» »

Dexter

Dexter

««
9 / 27
»»

DarwiN ::

Kul dogajanje ja.. Bi lahko kontinuirano gledal vsaj še 4 ure.. :)

Se pa nekak samo po sebi napoveduje, kako bo Dex prelomil ta urok in od Debre nazaj dobil licenco za ubijanje.. Namreč, nek uber bad guy bo pobegnil roki pravice, kljub temu, da bodo imeli trdne dokaze proti njemu, nakar Deb reče Dexu nekaj v stilu "Ok, go slaughter this mother fucker".. Grem stavit, da bo tako.. Morda že naslednji del.. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

kaj misli laguerta? a ona se vedno misli, da je doaks se ziv?


matr je quinn pohujsan, po mojem je na horsu


malo mi je weak to dogajanje okoli dbre in dexa... smo je vajeni full alert, bitchy, sassy, smart.... ocitno je res do uses zaljubljena in ji mozgani ne delajo kot treba ob njem...

mi pa je vsec, da so odprli vec zgodb...





dex-debra bosta par, ki se ne bo dobro koncalo (ona ga na koncu ubije), ziher

dex loius, dex bo nasel nek dober nacin, da se ga resi. ubil ga ne bo, ker ni louis nek zlocinec

quinn-kurba, po mojem se bo quinn malo bolj zapletu in ga bo ukrajinska mafija dobila, mucla in izvlekla iz njega info

laguerta-slides ne morem se spomnit ali ona misli ali doaks se zivi al ne. kakorkoli njen story line je samo filler po mojem, je prevec zabita, da bi kaj uproabnega pogruntala... ziher pa bodo prikazali, da bo prisla zelo blizu dexu


ukranian mob...po mojem bodo prisli dexu blizu in se bodo neki sopirli in bodo stegnilipapke, tako kot so vsi drugi do sedaj... mogoce celo z debbino pomocjo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Lion29 je izjavil:

ukranian mob
Ukrainian.
Zgodba se šele počasi začenja graditi. Po moje bo ravno Isaac glavni bad guy te sezone in glede na eleganco in brzino s katero je šraufnciger poslal direkt v eyeball bi znal biti ta mafijski šef končno en pravi izziv za Dexterja. Mogoče mu bo morala še Deb priskočiti na pomoč.
Louis se kot kaže sploh ne zaveda, da se igra z življenjem. Ima srečo, da ga Dexter ne jemlje preveč resno in da je ravno na rehabilitaciji ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

PINki ::

Se mi zdi, da je Louis igral v stanovanju in se dejansko ne boji Dexa. Zakaj je torej igral s "please don't hurt me" sceno? Njegovi argumenti me tudi niso prepričali, da mu je hotel le škoditi zaradi igre. Komaj čakam, da vidimo kaj na skriva Louis.

Ramon dekers ::

Mislim da bo deb povozil avto, dex pa si ne bo mogel upreti. Louis je pa pain in the ass in se ga bo mogel nekako odkrižati.

Najbolj me pa zanima kaj bo z mafijo, koga bodo preganjali, če napovem zopet dogodke, bodo tega lepega policajčka ganjali mafijci ker mu je cipa vse povedala ali pa mogoče cipo. Skratka problemi, problemi...

Cel kup dogodkov nas še čaka.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

Zelo solidna epizoda. Zgodba z spreobrnjenim morilcem je bila zelo dobra za Dexovo nadaljnjo razmišljanje. Vseeno pa še vedno ne razumem zakaj scenaristi Louisa postopoma razvijajo že 2 sezoni. Verjetno bo na koncu nekako imel velik vpliv na Dexa.

dex-debra bosta par, ki se ne bo dobro koncalo (ona ga na koncu ubije), ziher

Vsaj zame, perfekten konec.

quinn-kurba, po mojem se bo quinn malo bolj zapletu in ga bo ukrajinska mafija dobila, mucla in izvlekla iz njega info

Po mojem se bo Quinn zatreskal v kurbo, nakar ga bo ona slej kot prej izdala. Quinna ubijejo, ali pa naredi samomor.

