» »

izvoz - uvoz e-mailov, help

izvoz - uvoz e-mailov, help

digitalcek ::

Živjo!

Imam kar velik problem. Imam dva namizna računalnika, eden je star 6 let, drugi pol leta. Na drugem imam le fotografije in glasbo in ga za surfanje ne uporabljam.
Problem je v e-mailih. Starejši (star 6 let) ga čedalje pogosteje lomi (crkujejo ventilatorji, disk) in bo moral v kratkem v smeti. Na njem imam kakih 800 ali več emailov od začetka leta 2005. Rad bi jih prepisal, oziroma izvozil v Outlook tega novejšega.

Prosil bi, da mi napišete »pot«, oziroma postopek izvažanja iz starega ter uvažanja v Outlook drugega.

Zadnjič sem sicer na starejšemu nekaj poskusil izvažati, pa mi je naredil 4 folderje. To mi sploh ni jasno. Razumel bi, da naredi enega za prejete, drugega pa za poslane mejle... Poleg tega so se mi izgubili na disku računalnika in sem jih komaj našel s psom slednikom...:)

Kakorkoli, sedaj vem, da nič ne vem (imam 50+ let) in vas prosim za pomoč...

Azrael ::

Moraš povedati točno kateri Windows in Outlook (Express) = OE ali kateri drug program za pošto uporabljaš na katerem mlinčku.

Maili so na Win98 in OE v:

C:\WINDOWS\Application Data\Identities\{dolga kača številk in velikh črk}\Microsoft\Outlook Express

Pot velja za OE 5 in 6.

Če iz drugega compa (predvidevam, da sta v mreži in imata diske in datoteke v skupni rabi)) Outlooku pri uvozu pokaži te mape, potem pošto lahko uvoziš.vanj.

Za Adresar in certifikate je postopek malo drugačen.
Nekoč je bil Slo-tech.

digitalcek ::

Na obeh računalnikih imam inštalirane Windowse XP in na obeh Outlook express 6.
Računalnika nista v mreži, vsak ima svoje diske.
Adresar in certifikati mi niso pomembni, e-maili pa zelo...

Hvala vnaprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375274645 (19576) Matko
»

Thunderbird 3.1 je tu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
234819 (4083) Sn0wMaN
»

Microsoft Outlook-prenos mailov.

Oddelek: Programska oprema
63782 (3616) c00L3r
»

program za emaile!!!

Oddelek: Programska oprema
111315 (1154) RacaClone
»

Outlook Express in shranjevanje pošte.

Oddelek: Pomoč in nasveti
71897 (1785) StratOS

Več podobnih tem