalniške komponente v višini 1.296,30€
2. dne 28.2.2013 plačam predračun in jih tudi obvestim ,kjer se mi zahvalijo za plačilo
3. Dne 27.3.2013 povprašam kajse dogaja z računalniko. Odgovor isti dan (Tine Rojina). Da je vse prišlo smao še napajalnik čaka in naj bi bil odposlan 29.3.2013 iz Nemčije
4. dne 3.4.2013 ponovno povprašam kaj se dogaja ali je napajalnik prišel. Odgovor :"Žal še ne. Informacija, ki jo imam je, da so 29.3. dobili še zadnji manjkajoči kos. Včeraj sta bili 2 pošiljki oddani na zbirni terminal, tako da ju pričakujemo pri nas v petek. "
5. dne 8.4.2013 si izmenjava maile, da pričakujem računalnik v tistem tednu drugače bom odstopil od pogodbe in zahteval denar. Tine Rojina mi ponudi to možnost in mi posreduje obrazec za preklic ponudbe in možnost vračila denarja.
6. dogovorimo se da dostavijo računalnik z nekim dodatnim popustom.
7. dne 15.4.2013 povprašam kje je računalnik, saj smo dogovorili da bo v tednu 8.4.13. odgovor:"V sredo 17.4. pride še preostanek opreme. Nato gre v sestavo in teste."
8. dne 18.4.2013. "Pozdravljeni gospod Boris. Opreme zaenkrat še ni in preverjam status pošiljke. Pokličem tekom dneva."
9. dne 19.4.2013. "Evo. Oprema je bila odpremljena iz DE. Kdor čaka tudi dočaka pravi pregovor."
10. dne 6.5.2013. "Pošiljka je bila odpremljena 3.4. in jo pričakujemo nekje v sredo. Kot je dogovorjeno bom cene prepisal direktno zi fakture dobavitelja."
11. dne 10.5.2013 "PONUDBA ŠT. 232/13Pozdravljeni gospod Kočar. Pošiljka pride danes tekom dneva. V kolikor bo dovolj zgodna ga bomo kar najhitreje sestavili in testirali."
12. dne 10.5.2013 prekličem ponudbo in izpolnim obrazec za prekinitev ter jih obvestim.
13. odgovor 13.5.2013. Vas popolnoma razumem gospod ..... Bom uredil, da se vam poleg glavnice izplačajo tudi zamudne obresti.
14. do danes prejel nekaj čez 20€ obresti in zadnji odgovor je bil 31.5.2013, da še niso dobili denar iz tujine.
15. dne 17.6.2013 podal izvršbo. Podjetje je prevzel vročilnico dne 10.7.2013 in do danes še ni denarja na TRR, prav tako se ne javljajo na maile.

Toliko o poslovanju AGT računalniki d.o.o. Danes je na spletni strani www.agt.si navedena drugo podjetje in sicer AGT trgovina d.o.o.


Tole izpolni:

MadIggy ::

Me ne čudi ta situacija. Vem da jih nekatere banke vodijo pod slabimi naložbami, ker zamujajo z vračanjem kreditov. Ne bi se čudil če poizkušajo kakšno stranko sem in tja nategnit.

Brascanese ::

Pozdravljeni,

sicer nisem tak tip človeka, da bi blatil ime drugih, ampak tole pa morem deliti z vami:

27.6. plačam računalnik v vrednosti 1.700EUR - na katerega naj bi čakal 3, max. 4 tedne...
Imel sem identične probleme kot kolega (kr_anj) zgoraj... "Nategovanje" dan za dnem.

Po 3. tednih mi pravijo da čakajo samo še monitor
V 4. tednu naj bi bila pošiljka odposlana iz Nemčije.
5. teden še vedno nič in pravijo da je zgleda prišlo do zapletov...
Nakar mi pravijo, da moj paket še ni bil odposlan, ker paleta še ni polna (zaradi paletnih naročil naj bi imeli cenejši prevoz)
Ker se je to vleklo v nedogled, smo se zmenili, če do danes (23.8.) ne bo prišel paket, mi vrnejo denar - katergea sem na SREČO tudi dobil. (pred temu sem zahteval pismeno izjavo, v kateri se zavezujejo, da mi dne 23.8. vrnejo denar.
**na koncu pa mi rečejo "škoda k še niste mal počakal" ("a se vi hecate?!?!?! Čakal sem 2 mesca, kar dobim je pa davek višji za 1,5%!!!")

