» »

zvočniški sistem z optical IN!

zvočniški sistem z optical IN!

HyperGL ::

trenutno imam na računalnik priklopljen HI-FI sistemček marantz MX710 s pozlačenimi kabli in enimi JBL zvočnički (2-system)! malo me moti velikost celega paketa pa tudi zvok je vedno bolj v riti... pač stare membrane pa tudi ojačevalec je kar je po vseh teh letih (mislim da jih bo 15 kmalu)...


zato me zanima ali mi lahko priporočate kak 2.1 ali 4.1 (morda 5.1) sistem zvočnikov z vgrajenim ojačevalcem, ki ni nujno da je najmočnejši ampak važno da ima lep sound (clear and crisp)...

NUJA pa je optical IN vhod...


najlepša hvala!

ammm... cene pa se mi absolutno ne sanjajo! da vidim kaj boste predlagali potem pa povedal al je to to ali ne...

bartmatej ::

Logitech Z-5500

LP Matej

Ted ::

Raje Creative Gigaworks, razen če maš rad pretirano grmenje wooferja in manjko srednjih tonov.
Mah...

xzer0 ::

Creative GigaWorks nimajo optičnih vhodov. Možnost pa je dokupiti posamezen dekoder, ki pa stane dodatnih 100+€ ter preko njega povezati z optiko. To je bil tudi pri meni eden izmed razlogov, da sem na koncu nabavil z5500, ki pa ob primerni zvočni kartici igrajo presenetljivo lepo. Vedi pa, da računalniški sistemi niso za kakšno resnejše poslušanje muzike.

LP

multiscan ::

na tut jest sem mel povezan računalnik z marantzom mx710, sicer z neoriginalnimi zočniko, prek navadnih konektorjev(ne pozlačenimi) ampak....je usekalo, pa mi zbilo zvočno pa še marantza:'(.

Moram pa priznati da je LEPO igralo dokler je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626946 (14202) psytoma
»

dilema: zvocniki Logitech : z680 vs z5500??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10911817 (7833) Seky
»

Logitech Z-5500 ali Creative S750 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
745916 (4708) ganzi
»

5.1 Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
182677 (2398) Zheegec
»

Z-5500 vs Gigaworks S750

Oddelek: Kaj kupiti
242540 (2247) Suli

Več podobnih tem