» »

spletna trgovina solo.si

spletna trgovina solo.si

««
8 / 16
»»

XImhotep ::

kako je zdaj s to trgovino solo.si? v kolikor berem tukaj, se mi zdi da je v slabi luči. V tej trgovini bi namreč kupil OCZ SSD VERTEX Turbo 120GB to pa zato, ker imajo edini Bankredit. Torej, če grem osebno v ljubljano kjer je ta trgovina in sklenem ta nakup, je kakršna koli varianta "natega"? zdi se mi da ne O_o

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XImhotep ()

Leks ::

nateg bo morebiti pri uvelajvljanju garancije, razen če boš lahko uveljavljal neposredno pri pooblaščenem serviserju, v kolikor izdelka SOLO ni sam uvozil. Potem, te pa lahko zavrnejo na servisu.

Mitja358 ::

Jaz sem že neštetokrat kupil pri njih in bp. Včasim sem malo čakal .... Garancije pa še nisem uveljavil. Zdaj si pri njih ogledujem XFX HD4870 za 119€. Je daleč najnižja cena. Se splača tvegati?

CleanPower ::

ne

Steinkauz ::

Za prodat so večinoma ok, vračanje nazaj ali pa garancija pa ;((;(8-O:\

Mitja358 ::

In te grafične dosti crkujejo od XFX?

TOP ::

XFX je znan kot dobra firma,sem mel 8800GT in dela še danes BP.Skupno sem do sedaj jih nabavil enih 5 in še nobena ni crknila.Moja se je pa še dobro navijala,ker XFX je znan po tem.

Mitja358 ::

XFX je znan kot dobra firma,sem mel 8800GT in dela še danes BP.Skupno sem do sedaj jih nabavil enih 5 in še nobena ni crknila.Moja se je pa še dobro navijala,ker XFX je znan po tem.

Upam da je pri ATI-ju XFX tudi tako dober. Pol pa kupim pri solotu pa kaj bo bo.

Galaxy ::

Neizobraženi ljudje očitno niso prebrali 7 strani pritožb na tej temi. 4870 rade crknejo, tako da uživaj ob uveljavljanju garancije 8-)

jinzo ::

@XImhotep
Drugače pa OCZ ma World Wide garancijo, lahko ob težavah disk pošlješ na Nizozemsko ( na strani dobiš navodila ). Dan danes poštnine v tujino sploh niso tako drage, skoraj ceneje kot pa po sloveniji :)

XImhotep ::

torej neglede na trgovino, če jaz kupim ta OCZ SSD bo global warranty? na njihovi strani piše:

Vertex Turbo SSDs offers ample room for all your data and comes backed with an industry leading 3 Year Warranty and OCZ’s exemplary service and support.


To World Wide garancijo pa ne morem uveljavljati v slo?:O ni kakšnih poblaščenih trgovin? (ne upoštevamo solo.si) :))

jinzo ::

Verjetno je, ampak nekateri slo. uvozniki majo določene... predsodke. Torej ne vzamejo v popravilo/garancijo hw-ja, ki ni bil uvižen/kupljen od njih ( to nekatere trgovine delajo, nabavljajo robo v avstriji/nemčiji in pol tu prodajo, potem pa pooblaščeni uzovniki v slo. vihajo nosove, ker je šlo mimo njih in nočejo vzet v garancijsko popravilo ). Ampak za OCZ natančno nevem.

Tomaz27 ::

a ima kdo slucajno kodo za popust pri Solo? Koliko % popusta sploh dobis?

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomaz27 ()

KoMar- ::

Če v temi s kodami za popust ni nič, potem tudi tu ne boš dobil. Sicer ima pa Solo že tako nizke cene, a ni dovolj?

