» »

spletna trgovina solo.si

spletna trgovina solo.si

««
7 / 16
»»

p|X| ::

AHAHAHahaha, vedno se nasmejim, ko kljub vsemu napisanemu, potem folk še vseeno naroča pri Solo in potem takšne sprašuje.

Srčno upam, da ste vnaprej plačali:D

lp


lepo da ti je smešno, da vsaj nekdo uživa ob izkušnji.

@ BALAST a imaš mogoče še telefonsko direkt od šefa ?

plačano je bilo vse naprej ja, imam telefon pa vse ki tudi brezhibno deluje. To res nimam kaj rečt. Problem je samo da rabim račun za firmo.

lp

bassbooster ::

Hja ka pa vem jst sm kupo v Solo.si pred 2 letim x1950 xtx za agp pa sm bil zadovoljn z njo,sam to je blo pred 2 letom.v elektroniki sm pa tud kupo procesor,pa je tud delal vse tk ko je treba.

kranjskijože ::

Ja jst sm kupu prek neta v tej trgovini miško. Miš je bila 30evrov ceneje kot pa mimovrste ter ostlih spletnih trgovinah.;) Naročil sem jo v petek, na dom mi jo je poštar prinesel že naslednji dan torej v soboto, plačal se po povzetju in vse je bilo ok. Skratka jaz za enkrat nimam nobenih slabih izkušenj z to trgovino. Prej bi rekel da jo bi pohvalil. Res pa, da sem kupil prvič v tej trgovini in imam morda srečo. :D

Zgodovina sprememb…

flipr ::

Normalno se trgovina potrudi, da blago čimprej proda in dostavi. Vendar, ko pride do reklamacij, servisov ali katerih drugih poprodajnih storitev...takrat pa trgovina pokaže svojo kvaliteto.

Lep pozdrav!

Bellzmet ::

Ja se podpišem pod tole. Itak vsi prodajajo isto robo in samo prodati in kasirati je najlažje.

lp

DoberMan ::

Še moja ne preveč dobra izkušnja. Hotel sem tiskalnik CANON foto tiskalnik PIXMA IP3600 in v vseh trgovinar, razen Solo, je pisalo da je rok dobave cca. 15dni, v Solo pa da imajo na zalogi. Sem se hotel prepričat ali imajo res in jih pokličem. To je bilo v torek. Tip pravi da v bistvu jih ni ampak da pridejo nekje najkasnje do konca tedna in da bom v petek dobil. Mu še rečem, ok bom naročil, računam da v ponedeljek dobim, on pravi ja sigurno bo do ponedeljka...

Naslednjo sredo kličem, da kaj sedaj, ker tiskalnika ni. Mi pravi gospa da to pa ni mogoče da bi ga dobil, ker jih nimajo in jih dobijo TA konec tedna. Mi obljubi da bo do petka gotovo... V petek seveda nič. Naslednjo sredo končno dobim tiskalnik. Se pravi s skoraj dvo tedensko zamudo.

2x so mi direkt LAGALI, ko smo se pogovarjali po telefonu + na netu so imeli napačne informacije, posledično je moje poslovanje z njimi končano.

Mitja358 ::

Pri meni je verjetn oenako. prejšnji teden sem naročil 2 prednapetostni zaščiti za rač, ker je pisalo na zalogi in še vedni piše čakam na obdelavo. Če ne pride v ponedeljek jih bom klical.

R-S-LoVe ::

No preljubi moji jst mam pa HDD v reklamaciji že skor 2 meseca. Kaj pravte na to?
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

M-XXXX ::

Da ne poznaš svojih pravic!

Še danes jih pokliči in jim povej, ali hočeš JUTRI imet disk na mizi (omeni da se nebi branil višje kapacitete, glede na to da kršijo zakon, ker drugače boš primoran ukrepati, ali pa prav tako jutri NAKAZAN denar na računu). Pojdi samo na to in nič drugega, nobenega pojutrišnem, jutri ali pa nič. 45 dni imajo časa in niti dneva več...

kmetek ::

tako je :)

Galaxy ::

____________________

ljudje, vtipkajte v Google "solo.si"

in se boste čudili, kako sploh še obstajajo
____________________

Leks ::

zanimiv naslov:

"SOLO.si - nesposobnost in zavajanje | Lance's corner..."
:)

EDIT:

"Jaz ne vem, kako naj vam drugače zagotavljam, da vas bo poklical, kakor pa da vam obljubim. Ali pa če pridete sem in mi izvijete roko."
LOOOOOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Leks ()

CleanPower ::

mene pa zanima kdaj majo na dunajski 5 odpiralni čas. ker mam neki za v servis nest pa nevem kdaj loh prnesem(na njihovi strani tega podatka nisem našel)
hvala

GoldRakun ::

____________________

ljudje, vtipkajte v Google "solo.si"

in se boste čudili, kako sploh še obstajajo
____________________

hah a :D, SOLO. ... Načini plačila: MasterCard, Maestro, Visa, Visa-Electron, VPay, Activa . Trust mark. © 2007 SOLO O SOLO Pogoji uporabe Varovanje podatkov Kazalo.
Torej samo zato, ker ljudje plačajo v naprej in to s kartico.
Ta stran kar lahko leti na "črno listo"

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

Lahko gotovino seveda...
Še vedno je zanič trgovina.

