» »

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

««
29 / 38
»»

skyline ::

En mesec odkar sem menjal na A1 (500/100, Telekom optika), Netflix zvečer je OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

MrStein ::

Če mi kdo posodi geslo za netflix, lahko preverim. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tsunamii ::

MrStein je izjavil:

Če mi kdo posodi geslo za netflix, lahko preverim. ;)


Sej imas Trial pa sprobaj in nam povej. Men od 19h naprej salbo dela Netflix. Sem pa na A1 ..prej na T2 je blo super. In ja..nisem na optiki..ker sem baje predalec ( 340m linije od glavne centrale..) in se nek časa ne bodo posodobili...

MrStein ::

Vas zanimajo kaki določeni kanali, programi? Ločljivost? (nimam HDR ekrana)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ghost007 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

MrStein ::

97 Mbps
9 / 18 ms latency
Upload 73 Mbps

PS: Registracija zahteva tel.št. te pa ne bi "zapravil".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MacGyver141 ::

Netflix naj bi zdaj na A1 normalno deloval, danes objavleno: https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...

buttcrack ::

Mogoče kdo ve, a telemach štrajka pri novih priklopih? Sem že en mesec nazaj podpisal pogodbo pa še kar ne duha ne sluha o tehniku. Imajo prepoved zaradi kovida al kaj?

gapyyy ::

Zdravo, zanima me kaj uporabljate tisti ki nimate možnosti priklopa na optiko. Sam imam A1 domači net, vendar nisem preveč zadovoljen, saj je povezava dokaj nekonstatna. Hkrati pa imam problem z pokritostjo signala lte. Včasih je delalo ok, zadnji čas pa vse bolj počasi. Imel sem že ario net (satelit), ampak tudi dokaj slaba izkušnja. Hvala še vnaprej.

MrStein ::

Kabelske (TV) in telefonske žice nimaš?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

6151 ::

gapyyy je izjavil:

Zdravo, zanima me kaj uporabljate tisti ki nimate možnosti priklopa na optiko. Sam imam A1 domači net, vendar nisem preveč zadovoljen, saj je povezava dokaj nekonstatna. Hkrati pa imam problem z pokritostjo signala lte. Včasih je delalo ok, zadnji čas pa vse bolj počasi. Imel sem že ario net (satelit), ampak tudi dokaj slaba izkušnja. Hvala še vnaprej.


Telekom je boljši, nimajo tako zasedenih baznih postaj.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

zobnik ::

Nam tud brezžični ne dela dobro od T-2. Trenutno mam na hiši škatlico premer 20cm....Smo mislil it na A1, par let nazaj so postavli le 1km stran na hrib anteno, men od A1 signal lovi max. tud v kleti.
Domnevam, da bi tud brezčični net delal....bomo 7 brezplačni preizkus vzel

gapyyy ::

Kakšne so pa kaj izkušnje z priklopom na bakreno omrežje (to je verjetno mišljena telefonska žica)?

The Wiber ::

gapyyy je izjavil:

Kakšne so pa kaj izkušnje z priklopom na bakreno omrežje (to je verjetno mišljena telefonska žica)?

S priklopom jaz pri A1 nisem imel težav (~ 3 leta nazaj), samo škoda ker imajo veliko stvari napol spacanih in komaj delajo na bakru. Recimo internet ima večje zakasnitve kot pri Telekomu pri 3-krat hitrejši povezavi (na A1), njihov najnovejši tv box pri večini naročnikov na bakru ne dela oz. dela porazno. In ravno slabo delovanje tv boxa pri A1 vztrajno zanikajo, izvedel boš mogoče kaj, če boš na klicnem centru vztrajno težil, popravila za to pa nimajo niti ne govorijo o tem, ali pač ne nameravajo kakrkoli popraviti (v Astriji pa laufa na bakru zanesljivo).
V primeru, da ti je televizija pomembna, bi se izognil A1. Jaz počakam še mesec ali dva, da mi uredijo optiko in grem na T2 ali pa Telekom. So me popolnoma izgubili v zadnjih 6-ih mesecih.

afne_guncam ::

A kateri izmed ponudnikov ponuja nek "duo" paket, na optiki? Potreboval bi internet (vsaj 20Mbit down speed) + TV, z možnostjo ogleda nazaj. Obstaja kaj takega? Zdaj se lotim pregledovanja strani, ampak kaj, ko je vse tako napisano, da se moraš dejansko prebijati čez kot skozi kakšno džunglo ... sploh drobni tisk.

