» »

Dexter

Dexter

««
7 / 27
»»

klemenSLO ::

Una pomočnica od masuke je bla huda :) Škoda da jo je steru
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Lion29 ::

T-h-o-r je izjavil:

masuka še vedno ni dobil več kot 5 minut, pa je že 6. sezona


pa ravno v tej sezoni je dobil svojih 5min ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

SPOILERS!


Mislim, da je zdaj ze ocitno, da je Doom's Day Killer dejansko Travis, in profesor njegov privid oz. "dark passenger". Podobno, kot Dexter vidi Harrija, Travis vidi profesorja.

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

SPOILERS!


Mislim, da je zdaj ze ocitno, da je Doom's Day Killer dejansko Travis, in profesor njegov privid oz. "dark passenger". Podobno, kot Dexter vidi Harrija, Travis vidi profesorja.


maja, lol.... od kje to tebi?

sam ce malo pomislim, bi lahko bilo plausible
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

lambda ::

Možno bi bilo, argumenti za:
-kot že omenjeno se vso sezono omenja "dark passenger", tako bi tudi Travis lepo padel v kontekst ki se plete dexterju, zmaga dobrega ali zla, notranja borba
-Dexterju se na deski udre, Gellarju se ni, tudi Gellarja ne vidi nikjer
-edina oseba, ki je Gellarja videla, je bil Travis, tudi tiralica v časopisu ni pomagala k temu, da bi vsaj kdo kaj opazil, ko se je Gellar motal po javnosti
-za Travisa vemo, da je videl svojo sestro govoriti s policijo, za Gellarja ne vemo ali je ali ni videl

Argumenti proti:
-izpuščena žrtev omenja dva moška
-to kako se je Travis žgal, kljub oddaljenosti od ognja in priklenjen na verige, je možna le, če je prikazano iz njegovega stališča - kot je bilo pri Dexterju, ko je Rudy vrgel vrečo v vodo

Sam se precej nagibam k temu, da je Gellar Travisov dark passenger.

Lion29 ::

hm...valid points... cool... :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

lambda ::

Laguerta ... antipatična to obisti.

Ampak ta del ... zakaj je pometla ta primer pod preprogo mi ni čisto jasno. En scenarij bi bil, da hoče zašiti Debro, če se kasneje primer ponovno odpre in se ugotovi, da je neupravičeno zaprla primer.

Bolj verjetno se mi pa zdi kaj od tega:
-pritisk Matthewsa, karkoli v zvezi z black book of the "Miami Madam"
-prva stvar, ki jo Laguerta vpraša, je to kje je Batista, za katerega se omeni, da je "downstairs", tudi quinn mu kasneje reče "to make it up to you" ko ga povabi v klub, morda to pomeni, da je Batista prejšnji večer morda kam šel in je vpleten v to, hkrati je Batista ta del tudi nekam čudno slabe volje

Bo dovolj ... :D

Lion29 ::

LOL, ma ne....

spoilers

ona je ze bla tam v hotelu.... in nekdo jo je ozivljal tisto kurbo...in pol je klical laguerto kaj narest... in ona mu je svetovala naj da truplo nazaj na mesto

saj vidis pol klic na koncu, ko je porocala, da je resla zadevo...torej sciti tisto osebo...

LOL@presumption da laguerta sciti debro :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

lambda ::

Zašiti (torej da jo vržejo s položaja, ko se izve kaj je naredila), ne zaščiti.

T-h-o-r ::

Tr0n je izjavil:

SPOILERS!


Mislim, da je zdaj ze ocitno, da je Doom's Day Killer dejansko Travis, in profesor njegov privid oz. "dark passenger". Podobno, kot Dexter vidi Harrija, Travis vidi profesorja.

je bila teorija omenjena že pri 4. delu, ampak dvomim, da bodo šli po tej poti

morda pa tudi, kar me bo še dodatno prepričalo o bednosti 6. sezone
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DarwiN ::

Itak je to to.. Profesor je bil njegova prva žrtev in ker ni mogel živet sam s seboj, si je ustvaril ta shizofreničen svet, kjer profesor ubija, on sam pa je good guy..

