» »

Pazite se USB-ključev

1
2
»

Macketina ::

nuclear: aja? In cenen material ni enako ponaredek oz. nateg.
Glede Hoferja in kvalitete pa osebno nimam niti ene stvari, nad katero bi se pritozeval, res pa da USB kljucka najbrz ne bi kupil prav v Hoferju - ampak zgolj zaradi narave njihove prodaje - ce roba je, pac je, ce jo pa zmanjka/ni na zalogi pa je ne mores kupiti. Torej ce bi nujno rabil USB kljucek, bi ga sel iskat nekam, kjer vem da majo zalogo.
Kar se mene tice, bolj verjamem da jih je nekdo nategnil.

gruntfürmich ::

ne morš rečt da tisti ki kupujejo v hoferju pričakujejo šrot, čeprav tudi jaz pričakujem, da bom tam našel samo šrot.
prav tako ne vzdrži misel: nisem dovolj bogat da bi poceni kupoval.

treba se je zavedat, da tudi poceni roba ni nujno najslabša, ker je treba vzeti v obzir, da si trgovci nabijajo minimalno 100% marže, in potem so tu še razne carine in podobno, tko da na koncu, ko nam eden ponudi 3× cenejši enak izdelek, še ne mormo rečt da je fejk al pa pokvarjen; lahko je samo brez marž.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

darksamurai ::

verjetno so res hofer nategnili.

Aja vsi tisti k še ne vete nekaj resnice o kitajski... 1. Taiwan in Kitajska ni čisto eno in isto. Taiwan je bolj podoben Japonski in umika proizvodnjo iz navadne kitajske ker tam delajo dobesedno v k... Enkrat je bila novica da je Asus začel umikati proizvodnjo iz kitajske.

2. Čedalje več je slovenskih podjetij, ki selijo proizvodnjo iz kitajske nazaj v slovenijo. In kakšen razlog je navedel direktor? Rekel je da, zaradi katastrofalne kvalitete dela s tako proizvodnjo ne morejo konkurirati ostalim zahodnim. Pa ne mi rečt da krneki nabijam, ker točno poznam primere!
Tam kjer je potrebna kvaliteta delajo kar v evropi.

MrStein ::

"verjetno so res hofer nategnili."
Neeee, Hofer namerno hoče zapraviti dobro ime in denar...
Alo !
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RejZoR ::

Izdelki iz kitajskih tovarn so lahko enako al pa bolj kvalitetni od evropskih. Vse je samo stvar QA oddelka... če samo doprejo tovarno in dvignejo roke dobiš kar dobiš. Če pa majo nek interni nadzor in skrbijo da vse funkcionira pa ne bo prav nič slabši izdelek.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kekz ::

- stvarna napaka na izdelku : v roku dveh let od nakupa lahko "Potrošnik, ki je pravilno obvestil prodajalca o napaki, ima pravico od prodajalca zahtevati, da:"


In še nekaj:
- prve pol leta mora prodajalec dokazovati, da stvarne napake ni bilo in ne kupec, da je bila. ;)
- stvarno napako se uveljavlja pri prodajalcu. Ne nasedati prodajalcem, ki vas pošiljajo na servis. Na servisu se uveljavlja garancijo (ki je min 1 leto).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kekz ()

Strumf ::

Samo na kratko: Imel sem 2GB ključek iz Hoferja ker sem ga dobil kot darilo. Poizkusni program je našel napako, pa tudi sam sem ga stestiral z kopiranjem več .avi datotek na njega. Tiste, ki so prešle mejo 1GB so se izgubile....

Z računom sem šel nazaj v Hofer in brez vprašanj dobil vrnjeno kupnino. Sedaj sem postal ponosni lastnik Corsair ključka 4GB.


Trgovka je samo rekla, ga še nihče ni prišel nazaj z to napako...

gruntfürmich ::

Rajzor, ti ne veš kaj govoriš. Res je kar je rekel darksamurai pod točko 2.
kitajska roba je ugodna samo zaradi cene; kvaliteta je katastrofalna. morš vedet da oni sami delajo stvari, niso kitajski delavci in zahodni inžinirji v tovarnah.
po moje je še kvocient kvaliteta/cena določenega izdelka nižji iz kitajske kot pa iz zahoda.
kitajci lahko konkurirajo samo zaradi cene, ker dons itq nobedn ne gleda več na kvaliteto.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mirkuma ::

Evo Klik Očitno je res z USB ključi iz HOFERjev nekaj narobe tudi drugje po Evropi.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako poslati/shareati 15Gb file v NEM? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
504846 (3617) Superboyy
»

Google bi se znebil gesel. Kaj je alternativa?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4613091 (10444) Jst
»

Kateri USB ključ kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531394 (18307) Izi
»

ASUS M2N-E (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
877318 (4242) planetparty
»

Kako naj instaliram winxp, če moj novi notebook s sata diskom, ki nima disketnika???H

Oddelek: Pomoč in nasveti
474783 (3365) al3s

Več podobnih tem