Motion ::

A1 ma net +tv od 30e naprej za 20/2 dls povezavo.

Lightning5 ::

Zdravo v zadnjem času me je nekaj kolegov prosilo, da jim pomagam pri izbiri paketa za internet. Zato sem pripravil pregled ponudbe slovenskih ISP. Upam da komu koristi :)

Priporočilo internetnega operaterja
Šport klub

Programi Šport klub so na voljo samo pri Telemachu. Če jih želite imeti, ni velike dileme, katerega operaterja izbrati.


Samo TV:

Telemach - 25EUR/mesec
https://telemach.si/eon-tv/tv-paketi


Samo internet (optika)

T-2(100/10) - 25EUR/mesec (+ dvoletna vezava)
https://www.t-2.net/optika-ftth


A1 ima podoben paket za enako ceno, ampak so pri A1 težave s stabilnostjo interneta in povezavo do Netflixa v večernem času.


Internet + TV (Sam da je. Ne bi se zanašal za 4K Netlifx)

A1 Net+TV S - 30EUR/mesec
https://www.a1.si/tv-paketi


Na A1 se ne bi zanašal za 4K Netflix.


Internet + TV (Zanesljiva povezava do Netflixa)

Telekom ali Telemach
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...
Telekom priporočam tistim, ki imajo prvi priklop na Telekom optiko. Odzivnost pri montaži je neprimerljivo večja kadar je tudi podudnik interneta Telekom. Popusti za "Neovestljeno optiko" pri telekomu so tudi konkurečni A1


https://telemach.si/eon-paketi/?nopaper...
Telemach ima zelo vprašljivo marketinško politiko. Pričakujte klic s ponudbo za Telemach mobilni paket vsaj enkrat na teden.


Slab DSL

Pomoč s LTE signalom je lahko odlična rešitev za tiste, ki imajo slab DSL.


Telekom hibridni dostop (50/10)

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...


Telekom ima najboljše mobilno omrežje v Sloveniji.


NEO brezžični (50/10)

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...


LTE trio paket od Telekoma. Ima manjši izbor TV programov kot hibridni dostop. Omejena opravičenost do paketa.


A1 brezžični internet

https://www.a1.si/a1-brezzicni-net
A1 brezžični internet je lahko dobra izbira za tiste, ki imajo slab DSL in dobro pokritost A1 LTE. V kolikor A1 omrežje na vaši lokaciji ni preobremenjeno in, če veste, da dani oddajnik ni preobremenjen (pokriva le manjšo vas), je lahko A1 brezžični net(+TV) poceni rešitev.


Imam internet, želim TV preko interneta. (t.i. OTT)

OTT TV je lahko odlična rešitev za tiste, ki že imate internet od "nekje" in za tiste, ki imate internet in si želite TV od Telemacha(Šport klub).


Telemach OTT

Telemach EON TV (25EUR/mesec)
https://sl.eon.tv/tv-paketi/


Paket je enak kot "normalni" Telemach TV (vse je isto, box je isti). Box z kalbom priklopite v internet in to je to.


