» »

Zasvojenost z igro World of Warcraft

Zasvojenost z igro World of Warcraft

John Abruzzi ::

No povejte kdo od vas je zasvojen z WoW, kaj vidite na tej igri, koliko časa igrate, in svoja mnenja o igri..

Na youtube sm najdu tud nekaj o tem:
- Klik
- Klik
- Klik:D
- LoL
...

Pa še nekaj xfire statistik:
- Klik
- Klik
Klik
...

rdecaluc ::

Lahko rečem da jest sem bil , ampak nisem več ker sem bil enkrat prelen da bi kupil gamecard pa sem se odvadil. Igra je na začetku zelo zanimiva , hitro pridobivaš levele in delaš kveste. Vendar pa na končnem levelu postane dolgočasna, in nekatere ljudi to potem zapelje v ustvarjanje novega karakterja in krog se ponovi.

Jest je imam dovolj za eno življenjsko obdobje. :|
Est modus in rebus. ,typos

cnZz ::

sicer sam tega nisem igral in tudi ne igram ampak tiste statistike na xfire ne pomenijo nic- 400, 100 ur WOW-a to ni nic. To ti lahko igras dolgo casa pa malo na dan lahko pa veliko na dan pa malo casa. sicer to ti pa tud pokaze kolko ur ta tedn... (ampak to kdaj laze). Je pa to tud kle showoff:D (frendi se pogovarjajo in en pametn jst mam pa tok pa tok ur te igrce in drugi ma pol celo noc samo igrco prizgano)
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

SpeLKo ::

jst jo recimo igram 6 dni v igri in 1 mesec v real life (mislm da je že mal zasvojenosti tuki:D ).Špil je pač hud, sobe so velke (brez kšnih večjih bug-ov), kvesti so zabavni, folka je preveč notr, pa še ko začneš špilat s frendi te pa itak potegne. Je pa res da kmalu igraš igro ves dan in se sploh ne zavedaš kok časa je preteklo v real life. Ampak vseeno ta špil toplo priporočam vsakomur, ki mu je vsaj malo zanimiva ta zvrst iger. Samo ne pretiravat, pa ne preveč v družbi govort o tem špilu če drugi ne igrajo te igre, ker se zgodi da kar naenkrat začneš razlagat celotno zgodbo igre in povrhu še razlagaš kok maš hud meč al pa kej tazga.

P.S.:Bodite močni in se prepričajte samega sebe,da jo lahko igrate samo dve uri na dan>:D

koyotee ::

Jaz sem ze prebolel zasvojenost, sem spilal Everquest kr neki casa, ksni 2/3 leta nazaj.
WOW je pac se en MMORPG, zarad katerga je ze umrlo par ljudi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

pingec ::

Count me in :D

Čeprav zadnje čase samo še za kak raid pridem. Ni časa :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Icematxyz ::

Itaq da je folk dan danes zasvojen z temi igrami in da to ne vodi nikamor.

Dami ::

P.S.:Bodite močni in se prepričajte samega sebe,da jo lahko igrate samo dve uri na dan>:D

Nemogoče kr raidi trajajo po 4-5ur. Res niso vsak dan (odvisno od guilda). Pa tiste statistike niso kej. True geeki majo prek 300+ days playtime (to je od releasa 11. februarja 2005). Itak ko začneš levelat se igra ful kak mesec/dva. Pol pr max se pa ustali in se da komot igrat brez da ti RL ne trpi preveč.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

pingec ::

Sploh pa majo true gejmerji xfire izklopljen, ker slabša performans v igri :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

zdobersek ::

bil zasvojen, ami je igra postala dolgocasna in sem zakljucil. zal mi je za vsak denar, potrosen za WoW ...

T-h-o-r ::

Moj kolega je bil zasvojen, potem pa je svoj račun prodal za 200eurov

joker16_7 ::

Osebno jih poznam kar nekaj ki s tem služijo. So dobesedno geeki za WoW in lepo nalevelajo en acount na 60 oz. zdaj že 70 level in lepo vse skupaj mastno prodajo. To nardijo nekajkrat in majo za motor. :D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

pingec ::

Hm, dvomim. Trenutne cene so namreč zelo zelo nizke zaradi kitajcev ki to delajo bistveno cene. Kje pa prodajajo to?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

joker16_7 ::

Cene sploh niso tako nizke. Približno 200 EUR za srednje doteran acount z levelom 60. Dela je imel za kake 14 dni. Res da je igral bolj ali manj cele dneve.:D Kupi se pa na kakšnih straneh kjer se razglablja o WoW-u. Forumi in podobno. KJe natančno pa ne vem.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

JutriPS3 ::

Torej je bolje da gre v fabrko pa tam dela 2 tedna:\
200EUR-vrednost špila=

joker16_7 ::

Kaj pa vem. Jaz sem samo nekaj dodal. Pač tako je. Da se lepo zaslužit če nekdo obvlada špil. Začetnik bo rabil za 60 level najmanj dva meseca. :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

pingec ::

Če kdo kupuje accounte mam tudi jst jih nekaj za prodat (če je kaka dobra cena). PM me :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Loki ::

200e je za 14 dni dokaj slab zasluj+zek, se posebej ce spilas cele dneve. drugace je bil pa v jokerju enkrat clanek o kitajckih, mexicanosih.... ki to delajo za denar. imajo neka polja ali nekaj takega.
lahko kdo bolj pojasni, kdor je "in", ker meni se sanja ne, kaj to pomeni. a potem "surobine" nekako prodajajo za $ (v koreji, japonski itak), prodajajo charje?
I left my wallet in El Segundo

JamesBond ::

Tiste xfire statistike raje odstrani... z 400-500 ingame ur si v WoW newbah.. jaz sem mel na mainu 1200h+ pa sem bil še vedno v blue-jih.

billgates ::

moj sošolc je čisto nor na to igro meni pa ni jasno kak lahk tolk denarja da za gamecard.