Nakupovanje pri AGT žal odsvetujem. Res da so zelo prijazni in odzivni (na začetku), ampak projekt "Naroči in dostavi računalik" spelje 10 letni otrok brez problema v 7dneh. Resno ne vem, kako še vedno obstajajo v času krize...


** o firmi se prej pozanimajte na AJPESU, bizi.si, forumih, (že če pogledamo ta forum in njihovo FB stran vemo za kaj se gre)...
** najnižja cena ni vedno najboljša
**na plačujte v naprej

Vem, ravnal sem neumno, zato upam da vi ne boste.

LP

Zgodovina sprememb…

šernk ::

** o firmi se prej pozanimajte na AJPESU, bizi.si, forumih, (že če pogledamo ta forum in njihovo FB stran vemo za kaj se gre)...

jap to je bistvo danes
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

kr_anj ::

Pozdravljeni,

nadaljevanje zgodbe.

Dne 24.8.2013 je bil sklep o izvršbi pravnomočen in posredovan banki kjer ima AGT odprt račun v izvršbo
Dne 28.5 prejel od banke potrdilo da so prejeli sklep in da so ga uvrstili na 3. mesto neporavnanih obveznosti.


Iz tega izhaja da izgleda nisem edini ki sem bil zaveden "naplahtan".

Resnoodsvetujem nakup pri AGT-ju saj izgleda je to običajna praksa.


lp,

fireX88 ::

ok....fajn!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Auba ::

No jaz sem prejšni teden naročil Radeonko 7850 za 175 z dostavo vred. Rekel mi je da je rok dobave cca 5 delovnih dni. Pred 2 letoma sem tam kupil tudi računalnik pa ni bilo večjih problemov ampak po tem pisanju me je kar stisnilo. Ali je bolje, da zadevo prekličem ter zahtevam denar nazaj. Prepričala me je nižja cena ter pretekla dobra izkušja.
Živjo :)

Brias ::

Auba je izjavil:

No jaz sem prejšni teden naročil Radeonko 7850 za 175 z dostavo vred. Rekel mi je da je rok dobave cca 5 delovnih dni. Pred 2 letoma sem tam kupil tudi računalnik pa ni bilo večjih problemov ampak po tem pisanju me je kar stisnilo. Ali je bolje, da zadevo prekličem ter zahtevam denar nazaj. Prepričala me je nižja cena ter pretekla dobra izkušja.



177, 180, 184 eur so cene 7870@dinokomp.at tako da mi ni cisto jasna dobra cena ...

placati graficno v naprej?

v sloveniji>?

to ni bil alarm >?

izvrzba je na racunu ... dve... tri ... stiri ...

od kje ti bodo placali?

od kje bodo placali dobaviteljem ...?


dvomim da lahko kaj naredis ...

Auba ::

Hja no napaka iz moje strani, da se nisem prej pozanimal. Kličem tega tipa zdej in je rekel naj še danes enkrat konec dneva pokličem, če bo konec tedna ali pa začetek naslednjega grafika pri njih. Nevem pa kaj je najbolje, zahtevati denar nazaj. Za 175 € mislim, da ne bi smelo biti problemov. Tole z plačilom naprej je bil fail, saj drugače ne bi plačal tako, če ne bi imel dobre izkušnje z njimi...
Živjo :)

kr_anj ::

Danes če pogledate na AJPES ima AGT računalniki oba računa blokirana oz. je zazanamek da je izvršba gor. Spletne strani sedaj navajajo drugo podjetje AGT trgovina.