NetTV plus

1 naprava 15.9EUR, 2 napravi 19.9EUR, 4 naprave 25.9EUR
https://nettvplus.com/


Ponudba od United Group, krovne družbe Telemacha, za balkansko diasporo. Širok izbor ex-yu kanalov (tudi slovenskih). Deluje enako kot Telemech TV(EON aplikacija, EON box). Seznam programov ni javno objavljen. Verjetno ni licenčno bolj zahtevnih programov kot je npr. HBO.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Lightning5 je izjavil:


Samo internet (optika)

T-2(100/10) - 25EUR/mesec (+ dvoletna vezava)
https://www.t-2.net/optika-ftth


A1 ima podoben paket za enako ceno, ampak so pri A1 težave s stabilnostjo interneta in povezavo do Netflixa v večernem času.



Težave z Netflix so pred par dnevi popravili (tako pravijo, ne uporabljam da bi preveril, je nekdo tule omenil v temi - glej spodaj).

A1 ima za 25 EUR/mesec 100/20 optiko, brez vezave.
(Za 30 EUR pa 500/100)

Jaz imam podoben paket (100/100, ni več v ponudbi), težav stabilnostjo interneta nisem opazil, vsaj ne take, da bi jih omenjal (pa baje omenim vsako malenkost, trdijo eni....).



Glede netflix problema:

MacGyver141 je izjavil:

Netflix naj bi zdaj na A1 normalno deloval, danes objavleno: https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Bakunin ::

Lightning5 je izjavil:

A1 ima podoben paket za enako ceno, ampak so pri A1 težave s stabilnostjo interneta in povezavo do Netflixa v večernem času.


to je fixed - https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...

Bakunin ::

Za merjenje pokritosti mobilnega signala priporočam https://play.google.com/store/apps/deta...

da boš videl s katero tehnologijo in na katero bazno si priklopljen na lokaciji.

Lightning5 ::

MrStein je izjavil:


Težave z Netflix so pred par dnevi popravili (tako pravijo, ne uporabljam da bi preveril, je nekdo tule omenil v temi - glej spodaj).

A1 ima za 25 EUR/mesec 100/20 optiko, brez vezave.
(Za 30 EUR pa 500/100)

Jaz imam podoben paket (100/100, ni več v ponudbi), težav stabilnostjo interneta nisem opazil, vsaj ne take, da bi jih omenjal (pa baje omenim vsako malenkost, trdijo eni....).

Glede netflix problema:

MacGyver141 je izjavil:

Netflix naj bi zdaj na A1 normalno deloval, danes objavleno: https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...


Imam A1(ker je poceni) in zadevi sledim. Thrughput v streaming stats v večernih urah, še vedno, ne dosega hitrosti moje povezave, kar pomeni, da je peering med A1 TAG in Netflixom še vedno problematičen.(je pa trenutno nad 25mbps, ker pomeni, da trenutno nihče ne bi smel imeti problemov z Netflixom). Vprašanje časa, kdaj se bodo problemi začeli ponovno pojavljati. Vprašljivo je tudi, da je A1 situacijo z Netflixom naredil umetno zaradi načina peeranja na Netflix Vienna. Lahko bi se npr. odločili, da vzamejo OpenConnect in teh problemov ne bi bilo.
TLDR: A1 ima slab track record s peeranjem na Netflix in drugam.

@Bakunin SI Info je zlate vreden pri iskanju bazne postaje :)

Zgodovina sprememb…

Bakunin ::

Lightning5 je izjavil:

Netflix naj bi zdaj na A1 normalno deloval,...


A je kaksna razlika, če se uporablja Netflix (via A1) na IPv4 ali na IPv6 ?

Lightning5 ::

Ni je.

Netflix preko IPv6 bi koristil na primer v študentskem domu, če bi bilo 100 uporabnikov za enim IPv4 naslovom preko NATa. Z IPv6 ne potrebuješ procesorske moči za NAT.

Bakunin ::

Lightning5 je izjavil:

Ni je.


sem mislil, da bi na a1 ipv6 testiral, če gre IPv6 promet kako drugače oz. če se ntflx kako drugače obnaša...

Lightning5 ::

Bakunin je izjavil:

Lightning5 je izjavil:

Ni je.


sem mislil, da bi na a1 ipv6 testiral, če gre IPv6 promet kako drugače oz. če se ntflx kako drugače obnaša...