CleanPower ::

ma ta solo so kreteni. sm klicou že drugič. mi je rekla una ženska da me nazaj pokliče, pa sm ji teživ da bo res poklicala pa spet nč ni. naslednič ko kličem bom reku da so me že 2x nategnil, tretjič me ne bojo

Tomaz27 ::

Če v temi s kodami za popust ni nič, potem tudi tu ne boš dobil. Sicer ima pa Solo že tako nizke cene, a ni dovolj?


Prvo kot prvo, ne skodi napisati vprasanja v dveh temah, sploh ker je prva na splosno s popusti, druga pa specificno namenjena tej trgovini. Kot drugo pa nizke cene ocitno niso vse, ce si si kaj prebral to temo lahko opazis, da imajo ljudje kar nekaj tezav s to trgovino. Kaj to pomeni za mene? Cene morajo biti res precej nizje, da upravicijo nakup. Za morebitne tezave pac zahtevas neko premijo(I know, I do stocks too much..)

jozipodrzaj ::

Sergej Foški je direktor in lastnik podjetja Select Technology.

Valter Foški je njegov brat.

Finance (punca, ki sedi nasproti valterja v pisarni)

Janja Pevec aka sefica email.si je sergejeva punca in racunovodkinja.

Select technology je imel nekaj casa sicer zavidljivo ekipo (pred leti verjetno najboljšo v sloveniji) na podrocju razvoja IT, medtem ko so danes bolj salabajzerji, saj je vecina kadra, ki je bila hrbtenica tega podjetja, zaradi odnosa direktorja do zaposlenih (neizplačevanje plač) enostavno odšla drugam.








Narocil WD disk in 24" monitor. Oboje prispelo dobro zapakirano v roku dveh dneh. Deluje brez problemov.


Dokler bo vse delalo kot mora ne boš imel težav, ko pa bo treba uveljavljati garancijo ali reklamacijo se pa kar pripravi na nočno moro ! (Upam, da ne bo potrebno)

Lp,
Jani
PS:
Zanimivo prišel sem do parih ugotovitev...
- Select Technology - SOLO.si - EMAIL.si (Recimo, da je to eno in isto)
- Prodajalca Valter in Sergej Foški sta očitno šefa in ne navadna boga prodajalca...
- Me prav zanima kdo je ga. Janja Pevec (Podpisnica računa, katera se tudi ne oglaša na email...)
- Verjetno je podjetje tok v minusu, da nimajo niti tolk, da bi potrošnikom kupnino vračal...(Tožarjenje z DELOM)

SKLEP: Sledi tožba!

amigo_no1 ::

Če ima kdo Ibon lahko pogleda stanje stanje firme.

Zgodovina sprememb…

R-S-LoVe ::

Ibon in stanje firme je za prejšnje bilančno obdobje.
Tolko da veste: Jutri prijavljam solo.si na tržni inšpektorat.
Trdi disk mi popravljalo že 4 mesece. Pred 1 mesecem zahteval nazaj kupnino.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

Steinkauz ::

Ibon in stanje firme je za prejšnje bilančno obdobje.
Tolko da veste: Jutri prijavljam solo.si na tržni inšpektorat.
Trdi disk mi popravljalo že 4 mesece. Pred 1 mesecem zahteval nazaj kupnino.


Haha tudi jst. Vedno pozabim, poslat na tržni inšpektorat moj izpis dobropisa pa to.
11 mescev nism vidu vrnenga dnarja od grafe :)

Steinkauz ::

Haha glih sm dubu nakazano:
341 eur namesto 189,9 eur.
To je pa 11 mesecev obresti+na 30 dni :))

CleanPower ::

hehe steinkauz in kako si to dosegu? si se mogu kam prtožt al so sami dal?

Steinkauz ::

Ma prvo sm klicaru, pol sm klicu varstvo potrošnikov, so rekl, naj jim napišem pismo. Sm poslal prvič priporočeno, sm dubu nazaj nesprejeto, pol sm poslal pa navadno, čakal še en mesec pa se je očitno le zgodilo.

