» »

World of Warcraft Europe - kje dobiti client

World of Warcraft Europe - kje dobiti client

nejcpirc ::

Zadnjič sem bolj kot ne po naključju naletel na trial verzijo WOW, ki se mi je včerej iztekel :| Luštn špil, nimama kej rečt ;)

No, danes sem pogledal po netu in si nabavu original CD KEY (WoW Authent. key Standard edition - Battlechest - EU)) in si naredil nov račun na WoW Europe. Tukaj na strani se lehko logiram v Account managment, kjer vidim pri statusu računa: Active - This account is active and can be used for playing>:D

Za špilat trial verzijo sem snel špil iz WOW globalne(US) strani... Prvotno je bil file velik nekaj sto MB. Nasel sem link in snel Blizzard downloader in snel preko 3GB velik WOW client... Staro, trial inštalacijo sem zbrisal in na novo posnel 3GB verzijo špila. Lepo se inštalira, pridem v začetni menu in se vpišem z NOVIM uporabniškim imenom in geslom...avtomatsko mi ponudi najnovejši patch, katerega uspešno instaliram... Spet poženem WOW (sedaj updejtan na V2.3.0.7651) in se poskušam logirat z istim uporabniškim imenom in geslom...prej mi je ponudilo update, sedaj pa mi sporoči, da račun ne obstaja...WTF??

Račun ima status Ok in velja še en mesec, na EU strani se lahko logiram, v špilu pa me ne prepozna? Rabim EU client?

Upam, da sem dovolj jasno napisal kako stvarijo stvari in kje je problem...:\

Hvala

stefanc ::

Poglej malo tule:

http://wow.incgamers.com/forums/archive/index.php/t-385466.html


V vsakem primeru preveri kaj ti piše v realmlist.wtf datoteki v wow direktoriju. Za EU je vsebina naslednja:

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

Mogoče se ti je ob patchanju kaj narobe nastavilo, ampak načeloma se da z istim klientom igrat na EU in US, (če imaš ustrezen account, seveda) samo spreminjaš vsebino realmlist.wtf.

lp

Mavrik ::

Kot rečeno, evropski serverji načeloma rabijo evropski klient. Saj večinoma je razlika samo v realms.wtf fajlu, sam pri upgradih pa je nekaj dni razlike v verziji.
The truth is rarely pure and never simple.

stefanc ::

Sem našel en bolj kredibilen odgovor, kar se tiče US&EU klientov (blue post)

Klik

Edit: popravil povezavo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stefanc ()

nejcpirc ::

U, super, hvala za pomoč:D

Bom probal spremeniti datoteko...realmlist, sicer pa sem v forumu našel link do eu clienta;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259536 (12566) kr?en

Starcraft 2 beta key tekmovanje

Oddelek: Igre
393096 (2377) destroyer2k
»

World of Warcraft: 9 milijonov aktivnih igralcev

Oddelek: Novice / Igre
246829 (3846) LuGi
»

WOW (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1099381 (6969) Rotaidal
»

Zasvojenost z igro World of Warcraft

Oddelek: Loža
384268 (2479) billgates

Več podobnih tem