» »

ATI RADEON SAPPHIRE HD 2600 PRO 512 AGP

ATI RADEON SAPPHIRE HD 2600 PRO 512 AGP

l3ksy ::

Lp. Na rač. AMD Athlon 2600+, 512mb rama sem mel prej grfično Ati radeon 5500 serije. Zdaj sem kupu še 1024mb rama, pa omenjeno grafično kartico (SAPPHIRE HD 2600 PRO).

Pred tem mi je HitMan Blood Money normalno delala (govorim samo o tej igri, mam sam to trenutno), zdaj pa se mi niti ne vlkopi. Ko jo zaženem, mi napiše da je blood....exe naletel na težavo in se mora zapreti. Vrsta napake piše: 0005ad4a...

Sem updatal driverje za mojo grafično pa ne pomaga, dal sem tudi popravek za to igro, tudi ne pomaga...

Ma mogoče kdo kako idejo?

Hvala.
Forg3t The World, The Music Is Now !!!

damjan11 ::

Še enkrat naloži igro

l3ksy ::

Igro sem naložu ponovno in je isto.

Sem naložu gor SEcond life, pa mi napiše da moji driverji niso up to date??? kk ne če sem jih iz strani dol dobu najnovejše...sem probu tut z orig. cdjom pa ni šlo...

možno da je grafična v okvari??
Forg3t The World, The Music Is Now !!!

Pyr0Beast ::

Prej ram zeza ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

l3ksy ::

Hm ...ne... sem najprej mel RAM prikloplen pa je še delalo...sicer slabo, ker sem mel 128mb ram kartico notr....z ramom ni skor nič bolš delalo...zdaj s to grafično pa sploh ne gre:(

Ne vem a je možno, da je kaj z driverji narobe al kaj...ne vem. Kot ohranjevalnik zaslona se mi je samodejno naredlo tut neki kao 3d šopek. Pa ko se ohranjevalnik vklopi, kakih pet minut išče pravo resolucijo, itd... pa ne najde, potem pa napiše, da nekak 3d ne gre prikazat - tak je pol ohranjevalnik!

Js sem skor 100% da je grefična kriva, najverjetneje driverji al kaj vem. Je pa res, da monitorja nimam installiranga...je možno da zato, ker je plug&play monitor nastavljen?
Forg3t The World, The Music Is Now !!!

damjan11 ::

TU potegni driverje za grafiko. Pred instalacijo pa izbriši stare. Mora delat.

l3ksy ::

Hvala. Bom poskusu to doma, sporočim če je popravilo napako!
Forg3t The World, The Music Is Now !!!

m0LN4r ::

Prijatelj ima omenjeno grafično in ga tudi driverji zajebavajo, menda je že 5 komadov driverjev probal. In še vedno ne more v COD2 preskočit mejo 125 fspjev. Igra na DX7 in ima vse optimizirano pa mu skačejo fpsji vse tja do 50-60 nato spet na 120 in nato spet na 20-30. Nekam zelo nestabilne fpsje ma...

A mogoče lahko poveste kateri driveri so vam bili najbolj primerni za omenjeno kartico? Jaz sem na amdjevi strani v seznamu za drivere iskal omenjeno kartico in je ni na seznamu. Omenjena je le 2600 (PCIE) verzija in to povdarjeno. Mislim ATI+DRIVERS = nikoli ni šlo tak kak treba.

Sva že probala NGO in omega driverje pa rezultat je približno enak...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kihc ::

Včeraj sem skoraj znoru ko sem iskal driverje za to grafično. Na koncu je zadeva delala samo uni z oznako HOTFIX s sapphirove strani.
x

thebaloh ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ekran šteka ob igranju preproste igre!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
383604 (2856) Cirosiro
»

Problem z driverji (win7)

Oddelek: Programska oprema
382580 (1864) aiko
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87559183 (23421) Galaxy
»

HP 6730s Graphic Driver (ATI radeon hd3430)

Oddelek: Pomoč in nasveti
173395 (3168) jan01
»

sapphire hd 2600 pro

Oddelek: Strojna oprema
6867 (759) Blinder

Več podobnih tem