Nevem zakaj se mi vedno zdijo najbolj kul scenariji da vsi umrejo. 8-)

Gledal sem napovednik za naslednjo epizodo in zgleda kar obetavno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

IL DIAVOLO ::

Zdaj sem tudi jaz pogledal oba dela, to bo res odlična serija. Mislim, da je dex naredil spet isto napako, kot pri travisu, ko ni ubil louisa, ko je imel šanso. Veliko se bo tudi vrtelo okoli quina in striptizete...nestrpno čakam nov del.
Me zanima kaj se bo razpletlo glede čustev debre do dexa...

Pa fajn bi blo, da bi dex fental laguerto, mi že gre lep čas na ku*ac.

Zgodovina sprememb…

forest_guy ::

Sezona se je res odlično začela, dogajanje se stopnjuje in stopnjuje. Me prav zanima kako se bo odvijalo razmerje med Dexom in Deb, prav tako pa me zanima kaj bo zakuhal Quin :)
Looking forward for 3rd episode :)

Okapi ::

Kakšno incestno razmerje bi kar spadalo zraven. Serijski morilec, ki natepava svojo sestro.;)

O.

Lion29 ::

sej ni prava sestra
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

SPOILERS


OMFG, OMFG...


ne sej ne, just trolling the curious ones.

sem se nasmejal potezi fakicha, ki ga je kazal dexterju na pol. postaji :D
mal prevec obvoius so se ga resli, louisa namrec... nacin sicer ni bil predvidljiv, ampak zaenkrat so se vseh nadleznih likov resili tako

quinn - frcafela predvidljivo
dex-debra zelo predvidljivo
angel batista - neki naglas razmislja o upokojitvi, is that something to pay attention to?
dex-ajzek - ukrainian mobster, zanimivo srecanje, zanimivo je mobster spoznal kdo dex je, kri je pricurljala po barkici, po mojem bo dex to ugotovil?

dex-Hannah McKay - botanist...kjut.... some huge chemistry... we shall see more of it... specially 'couse of her past
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

SPOILERS!!!

BUUUUUU!

To da Debra poskuša spreobrniti Dexa je eno, medtem ko je resignacija povsem "out of character". Epizoda je imela dobre nastavke, končala pa se je precej obupno. Vse skupaj predvidljivo, vsi smo vedeli da bo Debra na koncu "spustila" Dexa, čeprav smo upali da ne bo tako poceni varianta. Louisa so se znebili nenormalno hitro, glede na kar 2 sezoni dolg character development. Dialog med Ukrajincem in Dexterjem je bil res dober, dobra pa je tudi McKay. ;) To bi znalo biti zanimivo.

Še nekaj: Quinn bo v tej sezoni zagotovo umrl.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Sc0ut ::

Škoda da ni Luisa fental Dexter. Ampak verjetno bi tako prekršil svoj kodeks, saj ne ubija nemorilcev. Načeloma no.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Onlyx ::

SPOILERS!!

Še nekaj: Quinn bo v tej sezoni zagotovo umrl.


+1

IL DIAVOLO ::

Ste mi fajn pokvarli 3. del, ga ne bom rabil gledat...res hvala...NOT!

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

lol...LOL

a nisi ti bil ravno enkrat glasen, da tebe to nic ne moti?

sicer pa je povsod dana na vlko znacka SPOILERS, tokrat si si res sam kriv
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Mene ne moti, če da kdo kakšno dobro sceno iz pretekle sezone, ne pa ta nove sezone oz. dela, ki je danes prišel ven.

In kaj misliš, če piše spoilers, kako naj vem, od katerega dela boš povedal...tak da si ti kriv, ne jaz!