KoMar- ::

Že to, kaj so naredili iz in z email.si, je dovoljšen razlog, da pri njih ne kupite nič (več)!

GoldRakun ::

Čak, nisem sledil novicam. Zakaj so že email.si skenslal?

spaceair ::

se mi zdi da tisti tu jamrate ko sploh nič nikoli niste kupili:)

GrimReaper ::

Jest s Solom nisem mel še nobenih problemov, tam mam kupljenih kr neki diskov, rame, plato. Itak stvari dons ne crkujejo tolk, vsaj jest sm že 2 leti miren kar se tiče tega, nazadnje mi je šla Gigabyte P965 plata.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

spaceair ::

Jaz sem naročil X-fi Fatality pro dobim v soboto.
Zadeva je itak kvalitetna .
Če ne veš kaj naročuješ in ne poznaš zadeve je lahko vsepovsot problem.
kako bo pa še sporočim ko dobim:)

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

spaceair ::

Še en popolnoma sveže registriran član.

ja in je to problem?

Leks ::

verjetno sumi na piarovstvo :)

T-h-o-r ::

Še en popolnoma sveže registriran član.

ja in je to problem?



hahah, kar precejšen no
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

spaceair ::

haha ,bogi ti

spaceair ::

danes dobil zvočno račun+garancijski list saj pravim če veš kaj kupuješ ne bi smelo bit težav
pa lep pozdrav.

c0dehunter ::

Tale solo je res en drek. Naroču par dni nazaj, naročilo je še vedno v obdelavi, zato sm poslal mail da preklicujem naročilo in sm šel naročit k drugi trgovini.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

CleanPower ::

mene pa zanima glede garancije. dal sem pokvarjeno grafično na garancijo, zdaj je minilo 17 dni in oni pravijo da je na servisu. koliko časa majo oni za popravilo?

BlaY0 ::

45 dni.

c0dehunter ::

Ampak v tem času bi ti morali posoditi delujočo. Ker ti ko si kupil grafično, si jo (za)kupil od dneva nakupa naprej. Ker pa jo maš zdaj na garanciji 45dni, ti v bistvu vzamejo 45dni uporabe preč, brez da bi bil ti karkoli kriv.
Vsaj tako bi moglo bit.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

kosek ::

Jaze sem pri njih kupil že kr enih par računalniko oziroma kr precej robe. Vse je bilo lepo in prav tudi ko mi je crknil napajalnik sem ga poslal na podjetje ki jim ga izdobavlja in v 4 dneh sem mel vse rešeno.

Ampak zagozdilo se je ko je crknila matična pološča 4.8.2009 sem jo priporočeno poslal k njim in po prvem tednu pokličem kako pa kaj? Pa mi ženska reče vaše pošilke še nismo prejeli.
WTF kak ne?
In kličem danes (no vmes še enih 5 krat) in meni reče ženska, da brezveze da kličem, ker ko bodo dobili pošiljko jo bodo obdelali.

V ponedeljek grem na pošto, da vidim če mi lahko tam kaj povejo.
kosek

Okapi ::

Vsaj tako bi moglo bit.
Ampak ni. Oziroma je odvisno od dodatnih pogojev v garanciji ali dobre volje prodajalca ali proizvajalca.

O.

Ziga Dolhar ::

Hja - veš kako je.

saj pravim če veš kaj kupuješ ne bi smelo bit težav


>:D
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

K0K0 ::

Kosek pošta omogoča sledenje, preko neta ;)
http://www.posta.si/Namizje.aspx?tabid=...

kosek ::

O tnx to pa pride prav!

Nemores vrjet pošiljka čaka na pošti za prevzem. Popizdis!!!!
kosek

malcek1975 ::

Sem kupil torbico za fotoaparat poleg torbice je pisalo za DSLR fotoaparate, pol pa dobim torbico da ne gre notr niti grip, kaj šele fotoaparat in jo vrnem ter zahtevam denar nazaj in še do danes ga nisem videl (od lani decembra). Dobro ker je bila samo 15 eur in sem po 10x klicanju obupal. Če potegnemo črto je to ena nategovalske spletna trgovina, ki zna samo pokasirati ko pa pride do reklamacije pa adijo in konec prijateljstva.

