» »

spletna trgovina solo.si

spletna trgovina solo.si

««
5 / 16
»»

M-XXXX ::

Saj bi vam rekel da vam privoščim (delno vam8-)) vendar tudi sočustvujem z vami- enak primer (sicer v elektroniki). Vendar na napakah se učimo! Sam raje dam 20% več, pa vem da ko bo kaj crknilo da se dogovorim v 15minutah in dobim novo zadevo v roke (če je na zalogi)

To je pa to ko sta tako pametno svetovali da se tam kupuje, kako so super, oh in sploh!

Trgovino se ocenjuje po garanciji- proda ti vsak lahko OK, odnos pa se pri garanciji, takrat se šele vidi koliko se komu je** za nas!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

_mOuSe_ ::

Seveda je cena za 1 medij... da se greš kregat, ti bodo samo postregli z: slika je lahko zgolj simbolična:D

kmetek ::

M-XXXX vsak izdelek ima svoj garancijski postopek in pika.

kitewing ::

Slike v spletnih trgovinah so vedno simbolične, zato vedno glej opis.

FrancBula ::

predvsem ne vem kaj pomeni 10mm. debelino škatlice?
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

jedom86 ::

Živjo..mene pa potem zanima ,če ste se že srečali z temi naštetimi trgovinami? So za zaupat?

agt?demise?mimovrste?rolan?

kitewing ::

Večinoma, da! Nakupi.net, Mimovrste, Enaa, Agt, Rolan. Ostalih ne poznam. Za Solo beri zgoraj.

AncienTonE ::

Živjo..mene pa potem zanima ,če ste se že srečali z temi naštetimi trgovinami? So za zaupat?

agt?demise?mimovrste?rolan?


Agt so zanesljivi,resni, njihov servis je naravnost odličen. Problem nastane le pri dobavi, saj lahko čakaš kar 2 tedna ali več (odvisno kateri izdelek naročiš). Zaenkrat sem zadovoljen z njimi.

Steinkauz ::

Momovrste majo kr pošlihtan odnos do strank, čeprav so se mi zamerili ko sem mogel(precej očistno fuč) disk čakat 40dni, da so "ga popravljali"- beri poslali novga) Cene pa so malček zrastle v zadnih letih.
Agt so men trenutno best firma, dobro razmerje cena/odnos do strank pa tut majo neki pojma. Enaa kolker vem je tut kul. Ostalih pa ne poznam.

Sicer pa skor pr vsaki firmi pri vračanju pride do problemov ali vsaj nepotrebnega čakanja. Pogrešam odnos v stilu amazona.
Jst sm si tko reku, da stvari, ki se ne morjo pokvart(recimo ohišje) kupujem pri najcenejšem, drugo pa pri preverjenih in mogoče malček dražjih firmah.

GrMar ::

Še eden več, ki je opravil zadnji nakup v trgovini Solo. Naročil pri njih, ker drugje artikla ni bilo na zalogi. Po vrnitvi artikla čakam že 45 dni na vrnitev kupnine. :'(

mesoreznica ::

Živjo..mene pa potem zanima ,če ste se že srečali z temi naštetimi trgovinami? So za zaupat?

agt?demise?mimovrste?rolan?


Pri demise še nisem kupoval. Pri ostalih pa že.

Načeloma je tako. Mimovrste ima zanesljivo dostavo in redno obveščanje kaj se dogaja z izdelki. Enakrat so mi dostavili napačno grafično (slabšo kot sem plačal). Sem jih poklical. Še isti dan se je pripeljala ženska iz Mimovrste z pravo grafično in mi jo zamenjala z opravičilom. Zanesljiva firma.

Pri Rolan sem naročal velikokrat, nisem pa nikoli nič reklamiral.