Nikec3 ::

IL DIAVOLO ne bodi tečen. V ponedeljek se vedno komentira nedeljska epizoda, pa še s spoilerji so označeni vsi komentarji.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lion29 ::

s spoilerjem smo se dogovorili je vedno oznacena tekoca epizoda... pa saj ti to veli tudi zdrava pamet, ne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

OK, moja napaka, nisem vedel, da se v ponedeljek komentira nedeljska epizoda. In očitno mi ni bila jasna beseda spoiler.

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

še slabša sezona od prejšnje, kdobisimislu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

Fenomenalno. Tole je skoraj boljše od the breaking bad. Flawless! Obračun med mafijo in dexterjem je na planu.

Lion29 ::

Ramon dekers je izjavil:

Fenomenalno. Tole je skoraj boljše od the breaking bad.


lol...skoraj... pismo ej... BB je cist druga liga... moram rect da prvi dve epizodi sta bili res dobri, ampak primerjat to z BB???
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Meni je tudi dexter boljši od BB, pa kaj...1000 ljudi 1000 okusov.

Nikec3 ::

Zlikovci v tej sezoni so tako klišejski, da je že kar komično.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bluefish ::

Eh, to sezono naj še speljejo, potem pa nima smisla, da z enakimi fintami rinejo dalje.

IL DIAVOLO ::

Sicer pa komu ni všeč, ga noben ne sili gledat. Isto je z the walking dead, vsi ste kurcali, kak je blo brezveze na kmetiji...zakaj za vraga pa potem gledat, če ti ni zanimivo, mislim ne :P

Izi ::

Tudi jaz bi rekel, da je Dexter boljši od BB.

Lion29 ::

Izi je izjavil:

Tudi jaz bi rekel, da je Dexter boljši od BB.


kaj tocno smatras, da je bolje?

premisa
zgodba
scenarij
igra
muzika
kamera
rezija
dialogi

po mojem skromnem mnenju se meni zdi edino premisa boljsa in se uvodna spica... pr vseh drugih stvareh gladko popusi... ce smo seveda objektivni..

dopuscam pa seveda moznost, da enacite kvaliteto serije le z zgodbo in vsecnimi liki... to je popolnoma stvar osebne preference...

pa nikakor vam ne zelim nic vsiljevat ali karkoli, samo podajam svoje mnenje
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ramon dekers ::

Pri dexu se stalno nekaj dogaja, ogromno nepredvidljivih dogodkov (eden boljših je bil ko so ubili računalniškega geeka ko je skušal potopiti dexterjev čoln) za razliko od BB kjer je bila akcija dejansko samo takrat ko so kradli kemikalije z vlaka.

Res me zanima kako se bo mafija lotila dexa oziroma obratno.

IL DIAVOLO ::

Lion29

Za druge ne vem, ampak za mene je dexter še toliko blizu, ker je sam igralec pravi fighter, ne samo v seriji, ampak v real life. Za tiste ki še ne veste, imel je raka, ki ga je premagal, za katerega ni povedal sodelavcem, da ne bi vplivalo na njih.

Preprosto kralj!

Ramon dekers ::

premisa
zgodba
scenarij
igra
muzika
kamera
rezija
dialogi


Vse, pri dexu je še toliko odprtih variant, medtem ko jim pri BB zmankuje in je samo še vprašanje časa kdaj ga bodo dobili oziroma kdaj bo Walt umrl.

BladE_ ::

Lion29 je izjavil:

dex-ajzek - ukrainian mobster, zanimivo srecanje, zanimivo je mobster spoznal kdo dex je, kri je pricurljala po barkici, po mojem bo dex to ugotovil?