Poveže se na IPv6 IPje preko ipv6 DNS vnosov. Npr. ipv6-c001-vie001-ix.1.oca.nflxvideo.net

Bakunin je izjavil:


to je fixed - https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...



Moja napoved se je izkazala za resnično. Cca 5 mbps do Netflixa. Komaj dovolj za 1080p

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Lightning5 je izjavil:


Moja napoved se je izkazala za resnično. Cca 5 mbps do Netflixa. Komaj dovolj za 1080p

Kdaj in kje?
fast.com meni pokaže 99 Mbps. (zdajle)
Sem malo prej napisal tudi test zvečer.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lightning5 ::

Ob 22:35 znotraj Netflix clienta

Throughput

Zgodovina sprememb…

Bakunin ::

meni zgleda da dela kot mora

Total Dropped Frames 0

e-marko ::

MrStein je izjavil:

Lightning5 je izjavil:


Moja napoved se je izkazala za resnično. Cca 5 mbps do Netflixa. Komaj dovolj za 1080p

Kdaj in kje?
fast.com meni pokaže 99 Mbps. (zdajle)
Sem malo prej napisal tudi test zvečer.


fast.com in znotraj Netflix clienta ni isto baje. Na fast.com je vedno full speed.
Sicer nimam Netflixa, sam pa tole prebral menda na A1 forumu kjer so opisovali težave in testirali.

Lp
...somebody, somewhere...

sennheiser ::

Torej, če je v igri Netflix, predvsem v večernih urah so še vedno težave na A1 ali ne?
Trenutno gledam opcije kako rešiti stanje, ker T2 kot obstoječemu naročniku 10 + let na 2 lokacijah ponudi točno toliko da te zafrkavajo.
Potreba trenutna je dokaj enostavna:
Optika, 100mb ali več linija. T2 trenutno ponuja v osnovi 200 kar mi je prednost.
TV samo osnova, brez zamika, toliko da so SLO programi, z možnostjo gledanja preko mobilne aplikacije.
1 mobitel, prenosa minimum 10gb. Ostalo nepomembno.

Iz tega je opcija trenutno tako Telemach kot A1, cenovno celo A1, sploh če upoštevam da ni vezave. Torej osnovni S paket + nadgradnja hitrosti pride 35€ in recimo prenos številke na kak Hofer, pa sem na 45€, brez 1 vezave.
Medtem ko mi je T2 za osnovni T4 paket, ki ga plačujem zaradi mobitela 51€ ponudil 50% za 3 mesece ali 10% za 12 mesecev.
In več se niti približno ne da narediti. Hkrati pa novim naročnikom ponudijo več za manj denarja.... :)

Priznam pa pri vsem tem, z T2 ni bilo niti 1 težave nikoli. Netflix pa dejansko veliko laufa.

J.McLane ::

Se pravi zaradi 6€ na mesec bi šel menajt? Ker A1 pa daje kakšno garancijo, da bo čez pol leta enaka cena?

Zadnje dni pa T-2 TV nekaj serje, sedaj se je že dvakrat zgodilo malo po osmi uri zvečer, ne deluje ne Android TV aplikacija, ne TV2go, nek problem s strežniki javi. Izpad je bil nekje 15 min.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

starfotr ::

Še vedno lahko naročiš A1 in vlagaš reklamacije, da ne dela netflix.

Vmes si pa kupiš VPN in potem dela.

sennheiser ::

J.McLane je izjavil:

Se pravi zaradi 6EUR na mesec bi šel menajt? Ker A1 pa daje kakšno garancijo, da bo čez pol leta enaka cena?

Zadnje dni pa T-2 TV nekaj serje, sedaj se je že dvakrat zgodilo malo po osmi uri zvečer, ne deluje ne Android TV aplikacija, ne TV2go, nek problem s strežniki javi. Izpad je bil nekje 15 min.