Leks ::

verjetno jih je zveza potrošnikov poklicala in jim razložila zadevo. Takrat se firme ponavadi "userjejo" in odobrijo stranki.

Matthew ::

Vsi, ki imate z njimi takšne in podobne težave, bi moral pisat na tržni inšpektorat. Več kot bodo mel prijav, bolj bodo ukrepali. Samo pritoževanje čez trgovino ni dovolj, ker še nenategnjeni uporabniki nas nočejo poslušat in trgovina na enak nepravilen način veselo posluje naprej.
Sam imam s tržnim inšpektoratom dobre izkušnje in so ukrepali kot je bilo treba. Stvar lahko prijavite tudi preko interneta. Obrazec najdete na tej povezavi: http://www2.gov.si/mg/tirs/tirs.nsf/f1?...

Steinkauz ::

Zveza potrošnikov nč ne kliče, oni sam svetujejo kako postopat. Sem pa v pismu omenil tržni inšpektorat :)

opeter ::

V torek sem jih klical, kdaj nameravajo poslati oba diska (3,5" WD 500 GB SATA), ki sem ju naročil pred cca. tremi tedni, pa so spet rekli, da bodo robo dobili v sredo (včeraj), danes naj bi prejel.

Zdaj, ko sem želel preveriti, kako je z mojim naročilom, jim spletna stran ne deluje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Leks ::

mogoče so to zadnji vzdihljaji solo.si ? Tako je bilo z email.si enkrat je delal, potem zopet ne...konec poznamo.

BlackAdder ::

Saj trenutno (ne vem od kdaj) ne dela. Enako kot solo.si.

Zgleda, da grejo adijo.
BlackAdder stroke again!

R-S-LoVe ::

Matthew: done that today!
Pa sedaj se naj oni pogovarjajo, ker jst jih imam po 5 mesecih dovolj.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

KoMar- ::

Morda nas je uslišal Veliki Bill tam zgoraj in solo.si ne bo več resolval v nič?

Leks ::

Čez 1 teden bo zagotovo nova spletna trgovina aka. SOLOCOMP :) z istim osebjem, and story goes on :)

opeter ::

Spletna stran končno spet deluje. Upam, da bom kmalu dobil naročen disk.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Leks ::

Men ne sedaj ne odpre....skratka dovolj za ta teden...domov :)

Tilen ::

Sem jim pisal glede enega artikla 5.9.2009, do danes še ni duha ne sluha o odgovoru.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

R-S-LoVe ::

Tilen:
Na e-pošto sploh ne odgovarjajo!
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

Sc0ut ::

Kaj solo še sploh živi?
Gledam da imajo edini v Sloveniji na zalogi athlon x2 procesorje, pa bi enga naročil.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Sc0ut ::

No, kot vidim še živi...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

CleanPower ::

na noben od 2 telefonov se sploh ne oglasijo...? kaj je sedaj to?

Leks ::

"kaj je sedaj to?"
STARA PRAKSA :)

him ::

Da še jaz povem svojo situacijo. 18.septembra sem oddal v solo svojo grafično kartico na servis,HD4850Sapphire toxic. Ko sem jo odnesel sem se pogovoril s sergejem, ki mi je povedal da zna trajat 2 tedna oz. 10 dni v najboljšem primeru, ker jo morejo poslat v Nemčijo.
2 tedna sta minila in vmes sem jaz že parkrat poklical in parkrat sem celo dobil Valterja, ki mi je vedn povedu da niso poslal nobenih informacij o grafi, in da se bo pozanimal.Poskušal sem dobiti tudi šefa..a zaman. Klica nazaj itak ni bilo in sem se odločil v torek 6.oktobra(18dni) oglasit osebno.
Tam sta bla le valter in tajnica. Valter mi zopet monotono začne govort da nima informacije...medtem sem pa zasledil svojo grafično kar na mizi....sploh ni bila odposlana...takrat sem se razburil in povedal da hočem govoriti s šefom, nakar mi je zagotovil da se bo oglasil. Seveda nič, kličem se ne oglasijo in v četrtek sem se zopet osebno oglasil(ker naj bi bil sergej-šef po 14.uri tam), grafa še zmer na istem mestu in tajnica je bila skrajno razburjena nad mojo navzočnostjo in šefa ni bilo, mi je pa valter povedal da je sergej ''neki'' bolan in da je reku da me bo zvečer sigurno poklicu....not gonna happen.
Sedaj mene zanima če ima kdo kokretn nasvet kako pristopit k problemu, ali počakam da se izteče teh 45dni? ali naj kokretno zagrozim z inšpekcijo?....

