» »

celeron tualatin 1GHz na Abit BE6-II ??

celeron tualatin 1GHz na Abit BE6-II ??

Pixna ::

Imam vprašanje:
-Imam plato Abit BE6-II v1.2 (najovejši bios) zanima pa me če bi se dalo na to plato "namestiti" tualatin celerona 1GHz. Plata ima slot1 na katerem pa imam, se mi zdi, pretvornik na socket 370 (zdaj sem mel celerona 500).
-Zanima me tudi do kolikšne frekvence ta plata podpira procesorje in kakšne so možnosti za navijanje?

hvala za nasvete

Pixna
Born To Kick Your Ass!!!

Pixna ::

prav bi prišli tudi drugi nasveti u zvezi s to plato, č eima kdo slučajo izkušnje....

sheep ::

YO! sm mel isto palto sm hotu kupt tulatina 1.2Ghz pa sm se mal pozanimu in to. Na to plato nepase tale CPU ker ima plata cipovje BX440 , tej tanovi tulatini pa rabjo (VIA Apollo Pro133T, VIA Apollo Pro266T and ALi Aladdin Pro 5T will support new Celeron TULATIN) tko da... mors dubit pac en pretvornik za to ap ti dela sam stane okol 8.000 sit. Brezveze ti kup elitko in enga AMDja se ti bl spalca.Jaz sm tko neredu in zakon...miljinkrat bols dela! ITAQ AMD RULS!:D :D :D

sheep ::

drugac ce pa tko pomisliva, mas hudo palto za navijanje , najbl pocen in najbl se ti splaca kupt enga celerona 700Mhz pa ga navijs na 1Ghz pa ti lavfa da trga hlace! JE blo ze dost govora o teh zadevah...tko da mal pobrski se vse informacije najde...

frudi ::

pravzaprav delajo na tej plati tudi ta novi tualatin celeroni, ampak...
kot prvo si moraš omislit en malo boljši slot1->fcpga adapter (abit, iwill, asus). nato je pa treba procesor malo modificirat (izolirat par pinov, povezat par drugih).
je že par odprtih topicov na to temo na tem forumu, malo poišči...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Pixna ::

Hvala za nasvete.

Pixna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem s tualatin na abit st6-raid/ abit bh6

Oddelek: Navijanje
412137 (1763) Pyr0Beast
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410838 (7176) Spajky
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
452947 (1919) sidney
»

Tualatin mod dela!!!

Oddelek: Navijanje
222275 (1723) GTi
»

Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262288 (1561) HardwareMaster

Več podobnih tem