» »

Street Fighter IV

Street Fighter IV

1
2
»

Tr0n ::

Ni ravno ista odzivnost. Sem sprobal na tipkovnico in je veliko bolj "neodzivno" pri izvajanju dolocenih kombotov, ki jih potem s kaksnim gamepadom lazje izvedes, s pravim arcade stickom pa verjetno se lazje.

Tako da razlika definitivno je.

IceIceBaby ::

Bom probu še z gamepadom, drugače bo pa treba xboxa nabavt :) Ker špil je res hud. Easy to learn, hard to master.

Tr0n ::

Ampak na Xbox ne mors spilat 1920x1200, 8xAA in 16xAF. :)

IceIceBaby ::

Na mojem laptopu tud ne :)

Outsajder ::

Ej kje bi jst dubu una muska kuj ko prides v menu k lohka zbiras kj bos igral k prvo neki nabija pol pa poje prosim ce kdo ve naj mi pove =hvala:)

Tr0n ::

Outsajder ::

Res hvala:D

dzinks63 ::

Intro @ game, po hudih trailerjih in uvodu sem pričakoval več, zadeva je bolj 2D, razen vmesnih risanih sekvenc.

Tr0n ::

2.5D je. ;)

GLAVNI ::

 
A ve ker kakšen učinkovit način, kako priklopit kontroler od PS3 na PC? Ker sem brskal neke po netu, našel neke korake za inštalacijo, ampak po restartu se mi namizje ni več pokazalo in sem moral formatirat vse.

Tr0n ::

Dela sploh PS3 kontroler na PCju? Za Xbox kontroler vem, da ima native podporo, za PS3 pa moras verjetno kaj hackat.

GLAVNI ::

Ja baje da dela, vsaj tak sem bral po netu. Če gre PS2 kontroler priklopit na PC, čeprav morš met nek adapter za USB priključek, mislim, da bi moral PS3 kontroler delat, ki že itak ma USB prikolp. Jaz fajterskih iger ne morm igrat na tipkovnico.

Tr0n ::

Nabavi si Xbox 360 kontroler al pa pravi arcade stick.

T_F_7 ::

Bom probu še z gamepadom, drugače bo pa treba xboxa nabavt :) Ker špil je res hud. Easy to learn, hard to master.

pri xboxu je problem gamepad, ki ni ravno narejen za pretepačine, pojavljajo se problemi že pri samem hadoukenu, da o zahtevnejših combotih ne govorimo.

Ampak na Xbox ne mors spilat 1920x1200, 8xAA in 16xAF. :)

jaka muda!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T_F_7 ()

IceIceBaby ::

Jaz sem na laptopa priklopil USB tipkovnico pa je zdaj OK. Zgleda, da je tipkovnica na prenosniku čudna in ne prenaša dobro, če naenkrat pritisneš več gumbov.

Je pa igranje na tipkovnico IMHO veliko lažje kot na gamepad od xboxa. Super in ultra udarci recimo na xboxu mi uspejo v 50%, na tipkovnici pa ni problema. Arcade stick je pa itak razred zase.

pri xboxu je problem gamepad, ki ni ravno narejen za pretepačine, pojavljajo se problemi že pri samem hadoukenu, da o zahtevnejših combotih ne govorimo.


To ravno ne, ampak kake supre in ultre pa meni ne grejo najboljše. Sploh med fajtom, ko moraš biti res hiter.

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tu vprašal. Ve kdo, kaj moreš pritisnit, da se naredi special move?
Lool.

Rotaidal ::

...

Saj pa ti vse v igri pokaže.Maš treninge. Poglej malo.

Mentalist ::

sem prevero trening pa vseeno ne znam, bi lahko bili tak prijazni pa napisali kak to narediš lepo prosim?
Lool.

Rotaidal ::

Če pa ti tam piše, katere gunbe + smer moreš pritisnit. Imaš sploh gamepad?

Tr0n ::

aljazcar: V meniju imas opcijo Show commands, kjer mas vse move za vse like.

Ne bit tak noob no.

nuclear ::

kako pri ryu-ju(:)), narediš ultra? nekako mi ni jasno, a moraš imeti combe na max?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

jRk0 ::

za ultro rabis samo malo napolnjen meter (okrogli ultra meter), za super pa celotnega ravnega (combo). pol pa samo glej da ne bos prehitro vnesel ukazov, ker pr sf4 ne smes pretiravat s hitrostjo vnosa =)
You fuck up once, you loose two teeth.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mortal Kombat 9

Oddelek: Igre
353850 (2934) Limona
»

Operation flaspoint 2

Oddelek: Igre
162446 (1197) DOOM_er

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116588 (58098) Mavrik
»

Valve ne mara PS3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7011107 (9117) BigWhale
»

Igre za PC, katere imajo pravo podporo GamePad-om

Oddelek: Igre
296010 (5194) Berserker

Več podobnih tem