Najbolj pa sem navdušen nad AGT. Sicer dostava traja malo dlje, ampak odnos do strank imajo pa zares na nivoju. Zraven tega da so dobro tehnično podkovani so pri reklamacijah zares hitri in uslužni. Enkrat sem izgubil račun in garancijo ko sem ugotovil da hladilnik ne paše na procesor. Tip pri AGT me je samo pogledal, poiskal račun na moje ime za ta izdelek ter vzel izdelek nazaj z vračilom kupnine. Podobno je blo ko sem matične plošče reklamiral. Brez komplikacij. Priporočam. Kljub temu da so malo dražji je vredno, vsaj meni.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Gregor P ::

... sam sem imel tudi dobre izkušnje z AGT-jem ... sem pa tudi že kupoval direktno (fizično) v njihovi trgovini (ravno zaradi strokovnega nasveta) ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Volk| ::

Malo sem pogledal agt stran. Imajo bolj malo izdelkov, stran je bolj tako-tako(ni sortiranja,ce hoces vec podatkov, moras kliknit na izdelek, slike so premajhne,...)
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

mesoreznica ::

Malo sem pogledal agt stran. Imajo bolj malo izdelkov, stran je bolj tako-tako(ni sortiranja,ce hoces vec podatkov, moras kliknit na izdelek, slike so premajhne,...)


To da imajo bolj malo izdelkov je res. Imajo pa navadno večino popularnih izdelkov. Iskanje pa je meni odlično. Lahko recimo iščeš po veliko različnih pojmih: proizvajalcu, chipsetu, grafičnem čipu...etc. Slike so čisto vredu, če klikneš na sliko dobiš večjo.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

kitewing ::

Malo sem pogledal agt stran. Imajo bolj malo izdelkov, stran je bolj tako-tako(ni sortiranja,ce hoces vec podatkov, moras kliknit na izdelek, slike so premajhne,...)

Če znaš uporabljat stran, ne prideš do zgornjih zaključkov.

Ovchka ::

Agt so zakon, moram rečt. Sem kupila dva računalnika pri njih. Odnos do strank je enostavno fenomenalen. Ker mi pri prvem računalniku niso uspeli dobaviti napajalnika v domenjenem času, so se ponudili, da dajo notri zaenkrat začasni napajalnik in smo porihtal PC, ko je prišel moj napajalnik so zamenjali in smo bili vsi srečni. Jaz vedno grem do njih osebno in se še pogovorim o tem in onem, ko čakam. Takšne prodajalce bi morali povsod imet :)

Drugače pa, ker vidim, da je tu tema o solo.si, imam z njimi slabo izkušnjo. Pa ne da bi izdelek ne delal ali kaj podobnega. Pri njih sem vzela enkrat zvočno kartico, ki pa, zlomka, ni imela dovolj prostora na dnu ohišja, da bi jo zmontirala. Sem klicala, smo se zmenili kako in kaj glede vračila artikla. Vse ok do zdaj, razen da ne vem če berejo mejle glede vračin in reklamacij, ker se mi par dni živ bog ni javil nazaj, da bi mi povedal številko, ki jo moram napisati na škatlo, ko bom pošiljala artikel nazaj. je bila pa reč povsem nerabljena, saj sem ugotovila še preden sem želela zmontirat, da ne bo šlo notri.
Artikel jim je bil poslan takoj, ko je bilo mogoče, še posebej sem več plačala, da bodo še isti dan dobili in mi čimprej poslali nazaj denar. Zgodba po tem je bila taka, da so mi najprej rekli, da je zakonski rok za vračilo denarja 30 dni, kar pa ni bilo res niti po tem, ko sem jim težila vsak dan dvakrat kaj je zdej s tem. Denar sem dobila nazaj skoraj po dveh mesecih. Pa še to najbrž zato, ker sem jim zagrozila z inšpekcijo.


Citiram z njihove spletne strani:
Vkolikor je blago vrnjeno skladno s pogoji, ponudnik vrne celotno kupnino takoj po prejemu blaga. Uporabnik mora blago vrniti na naslov.

Yeah, right.... ;(

Osel ne gre dvakrat na led, zato ne bom več kupovala pri njih pa naj majo še tako pocen zadeve. Rajš dam dražje, grem iskat kam, kjer so zanesljivi in vem, da bo vedno zrihtano tako, kot je treba. Lesson learned..
Qapla' Balth je'

Volk| ::

Malo sem pogledal agt stran. Imajo bolj malo izdelkov, stran je bolj tako-tako(ni sortiranja,ce hoces vec podatkov, moras kliknit na izdelek, slike so premajhne,...)

Če znaš uporabljat stran, ne prideš do zgornjih zaključkov.