Zdaj ste mi vse pokvarli.. Ignorance is bliss. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

morm rect, da mi je teorija vedno bolj pri srcu

ampak...zakaj zrtev, ki so jo spustili, slisi 2 moska, enega starejsega?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Sc0ut ::

In kak bi se naj Travis sam priklenil na rešetko?

Po drugi strani pa je vrašanje kak se je lahko stari s Travisem sprehajal med ljudmi, na njega pa je bila razpisana tiralica...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

DarwiN ::

Ni slišala dva moška. Pravi, da sta bila dva prisotna, slišala pa je samo mlajšega.

Sicer pa lahko ima starega samo v glavi, lahko pa gre za split personality disorder in se sam s sabo pogovarja ter spreminja ton. :)

@scout, ravno tako, split personality, oziroma Dissociative identity disorder
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Sc0ut ::

DarwiN je izjavil:

Ni slišala dva moška. Pravi, da sta bila dva prisotna, slišala pa je samo mlajšega.

Sicer pa lahko ima starega samo v glavi, lahko pa gre za split personality disorder in se sam s sabo pogovarja ter spreminja ton. :)

@scout, ravno tako, split personality, oziroma Dissociative identity disorder


Ja, možnost split personality je res zelo verjetna.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

DarwiN ::

Stari moj..Zdaj pa mi naj en ta coincidence razloži..

Danes nekje ob treh popoldan gledam novo epizodo Housa, ko me zmotijo in moram nekam iti. Bookmarkam zadevo pri 27. minuti...

Zdajle pa odpišem tule ta zadnji post glede Dissociative identity disorder, nato pa vržem gor Housa in takoj za 27. minuto House doživi tisti njegov znani preblisk, ko ponavadi razreši primer. Tip odkoraka k pacientki in postavi diagnozo Dissociative identity disorder...:)) (Pa tekom epizode ni bilo nobenega namiga na to motnjo).

Bloody hell??? WTF?? Kolikokrat v življenju človek naleti na ta izraz?? Da pa sem skoraj na sekundo natančno ustavil in bookmarkal???????In zdajle prej tu o tem pisal v navezi z Dexterjem???

Zdaj bom pa res believer postal, če mi nekdo ne pojasni tega incidenta...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Lion29 ::

DarwiN je izjavil:

Zdaj ste mi vse pokvarli.. Ignorance is bliss. :)


srysly, SRSLY???

tebi pa rata v temi o dexterju spoilat house-a... 8-O;(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DarwiN ::

Em sori.:) Saj si nekaj omenil, I think, da te House ne pritegne več tako. ;)

Lahko pa editiram prejšnji post in dodam "House spoiler alert".. Oh wait. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PINki ::

Bravo tistim, ki so uganili, da je profesor Travisov privid.

T-h-o-r ::

potem pa prikažejo to kot "vauuuuu presenetljiv twist"

budale
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

LuGi ::

sej je twist ce nebi prej tega ze sam prebral oz. pomislil.. kdo je budala?

T-h-o-r ::

kdo? fucking ustvarjalci, ker so jih že pri 2. delu pogruntali


pol pa v 9. delu servirajo to kot nek shocker
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Sc0ut ::

Zanima me v čem bo še finta tega computer geeka. Očitno je oboževalec rudy-ja.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Tr0n ::

Posnemalec Ice Truck Killerja. :)

DarwiN ::

T-h-o-r, bodi srečen, da nam niso v zadnjem delu servirali tega "twista". :S

Zdaj še je vsaj ostalo nekaj časa za kakšno dramo.. Ovi geek pa itak ubije sestro od Batiste, nakar mu Batista prereže vrat in gre v zapor..:D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

AmokRun ::

Masuka: When it comes to matters of the heart, always follow your dick. :D

Lion29 ::

Pismo kjera beda je bla gledat to epizodo, res....

