» »

World Cyber Games v Sloveniji

World Cyber Games v Sloveniji

comperius ::

Slovenija je kot ena izmed 70+ držav pridobila licenco za organizacijo World Cyber Games tekmovanj in zato se boste 8. septembra igralci računalniških iger lahko pomerili za 4 letalske karte in plačane stroške udeležbe na World Cyber Games 2007 Grand Finals, ki se bo odvijal v začetku oktobra v Seatlle, ZDA.

 

Na prireditvi, za katero je potrjeno da se bo zgodila nekje v Ljubljani bomo organizatorji pripravi 4 1on1 tekmovanja in sicer v: Command & Conquer 3: Tiberium Wars, FIFA 2007, NFS:Carbon in Warcraft 3: Frozen Throne. Zmagovalec tekmovanja bo kot že rečeno zastonj odpotoval v Seatlle, kjer bo branil slovenske barve.

 

Na dogodek se lahko prijavite tako da odidete na spletno stran http://si.worldcybergames.com in se prijavite na dogodek ter vplačate prijavnino skromnih 10,00 EUR. Prijave se zaključijo 1. septembra, torej 1 teden pred samim dogodkom.

 

Za dodatne informacije vam je na voljo forum, kjer lahko vprašate vse kar vas zanima o WCG ali samem dogodku.

 

Lep pozdrav

 

Sebastjan Barbo

WCG Slovenija

 

speed machine ::

Sam kot info. Pri C&C3: TW v pravilih pod mape manjka ena beseda oz. je ime mape nepopolno. Piše: "Mape: Small town USA, Tournament, Tournament Dustbowl". Druga mapa je Tournament Area.

Drugače pa zelo fajn, da se je tudi v Sloveniji začelo premikati na boljše na tem področju.
//

Tr0n ::

Opa, cool. Lepo videt, da eSports se miga v Sloveniji.

Lahko malce vec poves o slovenskem delu WCG (organizatorji, sponzorji, kako je potekal postopek pridobitve licence itd..)?

comperius ::

To napako sem očitno spregledal. Hvala za opozorilo.

 

Postopek za pridobitev licence ne vem kako je potekal, ker sem se ekipi priključil šele ko so potrebovali organizatorja dogodka za Samsung Euro Championship 2007, ki so bile letos marca. Lahko pa povem malce več o podjetju.

 

Licenco za World Cyber Games v Sloveniji, Srbiji, Črni gori in na Hrvaškem ima naše podjetje Zeal Production (Zeal d.o.o.) s sedežem v Beogradu. Drugače pa boš lahko kmalu prebral več o podjetju na spletnem naslovu http://www.zeal.co.yu. Kdaj bo tam objavljena spletna stran ti pa še ne znam povedati.

 

Tr0n kaj točno pa te zanima o organizaciji da se ne bom preveč razpisal

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

ne morem verjet da smo celo v najnaprednejši novi članici EU - sloveniji, dobili WCG tekmovanje. vsaka čast. sem kje spregledal da ni counter strika?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

comperius ::

Nisi spregledal. Counter Strike 1.6 letos zaradi različnih razlogov kot so 17+ spodnja starostna meja, majhnega števila igralcev, visokih finančnih stroškov in majhnih možnosti za kakršnikoli boljši rezultat nismo uvrstili na seznam iger.

StajercSSS ::

Strel na gol je dovoljen samo iz nasprotnikove polovice igrišča.

WTF? Jaz bi pa kar preko nabijal.. :D :D Če bi se udeležil tega,bi si rajš prej ponovno windowse naložil,ker mi včas rač ponovno zažene,ko pa pride v winse pa napiše,da se je sistem po resni napaki obnovil..

Itaq pa se nebom udeležil,ker sem total luzer,bi mi 200 golov dali.. :D :D

C&C je tut ql,sam tam nit minute nebi špilal pa bi blo game over.. :D

Carbon.. Kdo se je spomnil tako bedno igro dat?? Men je slabo,ko slišim za njo.. Bi raj GTR 2 dali,al pa Toca 3..