Pol pa mi najdi kabel HDMI ki postaja vedno bolj potreben pri racunalniku!
Da ne omenjam da zelim HDMI/DVI
Eh, se bi lahko nasteval...se mi ne ljubi.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Steinkauz ::

Ja če nisi opazil nimajo nobenih kablov ne nič. Imajo komponente za kompe in to je to. Povečini so popularni izdelke, edino pri napajalnikih/ramih se mi zdi bolj majhna izbira.

Ovchka ::

Imajo pač to, kar se prodaja in očitno jim gre ok. :)

Volk| Za kable obstajajo druge trgovine, kjer najdeš kdaj tudi kakšno eksotično reč :)
HDMI/DVI kabelček, izvoli
Qapla' Balth je'

Volk| ::

Imajo pač to, kar se prodaja in očitno jim gre ok. :)

Volk| Za kable obstajajo druge trgovine, kjer najdeš kdaj tudi kakšno eksotično reč :)
HDMI/DVI kabelček, izvoli


vem da hoces pomagat..hehe, samo jaz rabim 10m tega kabla:D
(najcenejeje na ebayu, ce se kdo isce)
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Gregor P ::

... misliš najceneje + poštnina ... lahko pa npr. tudi uporabiš pretvornik na 10m HDMI kablu ;)

... lahko še pogledaš tudi tu
Geizhals: Diverse HDMI/DVI Kabel 10m
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Klemenn ::

kje pa ma solo.si naslov za osebni prevzem?

ZLOky ::

@Klemenn: Mogoče špegli 8-O TUKAJ.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Gregor P ::

email.si

... zanimiv
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Klemenn ::

ja, dunajska 5, a ne bo to kšna stolpnica?

sej to sm vidu, sm piše zravn še : s spletno trgovino upravlja....

torej greš dejansko v center in tm prevzameš?

Steinkauz ::

Bo in za parkirat ne boš mel nikjer. Jst sm pol pr unionu parkiral pa hodu 15 minut :|
Skor rajš vzameš prek pošte, tole sm pa vračal pa sm šel osebno, če bi kej kompliciral, da bi znoru :)

Gregor P ::

Dunajska 5 je Delova črna vdova ... parkiranje je tam res problem; sicer so v bližini plačljiva parkirišča.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

fizolcek ::

A ni prevzem samo v popoldanskem času? Takrat je že odprta rampa na pakrišču čisto zraven, tam kjer je Biljardna hiša Ljubljana.

stribog ::

jst sm pri solo kupu nekaj komponent za 500€ ker mi matična ne podpira dobr ramov sm jih nesu nazaj in jih reklamiru oz zamenju za 4gb kit (prej sm meu 2x 2gb kit) no nobenih problemu

@glede tega k so mel eni komentarje glede COMSHOP-a jst sm zgubu garmancijo in račun od leptopa k sm ga kupu pr njih crklna mi je grafa nesu ke in sm mu povedu meu sm pa pac dokazilo k sm uezu leptop na trajnik model je tist vidu poisku račun na kompu in ga sprintu se 1x pol sm ga uprašu a nebi rabu še garancije pa je reku da je račun dovolj

mimovste če majo na zalogi dobiš v 2 dneh prav tako nakupovanje.net

Jst priporočam nakupovanje.net , mimovrste.com , solo.si , elektronika.si (slo-comp) in comshop (comshop.si) z vsemi trgovinami nimam nogenih negativnih izkušenj

FrancBula ::

zadnč je kolega kupu nekaj komponent pri solo.si in nekaj ni delalo, pa so brez problema zamenjal. bom vidu kako bo pr men ko bom kaj uveljavljal. upam da bojo sprejel.
kakšno taktiko priporočate pri uveljavljanju garancije? napadalno? al bolj umirjeno?
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

opeter ::

kakšno taktiko priporočate pri uveljavljanju garancije? napadalno? al bolj umirjeno?


Kakšna bedarija pa je to? Lepo pokličeš, pa se z njimi v miru zmeniš.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

FrancBula ::

sori bula, pri solotu so ponavadi problemi, vsaj tako pravijo ljudje
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

stojko1 ::

taktiko ZAKONA IN USTAVE
stojko

FrancBula ::

ma rečeš da boš tržno inšpekcijo poklicu, pa je.
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

solatko ::

Eni imajo povsod probleme.

