» »

Brezplacna dirkaska igra-BMW

Brezplacna dirkaska igra-BMW

Calligula ::

BMW je ponudil brezplacno virtualno gonjenje BMWjev.

KLIK

Link do igre je na dnu clanka. Sam je se nisem sprobal.

X-Hair ::

Zvok gre v usesa, ce ga ze v real life-u ne bom sprobal. Ce se da prek interneta, se ga lahko mal udarmo >:D

opeter ::

Zanimivo. Kakšne pa so kaj strojne zahteve?

Tea Time ::

Have a break!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tea Time ()

steev ::

Glede na to, da je 10tacle studi zraven, bi rekel da je isti pogon kot GTR2.
:|

Pesimist ::

zgleda bol kot LFS. Hm... ma multiplay, je dobro? Lahko bi bilo zanimivo. Anyway back to LFS vi pa sprobajte in porocajte. Pa nakoncu napiseite se prosim ce ste NFS loveri al ne! >:D

jperc21 ::

Sweet. Bomo malo špilali, heh. :D

Pa bomo vidli, če je za kaj.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

bluefish ::

vsekakor pohvalna poteza. Igra sicer zahteva nekaj nastavitev preden je dobro igralna. To še posebej leti na uporabnike tipkovnic, saj so default tipke absurdno določene. Grafika je OK, poškodbeni model žal bolj osnoven.

Pesimist ::

To si pa zdaj res povedo kaj. Kaj si NFS fan? To samo odgovori da vemo na cem smo :D

bluefish ::

Nisem NFS fan. Tisti moji dve vrstici komentarja sta napisani po kratkem igranju oz. so opisani le prvi vtisi.

Pesimist ::

Hmja slike zgledajo kot rFactor grafika kar sledi da je pac neki bedni mod kerih je 100tine zunaj. Skoda pac, vse kaj je na tem rfactor pogonu ni vredno igranja. Noja mogoce bo to drugace. Bi ze probal ce me siol nebi tak fukal. Prokleti smrdlivci siolovski!

rFactor predvsem smrdi zaradi modabilnosti. Tukaj imas recimo 1000 ludi ki so ga kupli. In zdaj ze cirka 50+ modov kar stevilo ljudi prakticno minimizira na 1-3 na server, ce imas sreco. Temu v dobro igra le, da je kao zastojn?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bluefish ::

mnja, vozni model je res nekam čuden in neodziven. Ne vem, počakaj še na kakšna mnenja uporabnikov volanov in koga, ki igra tudi simulacije (seveda pa ta igra ni ravno simulacija).

Pesimist ::

noja z keyboardom bos res tesko o fiziki debatiral :D

Pesimist ::

Ok sem probal. Simulacija vsekakor je. Ni slaba, sta samo dve cesti oz 1, GP in Sprint od ringa. Graficno je kr lepo vse, fizicno tudi in z volanom se vozi pac kot rfactor. Multiplayer je cisto na noviju rfactorja, kar pomeni da je eden, ce ne najbolsi kaj trenutno obstajajo. Ampak spil pa mi ni prevec zanimiv. Vseeno se LFSju dam prednost, kar je verjetno zaradi nevsecnosti rfactor pogona.

Konckoncu je pa zadeva free, tak da vsi ki ste prevec cheap dati denar za kero od omenjenih iger da bi igrali online je to vec kot odlicna izbira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ShARk63 ::

^ couldn't agree more.

Pesimist ::

Je pa vsekakor neka beta verzija al early release. Garaze sploh nisem najso razen nekaj opcij za springse. Z volanom je celo prevec odzivna. Avto oversteera celi cajt da je tesko balanciranega drzat. Mozno da je LFS malo bolj arkadni proti temu ampak vseeno je meni osebno boljsi. Glede nato da nemores setupsov spreminjat je pune tesko sploh kaj o fiziki povedat. Sem pa preprican da ni nic slabsa kot ostali rfactor modi.

steev ::

Isto je kot GTR(2)/GTL/WTCC. Pa saj je 10tacle zraven. Tudi meni se ja zdel malo neodziven na začetku, pa sem dal use na low pa je kul. Morem se z volanom probat, ker sedaj sem z misko.
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gran Turismo 5 prihaja 'že' poleti?

Oddelek: Novice / Igre
364237 (3085) PrimozR
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013923 (11297) Loki
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210479 (6735) frenk
»

rFactor

Oddelek: Igre
472756 (1991) PrimozR
»

Kwa bi radi vidl v pravi dirkaški simulaciji?

Oddelek: Igre
191691 (1350) PrimozR

Več podobnih tem