6EUR pa 6EUR, pa je to 144EUR na obdobje 2 let.
Pa glede na to da ni vezave, je možnost da v tem času pride primerna akcija in se gre nazaj na T2 po pol leta. In je potem ta prihranek še večji, če upoštevaš kaj dobiš kot "nov naročnik".

V osnovi se gre pa bolj za princip. Glede na to da se na 2eh lokacijah plačuje že 10 let, povprečno če gledam mesečno 40EUR, je to v 10ih letih 9600EUR. Torej če jim redne stranke toliko pomenijo, bomo pač že iz principa menjal. Pa če bi bilo v igri samo 1EUR.

Zgodovina sprememb…

J.McLane ::

OK, ampak sam vseeno malo dvomim v to, da bo A1 držal te cene kar v nedogled. Se pa operaterji močno prizadevajo, da te držijo tudi s svojim "ekosistemom" tako da je uporabniku mala muka skočit na drugega ponudnika, če se tega že v naprej zadevaš je OK samo se večina ne. Potem imajo pa maile na Siol, posnete razne oddaje v njihovem oblaku... Če imaš pa še stare starše, ki so vajeni nekega TV vmesnika je pa to sploh misija nemogoče.

Se moram spomnit, da bom maja začel težit T2, ker nam poteče vezava. Imam pa že v načrtu prehod na prilagodljiv T4 paket, kjer lahko dobim dve mobilni cifri in 200/50 net za 37€ (29€ ob vezavi), na to bom sicer dodal še L TV shemo s časovnim zamikom in 2x TV... A1 zame ni opcija ker ga na naši OŠO ni, pa tudi Android TV vmesnika za TV nimajo, kar pomeni kar drag dodaten STB.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Master_Yoda ::

Jaz imam se stari paket Kombo L, kjer je polek max TV paketa (brez hbojev, etc placljivih) se telefon zraven s brezplacnimi klici. Redna cena 56 EUR. Z akcijo 40 EUR, in to akcijo sem kot obstojeci uporabnik ze podaljsal enkrat (nov aneks). Tako da ti novi paketi so drazji od prejsnjih ...
Dovie'andi se tovya sagain.

Lightning5 ::

@Sennheiser Težave z Netflixom še vedno so. Na dni, ko je veliko prometa, v večernih urah, hitrost pade. Je bolje kot prej, ampak vprašanje koliko časa še. Če gledaš npr. po deseti pa ponavadi ni problema. (presodi sam)

Alternativna rešitev je, da sam preusmeriš Netflix promet iz Dunaja na Frankfurt. Navodila, kako se to naredi, bom prilepil v A1-Netflix temo.

boolsheat ::

Kater ponudnik ima najcenejšo opcijo internet + TV? Imam možnost priklopa Telemach in Telekom (potem lahko imam tudi A1 verjetno?) optike.

Rabim za 1 TV pa, da je še nekaj neta prostega za kak PC za normalano browsanje.

Lonsarg ::

Redni cenik A1 in to za konkretno. Akcije pa saj veš kako so, najprej poceni potem te pa oberejo :)

boolsheat ::

Hvala, sem pogledal na A1, 30€ pride osnovni paket, kar OK.

Je morda še kje kakšna opcija, ki se splača, da so še mobitel naročnine zravno? Zdaj imam 2x bob paket za 10€.

Z A1 sem potem na 50€ skupaj s telefoni, dokaj OK, se mi zdi?

J.McLane ::

T-2 prilagodljiv paket T4, TV Shema S, 41EUR (35 v akciji) z 2x GSM, je pa to brez stacionarca.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

boolsheat ::

Stacionarca ne rabim. Glede T2 mobilenga omrežja - gostujejo na Telekomu? Deluje OK zadeva v praksi? Sem malo skeptičen zaradi tega.

J.McLane ::

Jaz bi bil tudi...zase.

Tašča in mama se pa ne pritožujeta, ker pač nista zahtevni uporabnici.