WyattEarp ::

v SOLO.SI sem jaz 5 dni nazaj naročil in še isto dopoldan nakazaj denar za HP kartuši, kateri piše da sta na zalogi in še vedno danes v petek piše tam da je naročilo v obdelavi in dobil nisem še nič, oglasjo se ne na telefon, 080 meče ven, una je pa nedosegljiva navadna... kr neki!!!
p.s. na maile tud ne odgovarjajo...
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Navadite se enkrat plačevat po povzetju, naprej se plača sam kurbe.

WyattEarp ::

ob prevzetju te še pošta obere za 2€ al kuk, zakaj bi ta strošek meu, če ga ni treba? no, kot kaže bo treba res to delat v prihodnje na takih sumljivih fermah... do sedaj še nisem mel nikul problemu nikjer (enaa.com, mlacom.si, com-shop....)
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

Steinkauz ::

Nč te ne obere, edino če se pustiš obrat

M-XXXX ::

ob prevzetju te še pošta obere za 2€ al kuk, zakaj bi ta strošek meu, če ga ni treba?

Povej mi kaj je več vredno: ali tista 2 € ali 2-3 mesce jebanja z Solotom za izdelke oziroma denar?

met ::

s solo.si imam jaz kar pozitivne izkušnje
sicer ti pa ni treba v naprej nakazovat denarja, lahko pri osebnem prevzemu plačaš z gotovino

agt.si so tudi zelo v redu
kot je že bilo omenjeno zgoraj, ti v primeru nakupa računalnika s komnponento, ki je trenutno nimajo, vgradijo začasno nadomestno zadevo

M-XXXX ::

s solo.si imam jaz kar pozitivne izkušnje

Koliko stvari si jih poslal v garancijo? Koliko zadev si vrnil in čakal na denar? Če je ta številka 0 nimaš z njimi NOBENIH izkušenj, ki bi ti povedala kaj uporabnega o trgovini!

solatko ::

Po povzetju je mišljeno oni tebi robo, ti njim denar, lahko na firmi. Nikdar nobene stvari v življenju nisem plačal naprej (na kurbe ne hodim), tudi če v kakšni štacuni željenega niso imeli, sem šel v drugo, kjer sem robo dobil takoj. Raje dam kak € več, kot, da bi se vlačil po sodiščih, svetih potrošnikov in podobno. Se znajo po nekaterih firmah prav fajn francoze delat, ko je treba dati denar nazaj.
AGT je kar vredu trgovina, samo trenutno imajo probleme z dobavo robe. Cene imajo lepo na nivoju elektronike, ali pa nekatere zadeve še kakšen € ceneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

umetnic ::

Sicer nisem bral zgornjih postov precej podrobno...a v zadnjih mesecih sem pri solotu narocil cca 7 razlicnih stvari...praviloma so me poklicali po telelfonu, ko je bilo blago pripravljeno, edino enkrat sem jim moral malo gnjavit, da sem dobil se isti dan...sicer pa pozitivne izkusnje in zelo ugodne cene...just my two cents...
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Steinkauz ::

No k ti bo kej crknlo pa boš rihtal pol se še javi :)

!nt3L ::

A kdo ve kaj naredijo če prineseš zafleshano grafično v garancijo? zamenjajo za novo ali fleshajo sami ali pošljejo v tujino ali kaj drugega?
hvala in lp

Utk ::

No k ti bo kej crknlo pa boš rihtal pol se še javi :)

Kot da je kje drugje kaj bolje.

umetnic ::

zmenjeno, pravkar bom vzel tam tudi 1.5TB disk in en DVD...pa upam, da mi zdej ne privoscis da mi cimprej crkne ;D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

moowy123 ::

Naj ti čimdlje dela ;). Ko ti bo pa kaj crknilo ( govorim o napakah ki se pokažejo v roku 15 dni ) pa uživaj :D.

umetnic ::

potem bom pa zahteval svoje kar mi pripada od njih...in ce mi kaj ne bo pasalo...se tu gori malo negativne energije stresel....do takrat pa pohvala..:D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.
««
5 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8613699 (6175) dwinxp
»

Trgovina Solo.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
394024 (2232) mrbungle
»

Pomoč pri reklamaciji !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
342599 (1879) solatko
»

Solo.si mi ni nakazal denarja skoraj 2 meseca

Oddelek: Kaj kupiti
314666 (2833) Leks
»

Spletne trgovine, ki se ne držijo dobavnih rokov/zagotovil

Oddelek: Kaj kupiti
173011 (2326) grex

Več podobnih tem