» »

Apple prodal milijon iPhone-ov

Apple prodal milijon iPhone-ov

Daily Tech - iPhone je povzročil pravo manijo. V prvih treh dneh je Apple prodal preko 525.000 primerkov iPhone-a. Ta teden je ta številka presegla milijon prodanih primerkov. To je vsekakor velik dosežek, saj so z iPod-om potrebovali 2 leti, da so dosegli enako število prodanih izdelkov.

Čestitke jabolku

16 komentarjev

Matevžk ::

Hm. Bravo! Uspešen vstop novega igralca na trg mobilnih telefonov torej. Kaj drugega bi si mi potrošniki še lahko želeli? :)
lp, Matevžk

bluefish ::

Marsikaj :D

Matevžk ::

A dobr no. Vprašanje je blo mišljeno retorično. :D
Vsekakor mamo pa z več dobavitelji več šans za uresničitev vsaj dela naših želja. ;)
lp, Matevžk

bluefish ::

moj odgovor pa ... [kako bi se temu reklo?]. :))

Sicer pa bo še zanimivo videti morebiten prihod tega mobilnika v Evropo. Ta verzija naj bi namreč vsebovala nekatere stvari, ki jih ameriški nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Tody ::

Pokril so 200 miljonski trg v ZDA.

Zdaj pa morjo še enkrat toliko v Europi pokrit :)

Em eno vprašanje... A ni europska direktivna da se ne sme mobilnikov zaklepat na omrežja zato jih tudi Simobil in Mobitel nesmeta več ?

Al sem kej si narobe zapomnil ?

Witboy ::

Narobe si si zapomnu :D Direktiva je bila proti monopolistom, pri nas Mobitel.
Ce preveris Simobilove telefone, vids da so zaklenjeni.

c00L3r ::

Sorry za offtopic, ampak tudi mene zanima isto kot Tody-a. A res novi telefoni niso več zaklenjeni na 1 operaterja?

Kar pa se tiče iPhone-a, pa mislim da smo že dosti prediskutirali. Gre za zelo tanek (sexy) izdelek z zelo dobrim ekranom občutljivim na dotik in zelo dobrim (revolucionarnim) grafičnim vmesnikom. Gledano iz ostalih zornih kotov pa je tehnično slab izdelek, saj mu manjka kar nekaj stvari (UMTS, MMS, reža za kartice, neizmenljiva baterija, osebna zvonenja omogoča samo preko iTunes za 0,99c, ).

Čestitke Apple-u, saj zna z odličnim marketingom pritegnit gruče ljudi. :D

deleted ::


brez UMTS, MMS, reže za kartice, neizmenljiva baterija, osebna zvonenja omogoča samo preko iTunes za 0,99c, .

prav zaradi tega - sux. sam tak marketing pa res8-) . vsa rešpekt. pa za design tud vse pohvale.

Witboy ::

Za evropo bodo naredil malce drgacnega... 16GB pa s podporo 3G. Novembra pa bo mozno kupit ga pr T-mobile v nemciji :D

MitjaP ::

Ampak evropski model sklepanja predplačniških pogodb je drugačen. Vprašanje, kako bo ravnal Apple. Če zaradi kontrole operaterja zahteva aktiviranje in sklepanje prek svojega sistema, potem bo tako kot v USA. Opozoriti velja, d v SLO verjetno ne bo na voljo, ker nimamo iTunes Music Store.


Poleg tega so podatki za nemčijo samo špekulacije. Flayerji, ki so koržili okoli pa verjetno hoax. Steve Jobs je namreč že enkrat v intervjuju dejal, da bo v EU prav tako na voljo le 2.5G iPhone.

Fingers crossed for Simobil in Slovenia. Da že končno zamenjam operaterja :) Zarad iPhone bi ga takoj.

ZGI ::

Vse kar je pri iPhone-u dobrega je dizajn ter GUI. Če ga primerjamo z ostalimi dlančniki kot so HTC, HP, Asus itd. pa ima švoh hardware.
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

zee ::

kar je rekla/rekel Motorka.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Highlander ::

Ampak edino in najvec z designom ter GUI-jem ima clovek neposredni stik... Mene tale iPhone sicer ne mika, ker je dalec predrag in preopremljen!, za to kar jaz hocem od telefona, vendar cenim Applov trud in nadarjenost v tej smeri. Pravzaprav se mi zdi zalostno, da ni vec takih proizvajalcev. IMO se prevec gleda hardware in razne "funkcije"...

ZGI ::

Ja, nimaš kaj. Včasih smo bili zadovolni samo z SMS ter WAP, ker ostalega kot je UMTS in podobno namreč ni blo.
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

[D]emon ::

Kar pa se tiče iPhone-a, pa mislim da smo že dosti prediskutirali. Gre za zelo tanek (sexy) izdelek z zelo dobrim ekranom občutljivim na dotik in zelo dobrim (revolucionarnim) grafičnim vmesnikom.


- še vedno bi morali rešiti problem prstnih odtisov po zaslonu
- ne vem kaj je tako blazno revolucionarnega na grafičnem vmesniku
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

HerrBaron ::

Upam da bom kmalu lahko dobil Neo 1973


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nove napovedi iz AMDja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
559947 (7242) RejZoR
»

Prah okrog iPhonea se je polegel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
569438 (6632) bluefish
»

Nintendo optimističen glede prodaje v prihodnosti

Oddelek: Novice / Konzole
163302 (2726) Keyser Soze
»

Leopard vendarle prestavljen

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
143304 (2846) opeter
»

Apple iPhone gre v izdelavo, ter še 15 palčni MacBook za povrh

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
195183 (4355) sirotka

Več podobnih tem