Auba ::

Gledam ravnokar agt računalniki ima blokago agt trgovina pa pri BKS bank ne. Eh
Živjo :)

kr_anj ::

Ja sej narediti kaj na to temo ne moreš saj je pravno to druga firma. lastništo je pa enako :)

Država dopušča to.

Auba ::

No jaz sem nakazal denar na AGT Trgovina doo, ki izvršbe še nima. Gospod po telefonu mi je rekel, da naj bi bila grafična do konca tedna tule pri njih. Ali pa začetek naslednjega tedna. Bom videl koliko resnice je v tem. Drugače bom pa denar zahteval nazaj. Ali bo to uspešno ali ne je pa druga reč...zdaj itak nimam kaj več za naredit
Živjo :)

Magic1 ::

Glede na to, da si nakazal na novo firmo, boš dobil grafično. Problem samo kdaj, po agt-jevo zna trajat komot dva meseca...

Samo naša zakonodaja je pa v riti. Nategni folk, zamenjaj eno besedo/črko v imenu in nateguj na novo. Kot da ni nič...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Auba ::

Hja sj sm rekel, da več kot 14 dni ne mislim čakat ter, da bom potem zahteval denar nazaj pa naročim preko hoh.de pa je zadeva rešena.
Živjo :)

Magic1 ::

Nasljednjič pa kar v štartu naroči preko hoh;)
Če pa hočeš državo podpirat, pa izberi vsaj pošteno firmo.
Magic

Auba ::

Samo nerazumem zakaj se je nekoč dobra firma tako izpridila?! Pa saj v končni fazi veliko več izgubijo kot z nategovanjem pridobijo. Nerazumem res...
Živjo :)

Janac ::

Tut jst zgubljam upanje v AGT.

m0LN4r ::

V sloveniji, k je tak mali trg bi lahko meli dve ornk veliki trgovini dovolj. Ne pa da jih mamo 20-30 za iste pi*darije.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Brascanese ::

Ko sem jaz gledal na AJPESU (kakšen mesec nazaj) ni blo nekih posebnosti, če vključimo gosp. krizo. Kokr pa zdaj vidim, pa se ladja potaplja...

Predvidevam, da jim dobavitelji ne pošlejo paketa dokler ne poravnajo zapadlih obveznosti (kar je tudi normalno), poleg tega imajo še terjatve iz strani strank.

Po preklicu naročila pri AGT-ju (po dveh dobrih mesecih), nakup opravim preko mimovrste; zaradi višjega davka in nekoliko višjih cen preplačam računalnik za 5%.
**Stvari, ki so jih imeli na zalogi sem dobil v 2h dneh, nekatere ki jih niso imeli sem dobil v 5ih, čakam samo še RAM.
**dnevno te obveščajo o stanju naročila in kar je najpomembnejše - držijo se ROKA.

Nočem daleti reklame oz. antireklame firmam, hočem, da MI nismo nategnjeni.

LP

Qushaak ::

AGT
Demise PC
Dinokomp

Funtech
Mlacom

Dragi ljudje.
Tako razmišljanje, kot ga ima veliko ljudi na tem forumu, da greš kupit npr. grafično kartico raje v drugo trgovino, ker stane 168.78EUR namesto 172.04EUR nas je pripeljalo do zakona, ki se imenuje izbira najcenejšega ponudnika. Že v štartu je jasno, da je obsojen na neuspeh, kar se je z leti samo še potrdilo.
Tako ramzišljanje, da boš šel po nek sestavni del (pa ne samo pri računalnikih) kupit drugam, ker je (trenutno?) 0.5% cenejši je na nivoju nedoraslih ljudi (beri najstnikov, ki pa imajo dostikrat tudi starejši emšo).

