» »

server

server

cvilimen ::

Zdravo.

Mene zanima če imam igrico f1 in naredim server v multiplajerju ane in mi šteka.Če pa imam server, ga kupim bo enako delal ali ne bo weč štekal ? To mi zdaj ni jasno prosim za odgovore.

kixs ::

Ime server ali workstation ali game mashine ali office machine dejansko pove samo kaksen je namen racunalnika.

Lahko si kupis novi IBM server, ki bo se bolj stekal, saj ni namenjen igram in ima zelo slabo graficno. Lahko pa za pol manj denarja kupis eno game mashino in bo cisto razturala.

Vse je odvisno samo od vgrajenih komponent. Ce ti steka, ko nastavis server za multiplayer, je lahko krivo ali premalo rama ali prepocasen procesor. Lahko pa tudi oboje. Druga stvar je lahko tudi prepocasna tvoja internet povezava (ce igras preko interneta).

Za igro so navadno napisane specifikacije za minimum in recommended. Primerjaj to s tvojim racunalnikom in bos hitro ugotovil kje je problem.

Torej, "server" racunalnik ne bo resil tvojih tezav!

LP

cvilimen ::

tuki gre za igro preko interneta za f1 in k jih je zelo veliko gor ful šteka zdaj mi je pa prijatelj reku da bi kupu server za 30 000 sit na leto al kko že no skratka je reku da bi neei mu ne štekalo čeprav bi mel še vedno enako povezavo 1 mb. zdaj pomojem mu bi enako delalo samo on trdi da bi delalo dosti bolše zdaj pa nism sigurn.hvala za odg.

Adrijan0 ::

Vrjetno mu laga >:D (usaj sodeč po temu kar je napisal) Kako linjo maš?

Tilen ::

1. Zjasni se za katero igro se sploh gre.
2. Začni pisati tako, da te bo večina razumela in ti bo posledično lahko pomagala.

Iz napisanega lahko ugibam le to, da bi ti mogoce rad zakupil en gaming streznik, kjer bi se naj to x igro igralo? Primer tega je ipax. Zaradi kvalitete njihovih streznikov je tudi cena temu primerna.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Adrijan0 ::

Raje kot zakupiš server za nevem kolko denarja, verjetno recimo okoli 20€, raje si probaš zrihtat linjo z več uplouda. Recimo kak 5/5 če maš možnost vdslja. Povej kaj maš sploh za en net in pc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131857 (17103) Bantani
»

CS in kabelska povezava

Oddelek: Igre
151075 (858) Tilen
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152144 (1702) IceBreakr
»

VPN - Virtual Private Network

Oddelek: Pomoč in nasveti
152212 (1901) McGregorSLO
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812582 (7642) R33D3M33R

Več podobnih tem