» »

Windows securitiy alerts in genuine windows validation

Windows securitiy alerts in genuine windows validation

esi ::

Pozdravljeni
prosim za pomoč oz. nasvet. Najprej nekaj podatkov: na compu mam win. xp sp 02, antivirusni program NOD 32.
Včeraj se mi je pojavilo na ekranu sporočilo, da je moja zaščita pred virusi zastarela. Nekaj trenutkov za tem se mi je pojavila ikonca( ne vem če je to kaj povezano z antivirusom), ki pravi UNABLE TO COMPLETE GENUINE WINDOWS VALIDATION .
Mislim, da moj nod 32 dela tako kot treba, "update" se izvaja redno in avtomatsko.
Na ogled je tudi slika (link), ki prikazuje težavo, spodaj desno pa je modra zvezdica, ki označuje genuine....

Mogoče kdo ve kaj je tu problem in kako ga rešiti?

Vnaprej se zahvaljujem, lp
Živi VSAK dan kot, da bi bil tvoj ZADNJI!

bluefish ::

verjetno (skoraj zagotovo) imaš nelegalne Win. Rešitev je, da ideš v trgovino ali pa malo pobrskaš naokrog. Če pa si 100%, da imaš originalne pa kliči in toži na Microsoft Slovenija.

bluefish ::

lahko tudi to. Vendar pa si pri Automatic Updates nastavi, da sam izbereš, katere update ti namesti. V nasprotnem primeru ti bo stvar vedno znova nameščalo.

OmegaBlue ::

Preberi si Pravila, pomoči v primeru nelegalne opreme ne nudimo. Če imaš seveda legalno kopijo windows sistema ti bodo na Microsoft slovenija izredno radi pomagali.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows licenca (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5015320 (8555) Dman
»

Serijska številka Windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
152072 (1521) mitkos

Ponaredki Windowsi

Oddelek: Operacijski sistemi
211531 (1116) CCfly

Stigmatizacija uporabnikov piratskih Windows (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
917294 (5488) BigWhale
»

Konec podpore za piratske kopije MS Windows (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11719076 (7608) KontraCepec

Več podobnih tem