» »

Noče zaznati cele kapacitete diska.

Noče zaznati cele kapacitete diska.

aljosa20 ::

LP!

Pri nekem kolegu sem na novo instaliral Windowse,ampak sem že takoj na začetku instalacije opazil,da zazna samo eno particijo na disku(okoli 125giga),celega diska je pa okoli 320giga.Verjetno že pri prejšnji instalaciji Windowsev(ki jih nisem instaliral jaz)ni bila potrjena tudi ta particija,ampak samo tista na kateri je windows.Kako naj rešim ta problem.

MrStein ::

Kaj se vidi v Disk Managementu ?
Zakaj nisi instaliral Service Pack 2 ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zee ::

Windows XP SP2 in teh težav imel boš ne.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

aljosa20 ::

Saj to je še en problem,ker so vsi driverji na cd-ju prirejeni za Windows Home edition.Instaliral sem Windows Xp pro(res je da ne SP2)in šele nato videl da driverji ne delajo v tem operacijskem sistemu.Če instaliram Windows Home,ali se tudi pri tem operacijskem sistemu bo particija pokazala?

aljosa20 ::

Z disk managementom še nisem gledal diska.

LP!

zee ::

kar se gonilnikov tiče, ni med Windows XP Home in Windows XP Pro nobene razlike.

je kakšen poseben razlog, da želiš namestiti Windows XP brez SP2? SP2 je namreč _NUJEN_ ,če nočeš da ti računalnik začne smetiti internetu (zaradi varnostnih lukenj).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

aljosa20 ::

Ne ne,nič me ne ovira,da nebi namestil SP2.Samo tista kopija XP-ja,ki sem jo instaliral na računalnik,ni bila sama po sebi SP2,jaz pa tudi nisem vedel,da bo z SP2 particija zaznana.Drugače sploh nebi spraševal in bi namestil SP2 in bi zadeva delala.

Hvala za pomoč!Bom jutri instaliral Windows Home edition SP2,pa da vidimo,kaj bo!

LP!

aljosa20 ::

Sem instaliral Windows XP Home Edition SP2 in vse dela BP.


LP!

Spike Edin ::

Lahko bi tudi na obstoječem operacijskem sistemu namestil Service Pack 2 in z programom particion magic dokončal zadevo. 0:)
The PC Doctor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 !!! Wiiii!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
3210577 (4998) bluefish
»

Win XP re-install

Oddelek: Operacijski sistemi
102281 (1855) Jakka
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233916 (3414) Leks
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49247251 (20928) R33D3M33R
»

Windows XP Service Pack 2 Reloaded (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
717965 (7965) Vlady

Več podobnih tem