in to sem si sam kriv, ker ne upostevam oznake Spoilers... pa tako vedno tezim zanjo :D

pismo res sem razocaran...do zadnjega sem upal, da geller ni alterego travisa....ceprav je bilo takoj jasno....

ah wel...moram dat kapo dol tistemu ki je to sprevidel... sam nisem niti pod razno... vprasanje pa ce nebi v tem delu tega videl.... we'll never knoe :D



captain and commisioner against more ballsy debra? thats something I wanna see... I sem ziher da bo "brejkala pattern" SPOILERS in koncala z quinnom :D...so obvious....
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

potem pa prikažejo to kot "vauuuuu presenetljiv twist"

Ne vem če sem slep, ampak jaz nisem niti enkrat posumil, da bi lahko bila Gelar in Travis ena in ista oseba. Ta moment je zame bil kar šokanten in je zame rešil sezono.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Okapi ::

Eh, to so poceni režiserski štosi. Na koncu se bo pa izkazalo, da je Dexter že vse od umora mame katatoničen avtist in se mu vse samo sanja.;((

O.

T-h-o-r ::

ja tudi to sem že pomislil


ali pa da je od 4. sezone dalje znorel, ko ubijejo lucy benz in sta 5. 6. in tudi kasneje 7. samo v njegovi glaVI :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

msjr ::

Ali pa bi lahko končali spet enkrat v stilu zelo old skul nadaljevank/filmov/zgodbic ... in na koncu je cela scena preseli v knjigo in knjigo zapre pisatelj in reče, pravljice je konec otroci...

_IKE_ ::

Okapi je izjavil:

Eh, to so poceni režiserski štosi. Na koncu se bo pa izkazalo, da je Dexter že vse od umora mame katatoničen avtist in se mu vse samo sanja.;((

O.




Like battlestar galactica .......ko se se ljudje (gelar /commader adama ) in stroji (cylons) skoraj iztrebijo pri iskanju zemlje, katera pa je sedaj le še en kup radioaktivnega kamenja ......oziroma LOST kjer so kao izkoristil tistih zadnjih par trenutkov pred smrtjo ....


Sam osebno gledam serije na "easy no thinking"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

lambda ::

Kljub par dobrim potezam to sezono ... vse skupaj izgleda tako, kot da so scenariste vprašal za scenarij sezone, potem pa vsakemu iz njegovega scenarija pobrali par točk in naredili nov kolaž. Vse skupaj medla senca prve, druge in četrte sezone.

-Deb in Dex? cmon
-tisti kip z roko in video travisu? doh
-toxic gas, naslednji dan pa že vsi operativni v tisti stavbi?
-laguerta? koga briga ena smotana baba in njene pripetije, saj ne snemajo santa barbare
-gellar? tak pomp, na koncu pa lik iz katerega ni bilo nič, trenutek presenečenja za tiste ki se jim ni začelo prej svitat, to je pa tudi vse
-computer geek in njegova roka? ... boljš, da je kj pametnega, samo v enem delu kj velik itak ne morejo narest iz tega (edit: Hm ja, mi je padlo na pamet, computer geek morda ve za dexa, ta roka zna bit namig ... mu je že prešnjič dal enega s tem da bi ga imel za glavnega v svoji igri. No ja, ok, ta ni tko slaba potem, vsaj nekaj novega.)
-season 4 finale remake wannabe?
-prst na sprožilcu za Batisto, pa zasliši policijo? aja, seveda, ker imaš goro časa, tečeš v klet neke tuje hiše, poiščeš bencin in batisto rajši zakuriš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

Lion29 ::

lol
SPOILERS

meni so tudi ble neke finte prav glupe...med drugim, da se dexu zmuti ravno ko hoce prjet travisa... pa valda se resi ravno zadnji trenutek :D pa valda travis tolklo glup da gre kar direkt s pistolo na barko...

sam ta z debro in dexom je pa posrecena :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Nikec3 ::

Kar solidna epizoda. Ampak se strinjam z pripombami ostalih uporabnikov. Dexter postaja vedno bolj na easy, ne ubadajo se preveč z zgodbo, včasih deluje da kar nekaj namečejo skupaj. Fora z Debro in Dexterjem je pa odlična. Dexter se mi zdi vedno bolj arkaden, ne najdem druge besede.

