» »

Dexter

Dexter

««
8 / 27
»»

T-h-o-r ::

če

najboljša = najbolj idiotska, debilna, retardirana

pol ja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Lion29 ::

najbolj mi je smesno, kak se folk zgraza nad dejstvom, da je debra zaljubljena v dexa (kar je v psihologiji zelo pogost pojav).... sploh pa glede na to, da nimata nobenih sorodstvenih vezi..

a to, da se dex gre mesarsko klanje ze tolko sezon je pa cist ok :D

kjera dvojna merila :D

jaz sem mnenja da z boljsim cliffhangerjem niso mogli zakljucit... ce naredijo se malo dobre reklame pred pilotom nove sezone, bo cisto mozno to najbolj gledan del kjere serije... pa ceprav gre za showtime
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Še 1 mesec do premiere...komaj ćakam na odziv debre :)

dr.Akula ::

Lahko si takoj potešiš radovednost:

ni podatka

IL DIAVOLO ::

Ta video je fake...če se prav spomnim, je dexter rekel na koncu zadnje epizode F***, ne pa My god.

Zgodovina sprememb…

xplicit90 ::

Ni fake, ta sneak peek so pokazali na comic-conu. Pa na konc zadnje epizode reče Oh god, sem preveril.

draciel ::

zakaj bi bil fake? saj je igrano :D

Nikec3 ::

Ni mi všeč. Če je Debra tako butasta, da bo nasedla na to Dexovo finto, ne bom več gledal.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

IL DIAVOLO ::

Se spomnim režiserja enega filma, ki je posnel fake video, da je zavaroval pravo različico...ne vem, ni mi logičen konec na tem posnetku.

Po mojem je to samo "anticipation" trik.

xplicit90 ::

Trailer za novo sezono:

Zgodovina sprememb…

IL DIAVOLO ::

No shit...ta sezona bo res ubijalska.

BTW I am a father, a son, a serial killer :))

AmokRun ::

Masuka na stolu ...8-O

IL DIAVOLO ::

Zdaj še je slabše kot prej, še bolj sem neučakan...zapomnite si, ta sezona bo najboljša od vseh.

Pesimist ::

Drugi največji serijski morilec vseh časov po številu žrtev je danes na prostosti, živ in se nahaja neznano kje.
Have fun with season 7. :D

Lion29 ::

a nista 2 pred njim? ali se vec?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Onlyx ::

Kako vam je bila všeč prva epizoda?

Men je bila enostavno odlična.

DarwiN ::

Nenormalno hud konec, kljub temu, da se je napovedoval skozi epizodo... Zadnjih 30 sekund sem si 3x ogledal, pa še si bom... Ne vem kdaj sem nazadnje tako zagriženo čakal na naslednjo epizodo... Najbrž to seže nazaj za časa Prison Breaka..

Fak, tisti, ki še niste gledali, dajte raje počakat en teden in poglejte oba dela skupaj.. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

matonson ::

Napeto, našesto.

IL DIAVOLO ::

DarwiN je izjavil:

Nenormalno hud konec, kljub temu, da se je napovedoval skozi epizodo... Zadnjih 30 sekund sem si 3x ogledal, pa še si bom... Ne vem kdaj sem nazadnje tako zagriženo čakal na naslednjo epizodo... Najbrž to seže nazaj za časa Prison Breaka..

Fak, tisti, ki še niste gledali, dajte raje počakat en teden in poglejte oba dela skupaj.. 8-)


O hvala, samo ne vem če bom zdržal, težka bo :D

Lion29 ::

OMFG! :O:O:O:O


ne pomnem, kdaj sem nazadnje ob gledanjuu dexa tako uzival...

fenomenalna epizoda












spoilers







ko sem videl Enverja Gjokaja sem bil super thrilled...ta tip mi je fenomenalen igralec, naravnost oboževal sem ga v Dollhouse...upal sem, da bo on lead villain v tej sezoni...pol pa tako razočaranje :|...očitno bo tisti masukin pripravnik pa deb )ne kot villain ampak bolj anti hero)...

kakorkoli, razen tega, mi je bila epizoda zakon... upam, da bo cela sezona tolk zanimiva
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

samek ::

Zanimiv začetek epizode, sem mislu, da se bo drugače razpletlo kot se je. Za to sezono je pa prov težko rečt kaj se bo dogajalo v primerjavi z zadnjima dvema sezonama, ki sta bili precej bolj predvidljivi.