;-) ::

Čeprav ne igram WOW se mi čudno zdi nekaj...kaj hočeš povedat z temi statistikami?

Sploh niso velike če primerjam z nekaterimi ki igrajo COD...zdaj bi bil med skill:D

MTm2H37rqt7B ::

7000 bivsih SIT se vam zdi veliko za 60 dni playtima?

To je 3500 bivsih SIT na mesec. Folk daje po 10000 bivsih SIT za singleplayer igrice, katere po 2 mescih ne igra vec.

Tako da ta cena ni pretirana in se ne zgrazajte nad ceno gamecardov:)

bozjak ::

uff ocitno sem eden redkih, ki ni padel v wow. Sam sem ga zacel igrati zaradi sodelavcev, ki so se non stop pogovarjali o raidih, swordih, dps-jih itd. Dokler sem tam delal sem se kar igral, ampak nisem zares padel noter. Tako sem placal vse skupaj 3 mesec playtime, igral sem pa majn kot 1 mesec :S

Eve-online je pa druga zgodba, od tega si pa imho prec odvisn. Jst sm sicer zdj nehov, ker poleti res ni časa za igre, ampak prej pa eve 3-4 ure na dan ni blo nič posebnga.

S stališča odvisnosti je imho vseen kater mmorpg igraš, več al mjn vsi so taki, da štejejo samo ure, ki jih preživiš v špilu (eve-online ena redkih izjem).

Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dami ::

Hm 62%, pa sn mislu da bo več :D Morjo dodat TBC content v vprašanja.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

Mavrik ::

You are 67% addicted to World of Warcraft.


Zanimivo... pa sem nehal igrati pred več kot pol leta :)
The truth is rarely pure and never simple.

ales85 ::

Ja, res dober test. Jaz sem odgovoril pritrdilno le na prvo vprašanje pa sem kar 5% zasvojen :D Tudi če samo poskusiš...:\

mtosev ::

Spilal rise of nations po 4h zdaj me pa je minlo :D :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Heavy ::

Kolega iz klana si je kupil WoW pa ga vprašamo na poti na Lan party: kaj je sedaj z WoW? pa on nč, bom sedaj vidu... nekaj mesecev po temu samo še v X-fire WoW>:D


Sem pa tudi jaz bil svoj čas zasvojen z BF2142, vedno sem se potegoval za novi čin in z tem za novo opremo. sedaj me je minilo.

joker16_7 ::

Igra pride, navduši in zamre. Z vsako je bilo tako. Tudi WoW čaka tak propad. Samo vprašanje časa je kdaj bo folk nahal igrat. Čeprav je ena redkih iger pri kateri nevzdržno in neprestano narašča število igranosti. Res čestitke Blizzardu. Dokler bo nadgrajeval sobe in razne inovacije bo špila laufal. Ne moreš kar tako zgubit miljon igralcev.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

SpeLKo ::

8 miljonov igralcev:D,39% zasvojenost (zaenkrat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SpeLKo ()

steev ::

Pa verjetno še en dodatek. Joj ... :'(
:|

Rotaidal ::

Igra pride, navduši in zamre. Z vsako je bilo tako. Tudi WoW čaka tak propad.

Ja.. pol pa Blizzard na police pošlje WoS in začaran krog se ponovi.

Samo vprašanje časa je kdaj bo folk nahal igrat

Verjentno ko pride na trg Warhammer online, pa še te ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Loki ::

spelko kje si pa to dobil? 8-O
I left my wallet in El Segundo

MTm2H37rqt7B ::

Ne bos ti kar tako 8 miljonov narocnikov premaknil drugam kar cez noc:)

c00L3r ::

Imam igro in sem jo igral od januarja do marca. Potem pa si nisem več podaljšal. Zakaj? Zato, ker je igra res dobra. In če bi podaljšal, potem bi moral igrat. Ko pridem popoldan iz fax-a, raje grem malo ven na zrak, kot pa da še cel večer v monitor "bulim" ob WOW. Imam pa namen spet dalje igrat poleti.

Še namig za vse, ki imate igro (orginal WOW, ne WOW BC) pa nimate podaljšane. V nastavitvah računa se lahko registrirate za 10 dni trial Burning Crusade. Dol potegnete BC in potem lahko 10 dni igrate. V tem trial-u lahko prosto trgujete (kar v navadnem trial-u ni šlo).

SpeLKo ::

Podatek za toliko igralcev sem videl v njihovih oglasih in oglasih na netu. Recimo da je res0:)

Snegec ::

Uh ja.. WoW je kar kul dokler se ti da.

EverQuest je bil sicer boljši, ampak ne bomo sedaj o tem.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

billgates ::

js mam 10 %.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

poglabljanja v igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
616231 (3792) Phoebus
»

Anketa o igranju MMORPG-jev

Oddelek: Igre
231771 (1466) Pegaz
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311923 (7209) Pyr0Beast

Trenutno igram...

Oddelek: Igre
211723 (1309) Mavrik
»

Najboljše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
627646 (5927) Azzi

Več podobnih tem