» »

Ne morem brisati DVD+RW medija

Ne morem brisati DVD+RW medija

realydec ::

Pozdravljeni!


Par dni nazaj sem kupil DVD+RW medij znamke TDK (1-4xspeed, single sided, rdečega ovitka).

Nanj uspešno zapišem par filmov in poglej ga zlomka danes ko želim medij izbrisat in ponovno peči nanj, mi ga ne želi izbisati.
Uporabljam Nero 7 Ultra Edition, s katerim sem do sedaj tovrstne medije brez problema pisal - brisal.
Sedaj mi program javi da vstavljeni medij ni RW, in ga prepoznava kot DVD-Rom, ne glede ali imam izbrano hitro ali popolno brisanje.

V čem je problem, morda kdo z podobnimi izkušnjami?

Pomoč iščem že na strani sloreactor vendar kljub pomoči uporabnikov problem ostaja, zato se obračam še na Vas tukaj.
Prilagam link do zgoraj omenjenega foruma kjer sem razpravo začel, da vidite kakšne možnosti oz.pomoči so že bile poskušane.


http://www.sloreactor.com/forum/index.p...

ttommy ::

Poskusi z drugim RW-jem.In če bo tistega zbrisalo,je problem v mediju.Sem že imel take probleme-na enem pogonu je delal tisti RW,na drugem spet ne....Kupi še kako drugi znamko RW.
Gamer

realydec ::

Ne vem če si prebral na priloženem linku moj odgovor da z medijem ni nič narobe, saj pri kolegu piše in briše brez problema.Bom pa seveda tudi to probal.

_mOuSe_ ::

Ja z medijem očitno ni nič narobe, če dela pri kolegu normalno, tudi Nero naj ne bi bil kriv. A si probal mogoče kak cd-rw? Vsekakor pa moraš probat še kako drugo znamko. Na koncu ti ostane še garancija, če je pekač star šele 1 mesec:D

realydec ::

Ne nisem poskusil z nobenim drugim RW medijem, to je prvi na tem pekaču.V ponedeljek probam še z kakšnim, če ne bo druge rešitve.Kar se pa garancije tiče, verjetno do tega ne bo prišlo saj ne mislim čakat 90 dni da se fantje učijo na njem.Raje dam 30Eur in kupim drugega(verjetno tudi znamko), ker za tak denar ne mislim čakati.

damjan11 ::

Seveda kupiš drugega, ampak tega daš popravit pod garancijo in ga potem podariš za 10e. Sej ne bojo popravljali ampak kar zamenjali in bo nov

šernk ::

če tudi z drugim RWjem ne bo delalo sta dve možnosti:
1. pekač pač zanič
2. nekaj je narobe z windowsi (če le te uporabljaš). glede tega sem odšel tudi na servis osebno prašat ker sem imel identičen problem in so mi dejali da učasih tudi programi kot so nero itd... zjebejo sistem. če ne želiš kupovati novega za brez veze probaj formatirat (najmanj stane in ti vzeme najmanj časa od vseh drugih možnosti)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

LedStorm+++ ::

Lahko pa da je šel v večna lovišča ta plošček :D. DVDRW ploščki se ponavad ponekaj zapisanjih pokvarjo.
Pingvin :-)

realydec ::

To dobro vem tudi sam, toda ne vem če si prebral: ta plošek je nov in problem se je pojavil še pred prvim brisanjem.

Quikee ::

Probaj vseeno drug program, recimo DVD Info pro.

IceBit ::

Če imaš Alcohol 120% ti lahko ta povzroča težave. V nastavitvah za emulacijo ima namreč nastavitev "Ignore media type" in če je ta vključena potem prezre vrsto medija CD-RW in DVD-RW v vseh programih. Lahko pa je tud ker drug program z emulacijo (Deamon tools, Clone CD...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IceBit ()

realydec ::

Problem rešen!
IceBit legenda si, vidim da ste nekateri res rojeni za računalništvo, sam niti v sanjeh ne bi pomislil da bi lahko bilo to.
V Daemon Tools sem imel pod možnosti emulator vse na ON.
Sedaj briše in piše da ga je veselje gledati.
Vsem hvala za pomoč in odgovore!
IceBit ti pa imaš pivo v dobrem in še 1x hvala!:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496101014 (25523) nuclear
»

Nero 6.x in zmrzovanje pri 99%?

Oddelek: Programska oprema
351647 (1066) bastadu
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220303 (11819) svejk
»

DVD SmartBuy problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171236 (1051) Lime
»

DVD - RW Focus or tracking error

Oddelek: Strojna oprema
8747 (689) Hux

Več podobnih tem