» »

Call of Duty 4 PC

Call of Duty 4 PC

MS_Y ::

Lep pozdrav!

Kot že vsi veste prihaja kmalu na prodajalne police igra Cod4 za PC.Nažalost še datum izida ni znan, pričakujemo
ga pa lahko v mesecu oktobru.No ker bo Cod4 res zelo zanimiv špil še posebej MP imam vprašanje. Imam procesor X-FIRMA;) 2500Mhz in pa 1400GHz.;) Imam tudi 1024 RAM-a in me zanima ali mi bo igra delovala? Imam pa Windows Visto:)Problem imam namreč v GHZ! Imam jih bistevno premalo za delovanje igre kot jih je naveel Activision.Kaj je GHz? ali mi zaradi tega igra nebo delovala?8-O .


Zahvaljujem se za vse odgovore, prav tako za razumevanje:)




_______________________________________________________
GHz? Ali bo igra štekala ali sploh nebo delovala??
  • zaklenil: Mavrik ()

Tilk ::

Za 1400 GHZ se ti ni treba bat, da ti bo primankval procesorske moči še naslednjih nekaj let :D >:D !

1000 Mhz - 1 Ghz
1315 Mhz - 1,3 Ghz
itd...

---------------------------

Glede Igre pa mislim da bi biu čas, da si zamenaš procesor, še posebej če laufaš VISTO..sam je večji problem v ramu..v visti najman 2giga rama, če hočš igre dokaj tok lepo igrt. Je pa veliko odvisno tudi od grafične. Če bi nam znou povedat katero imaš, ti lahko takoj povemo ali ti bo igra delovala ;)
Tilk

globoko grlo ::

heh, tip ima očitno 2500+, pa mogoče mu ram na grafi dela na 1400Mhz ddr, se pravi 700Mhz

kera grafa bi to bila, pa ne vem

je pa računalo absolutno prešvoh za COD4 al pa podobne, vsaj za po netu špilat

MS_Y ::

Lep Pozdrav

Kaj se tiče rama se predvsem strinjam z vami.
Imam Ati Radeon 9550 (256 G.S)
Kot že navedeno imam 2500MHz pol pa sem tam vidu, da mi piše 1400GHz.
Ampak kolk sem jst informacije slišu potrebujemo najmanj 1700GHz za Cod4? Če ni tako pol zakon, da mi bo špil delu:):)
Za RAM-e sm pa vidu, da nekje piše da je en giga premal tako da bo potreba manjša nadgradnja:)


Hvala za odgovore::))
A mogoče ve kdo datum izida COD-a4?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MS_Y ()

Urc ::

Žal te morem razočarati...

Igra ti niti približno ne bo delovalo, verjetno niti inštalacija ne bo prišla do konca. Res si boš moral omisliti manjšo nadgradnjo --> celotno računalo.

Lep dan še naprej:\

Adrijan0 ::

verjetno niti inštalacija ne bo prišla do konca
PAHAHAHA.. a to si resno mislu?>:D

MS_Y ::

Lep pozdrav!

Zakaj mi igra nebi delovala?
Moram ti povedati naslednjo stvar: in te z tem tudi razočarat because:
INSTALACIJA nima veze z GHz!!!
Kot sem že zgoraj navedel v vprašanju me je zanimalo za GHz, ker jih imam v bistvu premalo.
Namreč vi VSI jih imate premalo, ker bo igra zahtevala 1700GHz...:P

Tako, da se pejt mami pod zizo skrit lol;((

Lep pozdrav!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MS_Y ()

Bramac ^^ ::

Najlepše od vsega je, ko te nekdo v zmoti prepričuje v nekaj kar je čist mem.:D Men se zdi da se hočeš ti mal norca delat tlele gor, ker ne verjamem da bi kdo kj takga pisu! >:D

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

@MS_Y: na kratko: STFU. Če misliš še v prihodnje odpirati nepotrebne teme z brezvezno vsebino in vprašanji, potem že kar sedaj odidi. Poleg tega, če si res tako sveto prepričan v svoje trditve in se ne zajebavaš, potem vsaj objavi vir, da se skupaj nasmejemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78870954 (12859) oo7
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117543 (9813) DiaMonDer
»

nov pc do 1500€

Oddelek: Kaj kupiti
291572 (1267) st0jko
»

AMD 3200 64 in Nvidia 8800 GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
514216 (3267) Meizu

Call of Duty 4 PC _

Oddelek: Igre
192307 (2157) ERGY

Več podobnih tem