» »

kje kupiti typhoon miško?

kje kupiti typhoon miško?

MaX ::

Kje bi lahko najceneje kupil TYPHOON OPTICAL MOUSE UNPLUGGED?

V Mlacomu je 11K pa še neki, a jo še kje prodajajo?

Kakšne izkušnje kej imate s to miško?

rc-car ::

Kje bi lahko najceneje kupil TYPHOON OPTICAL MOUSE UNPLUGGED?

V RAM2 - mislim, da 9.990.


Kakšne izkušnje kej imate s to miško?


Zelo dobre :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Vulcano_7+ ::

Jst jo mam, in je ne zamenjam, res je carska!!!
Sam kdaj kr krusor začne migat (mogoče je kriva barva mize)

Drgač je pa zllo uredu!!!:D

tha_man ::

Ta miška je zakon, jo imam že par mesecev pa dela kulsko. Kot pri vseh optičnih miškah pa velja pravilo, da je ne smeš imeti na preveč odbojni podlagi, ker to zmede senzor in potem začne kurzor skakat po ekranu.

tec ::

Meni je pred parimi dnevi crknila. Kar na enkrat ni vec hotela delati. Po resetu jo winsi sicer najdejo, ampak dela pa nic. Na koncu sem ugotovil, da je sel cip, ki sem ga zamenjal in sedaj spet dela. Sem pa uporabljlal misa direktno mizi, torej leseni podlagi.

Wolverine ::

tec: men je tudi nehala delati, rdeca lucka utripa, zelena pa noce vec. Torej je povezava z pc-jem neki jebe. Kako pa si zamenjal ta cip in kaj tebi ni delalo?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Zgodovina sprememb…

MaX ::

tec: kolk cajta si jo pa mel preden je crknla?

rc-car ::

tec: kako ti je to crknilo in kako si kr čip zamenjal?

Aja, a ni še noben slišal za garancijo? >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

tec ::

Imel sem ga vse skupaj dobra dva meseca. Garancija je bila samo 7 dni, po besedah prodajalca. Cip sem pa zamenjal tako, da sem odstranil starega in dodal novega..simpl :)

Crknila je pa tako, da mi je prvo zacela stekat. Premikam misa, kurzor pa skace ali pa se sploh ne premika. Naslednji dan, pa sploh nic vec od nje. Bootam W2K, mis je tam in celo dela okoli 20 sekund, potem pa tema. Po ponovnem resetu spet isto, dokler ni dokoncno crknil.

V logih sem med tem dobival tole:
The device sent an incorrect response(s) following a mouse reset.

Naj se povem, da je mis ze kar dolgo nekam cudno deloval. Kurzor se je tresel, tudi ce je bil mis primiru. Sem probal razne podlage pa nic pomagalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()

Tito ::

Jst sem pred letom dni nabavu dexxxa optical, in je delala zadovoljivo nato sem nabavil še eno za drug comp (v 1 mesecu), a ni hudič in kar naenkrat sta obema odpovedala ušesa, vedno manj sta bili uboglivi, tako da sta sedaj neuporabni, zelo me boli srce saj je čipovje in optika brezhibna! Zanima pa me če ima ta miš podobne simbtome?

Nasploh če je zakej, saj kupujem miš (dexxxa pa nikoli v življenju nepride v mojo košarico!!!)

rc-car ::

Meni dela TYPHOONova brezžična že pol leta brezhibno!