NIKOLI VEČ!!!!!!!

jini ::

Če imaš potrdilo (v pisni obliki), da si jo vrnil, potem pošlji dopis na Tržni inšpektorat (lahko tudi na njihovi spletni strani), priloži vso dokumentacijo in počakaj kakšen mesec.

CleanPower ::

js sm pa 3 dni nazaj poklical na solo in rekel da je že skoraj 3 tedne moja grafična v garanciji, pa mi je reku da bo preveru in me nazaj poklical. bo on kxxxc poklical! danes kličem spet.

opeter ::

Ali danes delajo?

EDIT: v soboto ne delajo, oz. vsaj ne sprejemajo klice:
http://solo.si/about-solo.do

telefonska pomoč pri nakupu
- ob delovnih dneh
- od 9:00 do 18:0
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Leks ::

si že tako imel veliko srečo, da se ti je prvič oglasil na tel. :) veliko sreče, da boš grafiko sploh dobil nazaj, popravljeno ali ne!

techfreak :) ::

Zakaj še sploh kupujete pri njih, če se vidi da je nateg?

Steinkauz ::

Hehe to glede nazaj poklical lahko sam sanjaš. Jst od oktobra čakam na denar od vrnjene grafe(190eur, zdej po zamudnih obrestih in 10% na vsakih 30 dni se je že kr nabral, kolk mi morjo vrnt. Klical enkrat, ja ja bomo poštimal pa vas nazaj pokličemo. Seveda nič, denarja pa tut nism dubu.
Ta pondelk pišem pošljem na tržni inšektorat, ker skor po enem letu pa bi rad dubu dnar :\

Bolj balkanske trgovine pa še ne...

CleanPower ::

si že tako imel veliko srečo, da se ti je prvič oglasil na tel. :) veliko sreče, da boš grafiko sploh dobil nazaj, popravljeno ali ne!

to me ne skrbi, vprašanje le na kakšen način

opeter ::

Jaz imam pri njih odprto eno naročilo. Upam, da bom dobil. Plačal sem že vnaprej.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

aljazh ::

Hehe to glede nazaj poklical lahko sam sanjaš. Jst od oktobra čakam na denar od vrnjene grafe(190eur, zdej po zamudnih obrestih in 10% na vsakih 30 dni se je že kr nabral, kolk mi morjo vrnt. Klical enkrat, ja ja bomo poštimal pa vas nazaj pokličemo. Seveda nič, denarja pa tut nism dubu.
Ta pondelk pišem pošljem na tržni inšektorat, ker skor po enem letu pa bi rad dubu dnar


Po drugi strani (pod pogojem, da ne gredo cugrunt) pa je teh 190 evrov verjetno najbolje naložen denar. Kje drugje bi še imel takšen donos. >:D

M-XXXX ::

Jaz imam pri njih odprto eno naročilo. Upam, da bom dobil. Plačal sem že vnaprej.

Osu gre samo enkrat na led, kot kaže gredo slotehovci neskončnokrat!

Leks ::

Očitno nas premamijo nizke cene :) kakšnega pol leta nazaj sem še jaz za kolega naročil en router Linksys, ker je bil daleč najcenejši.

mtosev ::

eni so face. jaz ne bom nikoki nic pri njih narocil, ker sem bral tukaj.

majo ocitno dosti kandidatov za nateg. mene ne rabijo oz prepustim priloznost za nateg kom drugem >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

M-XXXX ::

Očitno nas premamijo nizke cene :) kakšnega pol leta nazaj sem še jaz za kolega naročil en router Linksys, ker je bil daleč najcenejši.

Jaz sem take vrste človek, da sem za hitro obdelavo naročila ter seveda "neprobleme" pri garanciji plačati kar nekaj % več od počasne in nezanesljive konkurence!

Leks ::

M-XXXX vsekakor, vendar zaupam Linksysu in mislim, da v 1 letu ne bo crknil, ker moj doma že drugo leto dela perfektno.
««
7 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8613992 (6468) dwinxp
»

Trgovina Solo.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
394085 (2293) mrbungle
»

Pomoč pri reklamaciji !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
342661 (1941) solatko
»

Solo.si mi ni nakazal denarja skoraj 2 meseca

Oddelek: Kaj kupiti
314749 (2916) Leks
»

Spletne trgovine, ki se ne držijo dobavnih rokov/zagotovil

Oddelek: Kaj kupiti
173114 (2429) grex

Več podobnih tem