Sicer pa:

666!

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

PINki ::

pfff, komu se da čakat na naslednjo sezono po takšnem koncu?>:D

T-h-o-r ::

ampak vseeno zelo bedna sezona, tudi ta del, razen zadnje minute
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PINki ::

SPOILER



To je res. Ko je bil Travis na mizi sem že kar nekako rekel, oh samo ubil ga bo in to je to, beden konec itd. Osebno mi je bila najljubša 2. sezona, ko je bil še un policaj Doakes in ga je Dex imel ujetega itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

wired ::

Oh, God!:D

dr.Akula ::

!!!SPOILER!!!





Mi lahko en pove kako je Debra na koncu vedela, da je Dexter v cerkvi?
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

DarwiN ::

Ker mu je predhodno naročila naj gre v cerkev zaključit ferenzična dela.

Drugač pa, sezona bedna, za Dexterjeve standarde, konec pa en velik lol.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

meni pa ta sezona ni bila nic slabsa od ostalih, niti nic boljsa.... mi je pa bila bolj vsec kot tista s trinitijem.... sploh ta del od debre....

SPOILERS

EPIC CITE

I am the father, the son and the serial killer
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PINki ::

SPOILER:



kaj je bila fora s tisto injekcijo, kako da Dex ni zaspal, če si jo je vbrizgal?

Kaj je s tisto roko, ki jo je tisti tip poslal dexu, zgleda le kot material, ki se bo odvijal v naslednji sezoni?

Tr0n ::

Oh crap. 8-O

T-h-o-r ::

haha, boljša kot tista s trinitiyem :)):D;((


ja, dex si pač ni zares vbrizgal uspavala, how hard is that
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

klemenSLO ::

solidna sezona, morda ne tako napeta kot kaka poprej. konec pa spet obeta :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

lambda ::

Celotna sezona nikakor ni presežek, konec je pa dober. Če se ne bo deb onesvestila in vsega pozabila, ko se zbudi :P

Nikec3 ::

Najslabša sezona do sedaj, z najslabšim season finalom, če ne štejemo zadnje scene. Problem sezone je bil, da je bila zgodba nedodelana oz. površna, pa še veliko preveč oseb je bilo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Izi ::

the critics wanted to know from Showtime head David Nevins what Dexter plans on doing with the disturbing, incest-lite premise introduced at the end of its sixth season.

"Yeah, I'm aware that there's a certain taboo despite the fact that they're not genetically related," Nevins said. "It's something that has been building for a number of years, I think. It's an idea that's informed how they've done the show for a long time." He promised that like it or not, the storyline continues next season.

As for the longer outlook, Nevins said Season 8 "is the likely endpoint" for Dexter, but was "open" to even more. A classic Hollywood executive answer—cover all your bases.


Kot kaže bomo Dexterja gledali še 2 sezoni. Pravijo, da naj bi bila 8 sezona leta 2013 zadnja.

Šef Showtimea David Nevins je bil kot kaže deležen precejšnjega zgražanja kritikov glede na incestno razmerje med Debro in Dexterjem. Zadeva je precej gledalcev šokirala.
Sam se brani, da sploh nista v krvnem sorodstvu in pravi da, želeli ali ne, bo nadaljeval z zgodbo. Kam se bo razvil odnos med Debro in Dexterjem pa ni namignil.
Pomoje sta samo 2 možnosti. Ali se bosta pobila med seboj ali pa se bosta dala dol.

"Trailer" za 1. del 7. sezone na YouTubu namiguje na drugo možnost ;)

Nikec3 ::

Pa sem mislil da kabelsko TV gledajo liberalnejši gledalci :D. To z Debro je najboljša stvar sezone.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
««
7 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195005 (11086) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311069 (1770) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738243 (23893) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252827 (2664) Bor H

Več podobnih tem