Hvala lepa za vse nasvete :) lp
http://img395.imageshack.us/img395/4779/clips21ar.gif

CleanPower ::

ja js sem počakal 45 dni nato pa so dal novo.

Leks ::

pred iztekom 45 dni, po zakonu ne moreš storiti nič, razen, da jim tako lepo poveš da po izteku tega roka pričakuješ novo, staro pa kar naj obdržijo na mizi.

Največ pa boš naredil, če boš razširil slabo izkušnjo naprej kolegom in jim tako prihranil vse mučne trnutke.

R-S-LoVe ::

Dečki Tržni inšpektorat RS naredi čudeže.
Seveda pa potrebujete prej pravno podlago.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R-S-LoVe ()

butl4d ::

Danes smo ravnokar poskušali pri teh "mongoloidih" naročiti zajetno število tiskalnikov na državno naročilnico.

Referent se mi je pričel smejati, češ da "država ima miljardo minusa" in da državne naročinilce ne tretirajo kot veljavno plačilno sredstvo.

Debili non plus ultra. Tako so ostali ob cca. 4500€.

P.S Država je najboljši plačnik, učite se pri drugih

Ashrack ::

Moja dobra izkusnja z njimi:
Predvcerajsnim sem jim poslal email da odstopam od pogodbe nakupa Graficne kartice kot moras zakonsko narediti. Vceraj sem jo sel jim vrnit in niso cisto nic komplicirali samo rekli so za moj TRR in da bo v 30 dneh denar nakazan.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

jest10 ::

Zdej pa upaj, da bo denar res nakazan:P

No jaz sem ravnokar po mailu preklical naročilo snemača(na tel se itak ne javijo). Po 14 dneh čakanja, 2 klicih kjer so obljubljali, da dobijo zadevo naslednji dan(jasno je niso) sem se jih naveličal. Izdelek je pa jasno v trgovini ves čas označen kot na zalogi.
Zakaj solo? Ni se mi mudelo z nakupom. Sedaj se mi že malo mudi, zato naročam drugje;)

Steinkauz ::

Moja dobra izkusnja z njimi:
Predvcerajsnim sem jim poslal email da odstopam od pogodbe nakupa Graficne kartice kot moras zakonsko narediti. Vceraj sem jo sel jim vrnit in niso cisto nic komplicirali samo rekli so za moj TRR in da bo v 30 dneh denar nakazan.


Bomo vidl, če bo še dobra k boš čakal par mescev na dnar :))

Ashrack ::

Steinkauz
ko bo preteklo 30dni grem pa na inspekorat.
....

Steinkauz ::

No men se je kr splačal pustit neki cajta :))
11 mescev, 10% letne+vsakih 30dni desetina
««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8613992 (6468) dwinxp
»

Trgovina Solo.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
394085 (2293) mrbungle
»

Pomoč pri reklamaciji !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
342661 (1941) solatko
»

Solo.si mi ni nakazal denarja skoraj 2 meseca

Oddelek: Kaj kupiti
314749 (2916) Leks
»

Spletne trgovine, ki se ne držijo dobavnih rokov/zagotovil

Oddelek: Kaj kupiti
173114 (2429) grex

Več podobnih tem