Je samo 1 GB podatkov, decembra se je zgodilo da je bila mama na zoomu preko telefona, in je pokurila 1,2 GB, račun je bil dodatnih 20EUR.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Zvezdica27 ::

za popizdit... nevezan + 3 GSM na Telekomu ne moreš dobiti niti to, da ti tvoj "manager" ureja zadeve. Model mi je napisal - pišite na tehnično pomoč. Ja pizda, kaj pa pol ti tam delaš...

Za redno plačujočo stranko niti evra popusta, nobene ugodnosti, s tem da je požrl lastno besedo in niti oprosti ni rekel...

Ma jebi se Telekom s takimi zaposlenimi... če bi jaz tako delal v privat firmi...

Od tega trenutka sem za vse opcije, ali je kak res utemeljen razlog proti A1 ali telemach ali t-2? neflix me ne gane...

zz

Lonsarg ::

Predvsem priporočam da so naročnine ločene ena po ena, veliko manj stresne menjave (zgolj ena cifra naenkrat ali zgolj stacionarni).

Pri nas (jaz in razni ki jim rihtam zadeve) smo trenutno na A1 + bob. Pri tako podobni izkušnji z vsemi ponudniki glede odnosov (beri slabi), pač na koncu zmaga cena :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

boolsheat ::

Ok, hvala, bom potem verjetno res izbral to kombinacijo: A1 (za FTTH - net + TV), ter bob (imam že 2 mobilni številki čisto zadovoljen).

lebang1 ::

Če pride komu prav:

Na T-2 sem naslovil vprašanje,
zakaj na 2,4Ghz wifi omrežju dela iz T-2 modema wifi počasneje kot iz zraven povezanega routerja.
Preko wifi na modemu je hitrost: ping 2, download 45, upload 50 Mbps
Preko dodatnega routerja (Asus RT-AX58U) priklopljenega na modem pa je hitrost: ping 2, download 100, upload 90 Mbps

Odgovor T-2:
Sporočam vam, da modemi, ki jih dodeljujemo strankam, omogočajo nižje hitrosti preko Wifi usmerjevalnika, kakor te ki jih imate naročene.

V kolikor bi preko Wifi usmerjevalnika želeli dosegati polno hitrost, vam svetujemo nakup lastne opreme.

J.McLane ::

PA ne gre samo za hitrost, tudi doseg tega T-2 WiFi je zelo slab. Sicer pa ima T-2 modem tudi 5Ghz, tam so hitrosti višje, seveda če si dovolj blizu.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Veron ::

optika (telekom) in A1 Fix net paket 100/20. Se občasno dogaja, da zvečer dobim max 12-14M uploada. Download načeloma kr vedno OK (95-98M).
Povezava preko kabla direktno na modem (1G, brez dodatnega ruterja).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Lightning5 ::

T-2 ima novo ponudbo
https://www.t-2.net/paketi
Nove cene ob vezavi:
Oranžni start in Oranžni diamant imata eno leto nižjo ceno. Oranžni optimum (srednji pa dve leti)
Prvo leto cene:
29,99€ | 29,99€ | 39,99€
Drugo leto:
36,99€ | 29,99€ | 69,99€

Za srednji paket je T-2 trenutno najugodnejši.

Zgodovina sprememb…

NejcSSD ::

Kličem na T2 ker GVO gradi omrežje in bo v kratkem fertik ter se zanimam za oranžni diamant HBO 750/150, nakar mi pove da je omrežje Telekom GPON in lahko dajo največ 600/40. Pri telekomu bi pa dobil 600/100 ampak ker sem obstoječi naročnik za 78eur mesečno NEO Svet C. Wtf?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti
««
29 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34984813 (281) krefi
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677797 (20202) Tilen
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11945993 (16233) solatko
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8021222 (11128) Bellzmet
»

Kateri Trojček vzeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110961 (7820) Daliborg

Več podobnih tem