Za ta denar je gotovo najboljša miš :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Dusko ::

Jaz pa ti svetujem sledeče.Tudi sam uporabljam to misko in sem jo kupil v BigBangu za 9.900 sit majo jo pa tudi pri ram2 za tako ceno.JE pa če se ne motim cenejša pri Rolanu.Tako ,da poglej na njihovo domačo stran www.rolan.si. TI jo tudi dostavijo. Jaz ti priporočam,da že v trgovni pogledaš če so priloženi vsi deli.gonilniki in adapterček za priklop na PS2.Predvsem pa poglej baterije.
Ker sam sem mel neke druge takšne zelene na katerih je pisalo da držijo samo 15 ur in ne 3 dni kot to zagotavlja prizvajalec in tudi slovenski zastopnik ram2.Pol sem misko poslal na servis kjer so mi prijazno zamenjali baterije in mi dali te ki bi naj drzale 3 dni.In celo gonilnike so nekje nasli.Po adapterček pa sem stopil nazaj v big bang.Skratka res so mi mi vse lepo prijazno dodali ali zamenjali.Vendar imaš samo pote s tem in navsezadnje si brez miške 3 dni.
Tako da vsaj preveri kakšne so baterije mislim ne smejo bit zelene barve.Ker tiste zelen držijo samo 15 ur.Glede podlage pa je odvisno kakšno mizo imaš.Oziroma kakšen vzorec ima les na mizi ker meni optika ne deluje preveč dobro.In imam pač prazen bel list na mizi za njeno podlago.
Kar se pa tiče njene vzdžljivosti tistih znamenitih tri dni.Mislim meni ta zadevica že veliko prej crkne in če bi čakal na 3 dnevni interval bi bil skoraj vedno brez miške.Tako da priporočam večkratno polnjenje. Kakšne druge baterije pa ne pridej v poštev ker je napetost priloženih 1.2 V torej skupaj 2.4 medtem ko so vse normalen baterije tipa AAA 1.5v tak da skupaj pol 3.0 V sam sicer včasih prekršim zadevo ker pač ravno ko se najbolj veselim dela z računalnikom začne miška štrajkat.Upam,pač da je ne bom kdaj skuril.
Za ta denar je to mogoče oziroma verjetno najboljša izbira.Ampak čez čas ti verjetno gre to nenehno polnjenje na živce.Če je sam nebi kupil zaradi tega ker sem jo pri kolegu videl in se mi je takrat zdela ok.In predvsem če bi imel več $ bi kupil rajši kakšno drugo miš.Logitech recimo vem ,da sem gledal tudi tiste modile in so bli od 15k pa do 18k.Baterije pa se pri teh miškah menjavajo na 3 do 6 mesecev.
Stvar je v tem kolk pač uporabljaš stvar za vsakodnevno rabo in da ti računalnik laufa 20 ur na dan je ravno ne priporčam za kakšnega srednejga uporabnika pa je čist dovolj. Sploh pa če si navdušen bralec računalniških revij.MIslim da pri enem podjetju dobiš to miš kot nagrado z anaročilo (če se prav spomnim moj mikro nisme pa ziher) In lahko tako združiš prijetzno branje in maš isto takšno miš sicer nima nalepke typhoon sam zgleda pa čist isto.
To miško z revijo so na enem računalniškem servisu uporabljali in so jo kljub zmogljivim baterijam za 3 dni strošli v 8 urah !!!!!! Zgleda da mislijo 3 dni kot res 3 dni in ne delabvnih 3 dneh.Skratka miš si samo zaradi svoje cene prisluži oceno 7



Garancije miške pa ni 7 dni ampak 1 leto.Nekdo je prej pisal o 7 dneh

rc-car ::

Ja, ti trije dnevi so relativni. Meni ponavadi res drži tri dni, vendar ob normalni uporabi. Čim sem po več časa za računalnikom se sprazni tudi že v dveh. Vse je pač odvisno ud uporabe.

Sem pa tudi jo nekajkrat že napajal iz dveh 1.5 V baterij in se mi zdi, da se miš obnese bolje (pač večja napetost) zato me zanima, ali je že kdo probal in kupil nove rechargable baterije oz. ali jo je že kdo skuril?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Area_51 ::

:) Če si iz Kopra jo prodajajo v Comingu za 9.990sit
Area 51

MaX ::

v leclercu sm jo kupu za 8.990, sam sm vzel zadnjo z police, tko da jih je verjetn zmanjkalo...

