» »

Ima kdo ABIT BX6?

Ima kdo ABIT BX6?

karafeka ::

Pozdravljeni

Imam eno prošnjo in sicer, če ima kdo doma matično ploščo abit bx6 2.0 (lahko tudi pokvarjeno) in bi jo bil pripravljen prodati.
Gre se pa za to, da se mi je posmodilo iz mosfeta pri režah za rame na sliki spodaj.


Tukaj pa je problematičen mosfet bolj podrobno.


In sedaj je tako, da ko imam v plati dve ploščici rama, bi meče ven bsode oz. napake v memtestu, z eno samo ploščico dela vse skupaj normalno. To sicer ne bi bil problem, če bi plata podpirala 512mb velike ploščice, vendar podpira samo do 256mb, kar pa je malo premalo.

Če pa kdo slučajn ve, da bi se dalo dobiti v kaki elektrotehnični trgovini dotični mosfet (upam, da se s slike dovolj dobro vidijo specifikacije), naj prosim pove oz. napoti na kakšno trgovino. Tudi če imate kakšen drug nasvet oz. mnenje, povejte :).

PS: Nisem prepričan, vendar bi verjetno prišla v poštev tudi navadna BX6, in pa mogoče celo tudi BH6.
  • zavaroval slike: madviper ()

Daliborg ::

mam jaz BX6 :D
Sem pa iz Kranja tko da bos moral priti ponjo ce jo zelis. Nazadnj je plosca delala z 333Celeronom, je bila pa pod posteljo.

LP.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Spajky ::

zadeva je N-channel power mosFET z inverzno diodo vgrajeno od Philipsa 30V/45A in mnogo plat ma podobne ali enake v napajalnem delu na plati. Poišči kako novejšo crk plato (napihnjeni kondiči ipd.) pa kanibaliziraj del dol. Zadeva ni kritična, točno kateri je uporabljen ... preveri tudi kondič zraven njega, da ni napol prebit ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Pyr0Beast ::

.. no, če je n je ql. Mam podobnih doma na zalogi :D
... če je pa P chan ... pol mamo pa mal jebe. ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

benqx ::

Na BH6 je čist ist, mam glih na mizi.Če rabiš, mam še eno plato doma, ti lahka dol odlotam.

maticm ::

rabil bi BX6ko ker mi je ravno crknila

Azrael ::

Priporočam še, da napiseš mali oglas, bo več ljudi obveščenih, vsi namreč ne spremljajo te teme.

Za morebitna dogovarjanja pa prosim uporabite Zasebna sporočila, saj se mali in veliki posli navadno ne sklepajo vsem na očeh.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tualatin na 440bx

Oddelek: Strojna oprema
71042 (795) Azrael
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410877 (7215) Spajky
»

Katera plata za intel celeron 1200 tualatin???

Oddelek: Kaj kupiti
271598 (1377) Daedalus
»

pretvornik za slot 1

Oddelek: Strojna oprema
352061 (1662) Spajky
»

Celeron na SLot 1 -> Tualatin adpaterju..nekaj vpasanj

Oddelek: Pomoč in nasveti
9918 (828) akulp

Več podobnih tem