Pri Demise PC so me enkrat nategnili. Ampak vsaj denar je prišel nazaj.
Dejte pomislit, zakaj imajo take štacune kot sta Dinakomp (ja, tudi njega štejem med šalabajzerske štacune), Demise Pc tako nizke prihodke od prodaje? 60kEUR na leto prihodkov pač je skoraj nič.
Najbrž imajo več prihodkov. Samo jasno je, da to potem poteka tako, da stranke nakazujejo na osebne račune lastnikov. Da ne govorim, da pri takem početju precej otežite sebi življenje, če gre kaj narobe. Samo glede na izobraženost slovenxkega naroda pač to ni nič čudno. Važno da je ena stvar pri dobrih 150EUR vrednosti kake 2.78EUR cenejša. [sarkazem]Pa smo prišparal. Juhej![/sarkazem]
Vsi se strinjamo, da (pre)podajanje računalniškega hardware-a ni s stališča dodane vrednosti prav nič posebnega danes. Zato MORAJO take trgovine, kot sta Demise PC (ki se je v preteklosti že premimenoval iz Demise zaradi vseh pufov, ki so jih imeli) in Dinokomp PROPASTI.
Z Dinokomp-om sicer nimam izkušenj, samo glede na količino prometa, ki ga ustvarja in tudi že precej slišanih pritožb je jasno, da ni zanesljiva. Pa 0 zaposlenih. Res, izredno resno....

Tudi Funtech po teh podatkih, ki so na netu ni ravno rožnato, vendar imajo vsaj velik promet glede na količino zaposlenih. Enako velja za Mlacom.

Take trgovine pač obstajajo samo zaradi takega razmišljanja ljudi, kot sem ga navedel zgoraj in nepoznavanje temeljnih vzorcev v ekonomiji.

FlyingBee ::

že to, da pri atiklih nimajo dobavnega roka objavljenega, je katastrofa za int. trgovino

Hayabusa ::

elektronika.si == Dinocomp,
https://slo-tech.com/forum/t357919/p235...

Sedaj isto počne še AGT.Neverending story.

Blazz ::

qushaak, nebi jaz metal Mlacoma v isti koš... ta firma je pokonc, k si ti verjetno še v plenice sral. In izbira najcenejšega ponudnika defakto ne pomeni propada... preveč posplošuješ... propad bo tu prej zaradi zelo slabega servisiranja strank in velikosti trga... recimo primer, grafa ma 3 letno garancijo povsod po EU, a naše garažne firme nočejo niti slišati o več kot 2 letih.. ne držijo se rokov, slaba komunikacija s strankami, da ne omenjam servisa itd... Poanta je v tem, da je trg premajhen za toliko playerjev in potem trpijo stranke... že nekaj let kupujem samo še v DE in sem neverjetno zadovoljen s servisom in ceno. Ne vem zakaj bi plačeval maržo vsakemu k ma 5 minut cajta in se gre neko trgovino v Sloveniji...in prav je da take firme propadejo, samo državni zakoni so slabo spisani, da bi bolj varovali stranke...ne pa ljudje k kupijo zadevo 4 eur ceneje... tvoja logika je povsem zgrešena...

Qushaak ::

Iz kje si pa zasledil, da Mlacom mečem v isti koš kot AGT, Demise PC in Dinokomp? Mečam ga v isti koš kot Funtech.
Tko, da si popolnoma napačno razumel kaj sem hotel povedati. Za Slovenski trg sta Funtech in Mlacom precej dobra. Pač cenovno ne moreta konkurirat Nemčiji, samo to še ne pomeni, da kvaliteta storitev ni na približno takem nivoju.
Poanta je bila samo, da zaradi miselnosti ljudi in zakonov kot jih imamo tudi po 5 letih krize take štacune še niso propadle.
Drugače seveda sem za nižje cene, samo kot sem rekel - ne na tak način kot sem opisal zgoraj, ko sta ceni praktično identični, kakovost storitev "zadaj" pa popolnoma neenakovredni.

XsenO ::

Lani pri dinokompu nabavil cel PC po kosih in plačal ob povzetju. So se kaj spremenili letos?
1 + 1 = 1

Janac ::

Na istem :)

Nič slabše ter nič boljše ;)
««
7 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785301924 (37470) igorpec
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204348 (3753) NewAgeisHere
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511581 (6382) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531670 (20512) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815593 (11391) gendale

Več podobnih tem