Ampak se že od takrat sekiram, kr zlo nagaja. Ves čas se kurzor trese, pa ko hočm kam kliknt drgam skoč in to neglede na polnost baterij!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MaX ()

Dusko ::

MaX

Jaz sem eml isto težavo saj nekaj sem že malo više napisal.Preskakovanje in tresenja kurzurja se resiš tako ,da najprej preveriš če se slučajno niso spraznile baterije.Drgače pa daš najprej na mizo bel piisarnišku list in pol miško premikaš po njem in stvar se izboljša.Meni je pomagalo te ker drugače sem jo tud jaz skoraj v zid vrgel ko se je začela čudno obnašati.Pač po mojem mnenju ta miška ni za pravega računalniškega zanesenjaka je boljše dat malo več keša pa ni problemov.

Btw a ste opazli eno zanimivost mislim da pri podjetju logitech zagotavljajo 5 letno garancijo. To tud piše na embalaži. V Sloveniji pa na to miško dajo samo 1 letno garancijo.
Torej postavlja se vprašanje zakaj proizvajalec sam trži 5 letno garancijo Slovenija pa upošteva samo 1 letno garancijo.Hm verjetno živimo v kakšni drugi dimenziji.
Tolko o tem in mi hočemo v Evropo.

Tomi ::

Jaz imam sicer žično Typhoonko, pa dela brez problema. Res je pa, da je doma, kjer imam češnjevo mizo, matt, dela brez podlage, v Ljubljani imam pa gloss tapeto (ni sicer več čisto gloss), pa moram imeti list, ker drugače ne dela lepo..
metrodusa.blogspot.com

nodes ::

TITO kaj jamraš. Miš boš pa že poprav. Stikala so po sto tolarjev, čipi po dvesto drugega pa tak ni not. :D

MaX ::

Dusko

Hvala za pomoč, ampak...>:D ...

Baterije so polne, miš je na belem praznem listu papirja, pa se ji še kr blede.

Kakšn mesc al pa dva jo bom še uporablu, da vidm, če bo čist crknla, pol pa garancija...

rc-car ::

MaX: Probaj še zamenjati kanal (frekvenco) na katerem se pogovarjata miš in sprejemnik!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

MaX ::

nop, no god, kanal 1 pa 2 je isti shit..;(

Hmm, v sobi mam zraven računalnika zlo velik zvočnkov pa receiver, sam to po moje ne vpliva

rc-car ::

Pol pa čudno..

Meni jo zmede edino na pisanih ali črtastih podlagah, na enobarvnih nikoli... Probaj reklamirat..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

MaX ::

:D :D eetak d bom reklamiru, najraj bi vidu, da mi dajo dnar nazaj, pol si pa kej s kablom kupm...8-) ( sm hud optimist )

Amadeus ::

Jest sm pa glih uceri kupu v Big Bangu to miš za 9.900 in mi je kr cool k prej sm meu skoz probleme z unim kablom. Zdej me pa samo zanima ce je boljš d jo prklopm na PS/2 ali USB, zaradi refresh rate-a? Mislm da bi blo logicno da je boljši na USB-ju, sam se mi zdi da se za PS/2 dobi en program za nastavljanje osveževanja. a to kej deluje, al jo je boljš na USB prklopt pa mir?

tha_man ::

Kar se refresh rate-a tiče je čist vseeno, ker boš v vsakem primeru imel okrog 50 Hz. Pač, brezžična miška.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811632 (9612) Xplicit
»

NUJNO problem z polnjenjem miške Typhoon

Oddelek: Pomoč in nasveti
91285 (1088) BadB0y
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524534 (3975) g0Run7
»

ena miška

Oddelek: Strojna oprema
271593 (1223) burekar
»

katero miško za okoli 5.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
441580 (1194) azeed

Več podobnih tem