WOW še pa nikol špilal,pa tut nočem.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

comperius ::

NFS:Carbon je uradna WCG igra in ker je bila edina igra z avtomobili na PC-ju smo jo uvrstili na seznam iger. Ironično imamo v temu trenutku največ prijav ravno za Need for Speed:D

Pravila so taka kot so, mi smo jih samo prevedli in za Slovenian National Finals odstranili pravila, ki imajo smisel za američane/worldwide in ne za slovenski trg. Drugače pa se ŠtajrcSSS kr prijavi na nekaj. Prijavnina je samo 10 EUR in razen tega in enega dneva ne boš izgubil ničesar če se prijaviš in izgubiš.
Računalniki so turnirski drugače na tej prireditvi tako da naj te za win errorje ne skrbi.

Kje si pa ti opazil World of Warcraft? Misliš Warcraft 3?

Zgodovina sprememb…

StajercSSS ::

Ja no,mislu sem W3.. :D
Eh,teh 10 € rajš za kaj drugega porabim,pa še bencin bi prišu nekaj.. :D Sploh pa ne igram več kaj dost,edin OGame freak sem.. 0:)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

gruntfürmich ::

to pa ni lepo, da ni couterja. bi še morda jaz prišel, sam nimam klana :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

comperius ::

No vidš, kaj potem neumnosti govoriš? 5vs1 pa ne moreš igrat:D

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

no no, ne se vžigat. kaj ti veš.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

comperius ::

Na globalnem WCG-ju so posodobili pravila, tako da se za pravila obrnite na spletni naslov: http://www.worldcybergames.com/6th/2007...

Tekmovanja še vedno ostajajo FIFA2007, NFS Carbon, CC3: Tiberium Wars in Warcraft 3: TFT.

Na temu prenovljenemu spletnemu naslovu boste do spremembe slovenskih pravil našli vse razlike, s tem da še vedno velja da se lahko na slovenske kvalifikacije prijavite vsi starejši od 16 let.

V prihajujočem tednu hkrati pričakujte večje posodobitve spletne strani http://si.worldcybergames.com. Objavili bomo kar precej novih informacij o prireditvi, med katerimi bomo povedali tudi kater kotiček Ljubljane je bil izbran za gostovanje prvega pravega gamerskega festivala mednarodnega pomena v Sloveniji.

Lep pozdrav
Sebastjan Barbo @ WCG Slovenija

gruntfürmich ::

čuj, pa bodo kakšne predstavitve računalniške opreme in rastavljalci, al bo to golo žganje igric?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

comperius ::

s prostorom smo precej omejeni, ampak jst predvidevam da bo nekaj manjših predstavitvenih sekvenc, če ne drugače vsaj na projektorju, ampak vseeno pa si boš lahko nabral lepo količino promocijskega materiala, morda zadel kakšno nagrado, itd.

Natančno kako bo kaj zgledalo bomo objavili šele ko bomo 1. septembra zaključili prijave, ker moramo uskladit kdaj bodo posamezne tekme in glede na ta razpored bomo dali tudi termine za druge vsebinske sklope.

comperius ::

Se opravičujem za zaporedni msg, ampak ne morem več uredit prejšnjega tako da...

Ali se na temu forumu zadržujete kaj Warcraft 3 Frozen Throne igralci? Na WC3 turnirju jih namreč primankuje... prijave na tekmovanje so na http://si.worldcybergames.com/prijavise...

Hvala.

Zgodovina sprememb…

comperius ::

Za lokacijo je bil izbran Kolosejev center Arena Vodafone live! Podrobnosti sledijo na spletni strani http://si.worldcybergames.com v začetku tega tedna.

