» »

Logitech G5 steka

Logitech G5 steka

vuchko ::

Mene zanima ce je kdo imel ze tak problem kot ga imam jaz in sicer to da sem nekaj casa nazaj kupil misko Razer Copperhead 2000dpi in ko sem sel igrat igro(quake 3 arena) mi vcasih ni prijel levi ali desni gumb.Pogosto se je pa zgodilo to da mi je levi gumb zastekal in je samo streljalo,ker sem mislil da je neki narobe z misko sem jo prodal za manjsi denar.Nato pa kupim drugo in sicer Logitech G5 v upanju da bo delala tako kot je treba,ko sem jo sprobal je malo manj stekala ampak tolk da je motece.Zdaj me pa zanima ce kdo ve kako in kaj bi lahko bilo narobe in jaz mislim da je razlog to,da je miska na usb priklopljena in ne direkt na maticno plosco.Ce kdo ve kaj bi lahko bil vzrok mi prosim naj odgovori.

LP

opeter ::

USB naj bi imel hitrejše osveževanje od PS/2... morda pa se motim. Prepustnost USB-ja in PS/2 se ne more primerjat.
Problem je verjetno nekje drugje. Šteka ti npr. zaradi slabega računalnika (prešvoh procesor, premalo pomnilnika,prešvoh grafična). Kaj pa vem.

neres ::

Po defaultu ima PS/2 malo hitrejše osveževanje (200 proti 125 Hz od USBja). Se pa da USB navit do 1000 Hz.
Ampak zaradi tega miška ne šteka.
Po mojem je neka napaka na USB priklopu. Bodisi hardwerska ali pa z driverji. Če imaš več USB priključkov poskusi priključiti na druge. Sicer pa priključi na PS/2 z ustreznim adapterjem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138564 (54507) BorutO
»

Mogočni mišek na pohodu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10910271 (7819) Jaka83
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087793 (5154) SnakeBite
»

Logitech MX700 izkusnje

Oddelek: Strojna oprema
312365 (1750) aVToV|S|On
»

kje kupiti typhoon miško?

Oddelek: Kaj kupiti
241332 (978) tha_man

Več podobnih tem