» »

Problem z namestitvijo Viste......grozn problem.

Problem z namestitvijo Viste......grozn problem.

Yoxi ::

Kupil sem nov trdi disk WD 320 gb 16mb sata2, imam osn.ploščo Asus P5W DH deluxe in ko zaženem računalnik in se prične namestitev Windows Viste se vseskupaj obesi in obstane pri ta prvi sliki od zagona inštalacije (slika podobna kot pri nalaganju win xp) in vse skupaj ostane in zmrzne. Naložiti imam namen Visto Ultimate ampak ne gre tko ne drugače. Sm že poskusil predhodno naložiti XP kar je lepo šlo in potem naložiti Visto a se je pojavil isti problem, ko se komp resetira zmrzne vseskup. Vista je 32 bitna. Je mogoče kakšna fora nastavitev v biosu ali kaj bi bilo tu narobe ???? HVALA ZA KAKRŠNO POMOČ


Lp
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)
  • spremenil: Yoxi ()

_dragon_ ::

lahka je DVD kej pokvarjen/spraskan pa ti ga ne prebere, ce pa nimas original je pa lahka pac nedelujoca piratska verzija:\

Yoxi ::

Zadeva je bila že nameščena naočetov stari komp brez problemov ker je dvd nov. Meni se painštalacija obesi še preden se sploh začne.....? Prebral sm tut da so to podobni problemi če imaš 3 gb spomina vendar inštalacija tudi z 1gb rama ni bla možna..... obupan čist ;( ;( ;( ;(
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Klemzz ::

zanimivo...imam isto plato in diska, cpu je e6420, 2GB rama pa se Vista naloži brez problema. pred tem si že imel visto?

Company ::

Pa si poskusil malo dlje počakati? Tudi pri meni je izgledalo, da stvar obvisi, problem je bil le, da na začetku čaka dobrih 5 minut, preden gre naprej. Izgleda, kot da ne dela nič, ampak temu ni tako. Torej, vstavi CD, zaženi namestitev, pa ga nekaj časa pusti pri miru. HTH,
Company

BluPhenix ::

Naložiti imam namen Visto Ultimate ... Zadeva je bila že nameščena naočetov stari komp brez problemov ker je dvd nov.

Iz tega stavka se da marsikaj sklepati. Med drugim to, da bi bilo dobro, da si prebereš pravila, predvsem 12 člen.

Lahko tudi da se motim, v tem primeru se vnaprej opravičujem.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Yoxi ::

Ups....:8)
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Yoxi ::

Še kr ne znam rešit tega groznega problema pa PIKA !

Ko sm ponovno zagnal inštalacijo namestitve je ob prikazu tistega indikatorja ( prva slika ob namestitvi Viste ) zadeva obstane in se tudi slikca ne prikaže dokončno.....čakal pol ure pa nič !!!! GROZA

Kaj storiti ? Res tega nihče ne ve ..... sm že skor čist obupal s to Visto ....
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Yoxi ::

Aja z Windows XP Pro nimam pa nobenih problemov in delajo brez problema. Kupil sem nov WD disk z namenom da bi mel na enem XP na drugem pa Visto. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

kixs ::

Vista je zaenkrat se cisto brezveze.

V zadnjem letu sem ze nekajkart instaliral Visto in se vsakic je po enem dnevu nazaj prisel XP. Seveda iz Ghosta ;)

Ni se to to... pa vprasanje, ce sploh kdaj bo.

PS:
Glede na tvoj problem... imas kako cudo konfiguracijo diskov? Opazil sem ze, da kdaj pa kdaj traja nekaj casa predno se kaj zgodi - na zacetku. Probaj imeti not samo en disk.

lp

Yoxi ::

Tudi z ta novim diskom sem že poskusl pa nič. Vedno tam obstane zadeva. Nč jasn.
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

tomaz- ::

sem tud jaz ištaliral Visto na enih 30 kompov, pa je bilo na treh točno isto.. Na enem sem čakal cca dve minuti, da se je kaj zgodil, na enem cca 10 min, na enem sem pa najprej čakal ene 15 min, zresetiral vse skupi, se je ponovilo, celo kišto razdrl pa še enkrat skup dal, na koncu sem pa zagnal visto, šel popoldne vn in ko sem prišel domov, me je čakal, da vnesem serijsko, pol je pa normalno letelo.
Tko da ne ve,m, kaj je zjebe, da nekje čakaš ko budala, ampak v mojem primeru bi prej scagal, če ne bi šel vn na pir ..:D :D

Yoxi ::

Oujeeeeee kdor išče ta najde pravjo a ne .... kriv bil bios. sm ga mogu nadgradit, pol je pa vse steklo kot po maslu :D :D :D :D :D :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Klemzz ::

zanimivo...jst nism meu takih problemou na svoji plati.

icek ::

Jaz pa imamdrug problem. Na začetku instalacije mi je napisalo, da nima drivera za CD/DVD drive in da mu ga naj podam. Ima kdo kakšno idejo, kaj je za naret?
Rider of Theli
www.air-tv.net

Spc ::

Aja z Windows XP Pro nimam pa nobenih problemov in delajo brez problema. Kupil sem nov WD disk z namenom da bi mel na enem XP na drugem pa Visto.

Jaz pa imamdrug problem. Na začetku instalacije mi je napisalo, da nima drivera za CD/DVD drive in da mu ga naj podam. Ima kdo kakšno idejo, kaj je za naret?


Če že imaš takšne hude težave pa ostani na XPjih ali pa prešaltaj na Windows Server 2003.
:)
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

icek ::

Problem je v tem, ker je kolega kupil visto in me prosil, naj mu jo namestim. Sam bom še nekaj časa ostal na XP.
Rider of Theli
www.air-tv.net

icek ::

Instaliraj sem tako, da sem iz mojega PCja vzel DVD in ga priklopil v kolegovega.
Svasta pa za vista...
Rider of Theli
www.air-tv.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264692 (64284) Seljak
»

Vista SP2 na voljo za prenos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5811229 (8610) Tim Burton
»

Nerealna kapaciteta diska ob instaliranju OS

Oddelek: Operacijski sistemi
131706 (1251) bluefish
»

Prenosnik + xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
171978 (1768) tattoo
»

Instalacija XP ne najde diska

Oddelek: Operacijski sistemi
415956 (4819) fredyjetle

Več podobnih tem