Iz teh kapljic krvi se bo tudi pomoje razvilo nekaj več... napeto bo do konca!
Akcija - Reakcija

Izi ::

Lion29 je izjavil:

Izi je izjavil:

Tudi jaz bi rekel, da je Dexter boljši od BB.


kaj tocno smatras, da je bolje?

premisa
zgodba
scenarij
igra
muzika
kamera
rezija
dialogi

po mojem skromnem mnenju se meni zdi edino premisa boljsa in se uvodna spica... pr vseh drugih stvareh gladko popusi... ce smo seveda objektivni..

Nisem gledal objektivno, ampak subjektivno in Dexter mi je enostavno bolj simpatičen in svet bi bil boljši, če bi v vsakem mestu imeli enega Dexterja, pod pogojem seveda, da bi se striktno držali Dexterjevega kodeksa.
Medtem ko se z g. WW po mojem mnenju ni mogoče istovetiti, saj gre za izdelovalca mamil, ki je najbolj podla vrsta zločincev. Še pedofili in posiljevalci so mi bolj simpatični kot pa izdelovalci mamil. Tako tematiko je težko gledati, kljub temu, da gre za zelo kvalitetno serijo. Zato ob Dexterju bolj uživam.

Lion29 ::

@Izi: sej, sem predvideval, da gre za nekaj takega... bi potem mar raje povedal, da ti je lik dexa bolj pri srcu kot lik WW-ta ;) bi razumel ;)

ramon dekers, you are kidding right? BB se je do sedaj vedno izkazal za popolnoma nepredvidljivega... in sem preprican, da bo tudi na koncu tako...

za razliko od dexa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gslo ::

spoiler alert!

pomoje se bo dexter zapletu v tisto zgodbo s krvavimi kapljicami, nekdo (La Guerta?) na postaji bo mislil, da je labgeeka na svoji ladjici ubil on.. ubistvu bo po mojem imel velike probleme z umorom, ki ga ni storil (kdobisimislu :-D) + še identificiran je s strani mafije.. mmm, dober recept za naslednjih par delov. :-)

Izi ::

Lion29 je izjavil:

ramon dekers, you are kidding right? BB se je do sedaj vedno izkazal za popolnoma nepredvidljivega... in sem preprican, da bo tudi na koncu tako...

za razliko od dexa
Obe seriji sta enako nepredvidljivi. Za nobeno ne moreš reči, da veš kaj se bo na koncu zgodilo.
Za BB bi rekel, da je 80% možnosti, da ga ubijejo, 19% možnosti, da konča v zaporu in 1% možnosti, da se izogne kazni.
Za Dexterja pa je 19% možnosti, da ga ubijejo, 1% možnosti, da konča v zaporu in 80% možnosti, da se izogne kazni.
Procentualno torej enako negotovo, samo možnosti so malo pomešane.

Lion29 ::

Izi je izjavil:

Obe seriji sta enako nepredvidljivi.


verjetno si mislil reci, da je konec enako nepredvidljiv, ne? ker epizode in dogajanje je v BBju skrajno nepredvidljivo.. pravzaprav po tem nima para... Dex pa je kar precej predvidljiv... prazaprav zelo predvidljiv
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Lion29

Mislim, da na tebe vpliva dejstvo, da je bil dex v seriji Six Feet Under gej in ti zato ne deluje tako kot recimo na mene.

Lion29 ::

sploh ne, ker sem six feet under gledal ene par delov samo, in ko sem zacel gledat dexa sploh nisem vedel da tam igra... znan se mi je zdel, sam nisem vedel kam bi ga dal... ko sem malo raziskal, sem sle videl....

kvecjemu mu to stejem za velik plus, ker sta vlogi res zelo razlicni...

mi je pa tip, ki igra zraven njega v 6feet under, njegovega brata, boljsi igralec... ceprav Hall sploh ni slab, da se razumemo

pa sem ze objavil mojo lestvico top 30 serij in je dexter v top 20, tak da meni se serija zdi super, da ne bo pomote.... lahko bi bila pa boljsa ... ce bi gilligan pisal za dexa bi gledali res vrhunsko stvar
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Z BB se lahko primerja samo 2. sezona Dexterja, pa mogoče 3. Vse ostalo je močno pod BB.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BigWhale ::

Jaz ne gledam Breaking Bad, dejte mir. :>

IL DIAVOLO ::

Nikec3 je izjavil:

Z BB se lahko primerja samo 2. sezona Dexterja, pa mogoče 3. Vse ostalo je močno pod BB.


