» »

nov laptop in naloženi programi

nov laptop in naloženi programi

selena ::

Zdravo!
Kupila sem laptop Acer 7520G in vse ok, ampak so mi naložili en kup stvari gor, ki mislim da jih ne rabim, ne upam si pa kar po vrsti brisat, ker je mogoče kaj dobrega vmes. Mi lahko pomagate?
Prva stvar je antivirusni program. Naložen je Norton Internet Security. Ga naj uporabljam, ali odstranim in raje naložim Avira Antivir?

Hvala!

pirx ::

Najboljše, da formatiraš računalnik in si sama vse na novo naložiš - ali pa da ti to kdo drug napravi, z najnovejšimi gonilniki iz interneta.

Če se ti pa to ne ljubi početi, pa Nortona zbridši in daj gor Antivir. Norton je samo preizkusna verzija, medtem, ko ti bo Antivir delal brezplačno.

D-factor ::

selena:

Ta model prenosnika, ki si ga kupila ima prednaložen operacijski sistem Windows Visto z vsemi potrebnimi gonilniki in seveda je zraven nekaj programov za boljšo oz. lažjo uporabo prenosnika. Jaz ti svetujem da te programe pustiš na prenosniku, ker tudi če jih ne uporabljaš ni nujno da so naloženi brez razloga.

Lp, D

zcetrt ::

Norton vsekakor ne bo imel dolgo razloga, da je naložen. Razen, če bo kupila licenco. Iz lastnih izkušenj pa povem, da je kar nekaj junka.
4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2495642391 (1704) Eliaz
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619701 (8497) fitipaldi
»

kateri antivirusnik

Oddelek: Programska oprema
361921 (1525) HerrBaron
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615930 (4955) BigFoot
»

Počasna zadeva - zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121021 (869) boštjan

Več podobnih tem