!! Spoiler alert !!
Spet pa zmaga zadnja scena z vprašanjem: Are you a serial killer?
/dev/null

bluefish ::

Se spomnim ene prejšnje epizode, ko si Dexter zamišlja možne scenarije, če bi ga Debra odkrila. >:D

IL DIAVOLO ::

bluefish je izjavil:

Se spomnim ene prejšnje epizode, ko si Dexter zamišlja možne scenarije, če bi ga Debra odkrila. >:D


Tu sem pa se smejal ko norc, res dobra scena, scene z doakesom so tudi ble legendarne.

Nikec3 ::

Prejšnja sezona je bila veliko razočaranje, ta pa obeta mnogo več. Začetek je bil odličen. Enostavno so pisci in režiserji pritisnili vse prave gumbe. Od tega da Debra ne pozabi vsega skupaj, do spominov na preteklost, da Laguerta najde "blood slice". Upam da v prihodnjih epizodah spet odprejo lov na bayharbor butcherja, ker bo to skoraj zagotovo pomenilo odlično sezono. Verjetno nam je večini najljubša prav 2. sezona. Edina stvar ki mi ni bila všeč je bilo preveč šablonsko in očitno ubitje še enega stranskega karakterja na začetku/koncu sezone.

Dodatek: Jamie Batista je tako seksi da se mi bo zmešalo. :P
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

T-h-o-r ::

dex-deb odlično


vse ostalo v tej epizodi kr nekaj
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jest10 ::

Upam samo, da to na koncu ni bil eden od njegovih "prebliskov", ki so se pojavljali med epizodo(beg na začetku itd)

Nesta ::

jest10 je izjavil:

Upam samo, da to na koncu ni bil eden od njegovih "prebliskov", ki so se pojavljali med epizodo(beg na začetku itd)


Kako pa ves da je bil beg ? :)

Okapi ::

Saj sploh ni bil beg, onega Ukrajinca je lovil.

O.

Lion29 ::

tako je....

sicer me pa znima kaj bo naredu unmu, ko bo ugotovil, da mu je skenslal kreditne
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

samek ::

Ponoru bo, hehe.

/dev/null

Ramon dekers ::

z unmu hekerjem je nekaj narobe, pomoje ga bo fental, nekaj skriva. Sicer pa od kje dex najde roko na njegovi mizi? wtf. Vzorce je imel skrite, ampak roka je pa prišla od kje.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

Malo sem že pozabil prejšnjo sezono in tega hekerja. Kaj smo kaj zelo pomembnega zvedeli o njem. Koliko vem je bil on fan ice truck killerja. Je še kaj več?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ramon dekers ::

Ramon dekers je izjavil:

z unmu hekerjem je nekaj narobe, pomoje ga bo fental, nekaj skriva. Sicer pa od kje dex/deb najde roko na njegovi mizi? wtf. Vzorce je imel skrite, ampak roka je pa prišla od kje.

Lion29 ::

ja roka je prisla od tega hekerja, a ni?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ramon dekers ::

Ja ampak a jo ni on spizdil al kako je blo? Ker načeloma jo pokaže pri njem domu takrat ko se je epizoda vrtela okoli njega.

Lion29 ::

ja una od masuke je spizdla in prodala na drazbi..moj spomin je bolj tko
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Ta protetična roka ima že zelo dolgo zgodovino. Pravzaprav se vleče čez celotno Dexterjevo zgodbo in je kar neka rdeča nit Dexterja.

Če gremo od zadnjega konca:

Roko je imel Dexter, dokler jo ni našla Debra.

Louis Greene, ki je fant Dexterjeve varuške, ki je sestra detektiva Batiste, ima kot kaže večjo vlogo, kot se zdi na prvi pogled.
Louis Greene je igral že v prejšnji sezoni in je bil nekaj časa zaposlen na forenzičnem oddelku skupaj z Dexterjem.
Je odličen hacker, ki je s svojim znanjem precej prispeval k rešitvi primera Doomsday Killer.
Zaljubi se v sestro detektiva Batista. Izdeloval pa je računalniško igro o serijskem morilcu. Ko je igro pokazal Dexterju in ga prosil za nasvet in mnenje, ga je Dexter grobo zavrnil, izrazil gnus nad igro in od takrat sta skregana.
Louis Greene zelo verjetno ve kdo je v resnici Dexter in zato je tisto protetično roko poslal Dexterju domov.