Lep pozdrav

WCG Team

Bethrezen ::

računalniki bojo tm a treba svojga prnest?
www.urbanterror.net

comperius ::

računalnike bomo priskrbeli organizatorji.

TokioGangsta ::

Zanima se ali bo tudi prihodnje leto to tekmovanje in ali se obeta kakšna prvoosebna streljačina(CS1.6, Call of Duty...)

hvala
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

comperius ::

World Cyber Games 2008 načrti bodo objavljeni v nekje začetku leta 2008, oz. za SEC bomo objavili načrte morda že v letu 2007. Za to zelo težko rečem.

Ali bomo na seznam iger dodali FPS igre je odvisno od tega katere igre bosta EU Cyber Games (WCG2008 SEC) in International Cyber Marketing (WCG2008 Grand Finals) izbrala za 2008 dogodke.

Ko bodo igre objavljene bomo tudi pri WCG Slovenija objavili katere igre bodo izbrane. Moram pa povedati, da bo starostna omejitev za FPS igre 16+, 17+ ali 18+. Osebno smo pri WCG Slovenija naklonjeni 18+ starostni omejitvi.

comperius ::

Kljub vsemu da je tema odtavala v pozabo na temu forumu vam objaviljam nekaj informacij o World Cyber Games.

Danes se ob izteku dneva tudi uradno po 2 dnevnem podaljšanju zaključijo prijave na World Cyber Games 2007, ki se bo odvijal 8. septembra v Areni Vodafone live! v ljubljanskem BTC City.

Prireditev se za tekmovalce začne ob 08:30, ko bomo popisali vse igralce ter vas v nekaj minutah seznanili na kratko s tem kaj World Cyber Games je, prisostvovali boste na prisegi da bodete ne goljufali itd.

Skozi dan boste lahko mnogo igrali, gledali in komentirali ob rahli glasbi, v večernih urah pa bomo za vas pripravili za tovrstne dogodke malce drugačni zaključni del prireditve.

Več informacij bo objavljeno v naslednjih dneh. Med temi informacijami lahko najdete informacije kdo tekmuje, kdaj tekmuje 1. krog in seveda proti kom tekmuje :). V zadnjih minutah pred dogodkom bomo objavili seznam nagrad med katerimi je najbolj znano potovanje in zastopanje Slovenije v Seattle, ZDA, nismo pa poleg računalniških iger objavili še tudi drugih nagrad, ki čakajo na vas.

Tisti, ki ste se prijavili na dogodek boste dobili jutri na naslov, ki ste ga prijavili predračun, na podlagi katerega poste plačali prijavnino četrtka in s seboj na dogodek poleg osebnega dokumenta prinesli tudi potrdilo o plačilu v kolikor ne bomo prepričani da ste prijavnino zares tudi poravnali.

Tisti, ki se še niste prijavili na World Cyber Games imate za to še 250 minut časa, saj se jutri ob 00:01 prijave zaprejo.

Srečno vsem!

Sebastjan Barbo
World Cyber Games Team

Bethrezen ::

je gdo iz tle biu tm? kk se vm je zdel? :D
jst bi reku... nč posebnga :D
www.urbanterror.net

gruntfürmich ::

čestitke za uredu izpeljan WCG-SLO-2007, če je res blo ok, ker mene ni blo tam. je pa škoda da ni streljačin, ker pol pa bi si morda še kje res šou ogledat fajt.se morda vidmo drugo leto :)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tekmovalna scena v Sloveniji

Oddelek: Igre
131708 (1363) NorK
»

Mesto za LAN Party

Oddelek: Loža
141602 (1196) koyotee
»

Sapphire pokazal delček prihodnosti

Oddelek: Novice / Procesorji
445285 (2725) Shegevara
»

Microsoft glavni pokrovitelj WCG

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
113273 (2571) OmegaBlue
»

Služba - igranje računalniških igric

Oddelek: Novice / Igre
62883 (2883) Beat-O

Več podobnih tem