Če je za tebe, ni nujno da je za druge...sploh ne vem, zakaj tako radi govorite da je 2. sezona top, če pa je jasno da je best of the best 4. sezona, jaz sem namreč bil celi presran skozi celotno sezono in verjetno ne edini, ko sem samo videl tega arthurja(trojica). Res grozen možakar, marsikateri bi se ga ustrašil.

Jaz nekaj časa sploh nisem mogel gledat, mislim, da prvega dela 5. sezone sploh nisem mogel pogledat. Ta sezona je bla res "sick". Upam, da ne bom rabil tega še dat enkrat skozi...

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

Nikec3 je izjavil:

Z BB se lahko primerja samo 2. sezona Dexterja, pa mogoče 3. Vse ostalo je močno pod BB.

3. sezona wtf

u mad
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Onlyx ::

meni je bla tut 4. sezona top!

IL DIAVOLO ::

Zdaj tudi jaz pogledal 3. del. Dex je res legenda, kak je zje*al louisa. Bo pa naslednji del očitno še bolj divji, po napovedniku sodeč. Najboljše kot vedno šele prihaja...laguerta ima dexovo trofejo, mafija se bo lotila dexa, zelo me tudi zanima, kaj bo s quinom.

Da ne omenjam masuke...

Zgodovina sprememb…

Bor H ::

Sirko mi je vedno bolj všeč, tak realen karakter je, ni karikiran.

spoiler:
sweet, me zanima v kero smer bo šel odnos dex-deb

Lion29 ::

spoiler

najbolj zapali, kak je debra "zlomla" dexa in pripravla do tega, da je izgubil kontrolo... kao "I've got everything under control".... meni se zdi to kar pomemben trenutek....

pa to, ko ji rece..."I love you".. je tudi dokaj pomemben trenutek...

tisti badass mafjož je meni tudi dober... meni osebno veliko boljši kot trinity ali Miguel Prado... sploh ne vem, kaj ste vi vidli na trinitiju... mene ni povsem preprical... ce bi moral rect, kdo me je od vseh villainov najbolj preprical je sedaj ta Sirko, res dober expression... potem Miguel, pol Jordan Chase in sele nato Trinity, njegov brat in una pozigalka)..


Mi je zlo vsec, da ni vse epizodno, in se kaksen kill vlece cez par epizod in da ne poskusajo vsega naenkrat (recimo da bi ze danes bla stala okoli loiusa).. ampak lepo pocasi postopoma...

edino tale situacija med edb-dexter mi deluje veliko prevec vsiljena, prevec na easy

pa maybe so prevec dali poudarka na ta "lizard sense"

drgace pa moram rect, da je to najboljsa sezona do sedaj... z uzitkom pogledam vsaki del in komaj cakam naslednjega, kar s tezavo recem za prejsnje sezone.


sem pa ze pred danasnjim delom prisel do sklepa, da ga bo deb enkrat spasila...in bo ona pokoncala "threat" (po mojem kar Sirkota)... danes pa sem dobil se tolko vecjo potrditev
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Precej dobra epizoda. Odnos Debre je bil veliko bolj realen od prejšnje epizode. Sirko pa je še vedno precej klišejski bad-guy, ki bi sodil v kakšne filme iz 70-ih.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Bor H ::

Men se pa ravno Sirko zdi mnogo manj klišejski od večine zlobcev. Zanimivo :)
««
9 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106196028 (12109) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311149 (1850) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738514 (24164) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252840 (2677) Bor H

Več podobnih tem