Roka izvira iz primera Ice Truck Killer. Našli so jo v stanovanju Briana Moserja, ki je bil Ice Truck Killer, hkrati pa tudi Dexterjev brat. Roka potem postane dokazno gradivo. Tam je celih 5 let, doker jo Mazuka ne pokaže svoji novi sodelavki Ryan Chambers.
Ryan Chambers (ženska), ki je takrat delala skupaj z Masuko, je bila obsedena s tem primerom in roko ukrade in ji spet pobarva nohte v različnih barvah, tako kot si jih je barvala prvotna lastnica roke. Ryan Chambers potem ukradeno roko proda na internetni dražbi, kjer jo kupi Louis Greene.
Louis Greene pa potem po nekem čudnem naključju zamenja Ryan Chambers na forenzičnem oddelku, ker je bila Ryan Chambers odpuščena mislim, da ravno zaradi roke.
Louis Greene pa potem roko še okrasi s tistimi črtami na dlaneh, za katere ni jasno čemu služijo, razen, da so sporočilo Dexterju. To roko potem po pošti pošlje Dexterju.
Dexter dobi paket, ki pa ga ne odpre. Potem v njegovo stanovanje vlomi Travis Marshall (Doomsday Killer), ki odpre paket in radovedno opazuje roko, čeprav ne pozna zgodovine roke. Na koncu roko pusti na vrhu Dexterjevega hladilnika.

Roka pa originalno izvira od prostitutke z imenom Monique, ki je svojo roko izgubila v neki nesreči.
Ice Truck Killer, Drexterjev brat, Brian Moser, se je ukvarjal s protetiko in se je močno navdušil nad Monique, pravzaprav bolj nad njeno roko. On je bil tisti, ki je prvi pobarval vsak noht z drugo barvo, ker si je tako barvala nohte tudi njegova mama, ki pa je bila seveda tudi Dexterjeva mama.
Brian Ubije Monique in si prisvoji njeno roko.

Tako nekako so vsi povezani s to roko :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

IL DIAVOLO ::

Ne se tolko poglabljat v serijo..še bo kdo naredil doktorat.

;)

Lion29 ::

izi: CAR! 8-)

thanks
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bor H ::

Jao, spet sem gledal trailer pred začetkom in je blo notr čist preveč stvari pokazanih, vključno z zadnjim prizorom, čist brezveze ko veš kaj ga čaka ko stopi v stanovanje...

BigWhale ::

Wiki pravi, da je sedma sezona predzadnja in da se bo zgodba razvlekla se cez osmo sezono. :)

T-h-o-r ::

ja, saj to je že pred koncem šeste bilo znano
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Izi ::

T-h-o-r je izjavil:

ja, saj to je že pred koncem šeste bilo znano

Konec 6. sezone je bil decembra leta 2011. O 8. sezoni pa so se dogovorili kolikor je meni znano enkrat junija letos.
Glavni producent Dexterja je mislil zaključiti že to sezono, imeli so napisano že celotno zgodbo z zaključkom vred, pa jih je TV mreža uspela prepričati, da naj zadevo raztegnejo na še eno sezono.
Pravijo, da bo konec še vedno enak, kot so si ga zamislili, samo vmes bodo morali sedaj napisati še malo več zgodbe. Konec, ki je že določen, pa je skrbno varovana skrivnost.
Sicer pa ni panike, ker Dexterjeve sezone imajo samo po 12 delov, tako da kaj veliko ne bo potrebno raztegovati.

IL DIAVOLO ::

Dexa pa bom res pogrešal, ko bojo nehali snemat :|

Nikec3 ::

SPOILERS logično

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ramon dekers ::

kdaj pa je naslednji del

Bor H ::

ob istem času na istem kanalu
(vsako nedeljo)

Ramon dekers ::

Hvala. Torej v ponedeljek pride torrent

T-h-o-r ::

ja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bor H ::

Današnji del kar fin, sploh so mi všeč dialogi med Dex in Deb
««
8 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195955 (12036) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311142 (1843) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738492 (24142) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252838 (2675) Bor H

Več podobnih tem