» »

"Ne dela prenosnik?"

"Ne dela prenosnik?"

albert69 ::

Zdravo;na kratko kaj naj storim če vdre "se polije prenosnik" z vodo.Je kakšna rešitev?Je v lahko to velika škoda za prenosnik?meni se je to zgodilo ampak nenamerno!. ACER 5610;(

AlesC ::

Servis... Odvisno kaj je šlo. Mislim, da ti garancije ne bodo upoštevali, če to misliš, da si nenamerno. Razn, če počakaš, da se čisto posuši pa se zlaži, da je crknil: >:D (jst se ne bi)

Jst sem pa enkrat grafično polil z kavo, ko sem jo menjeval pa sem počakal par dni, pa mi je na srečo delala. Dal sem že tudi prat usb ključek v pralni stroj pa mi še dan danes dela. Treba je sam počakat, da se čisto posuši. :)

albert69 ::

Hvala to za garancijo sem že zvedu ker sem poklical tisto hitro številko kateri ti povejo al pokriva to lahko garancija.žal ne so rekli to naj bi bile nadnaravne nesreče in ne priznajo.;((

Snegec ::

Če imaš prenosnik zavarovan pred neszgodami, ti bo zavarovalnica krila stroške servisa.

Je pa tako. Če pride tekočina do matične plošče, ter povzroči kak stik, potem bodo stroški 400+ €. Če je pa samo potrebno izpihovanje/sušenje ter osvežitev kontaktov in tipkovnice, te pa precej ceneje pride.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

zcetrt ::

Takoj bi moral vzeti ven baterijo in računalnik čim dlje pustiti ugasnjenega. Idealno bi bilo, če bi ga delno razstavil in mogoče malo pofenal (pa ne s kakšnim 100+ stopinj celzija fenom...) Vsekakor pa se ne prenagliti s prižiganjem. Če je bila voda, je še dobro. Če bi bila Mercator Cola bi bilo huje...
4.

albert69 ::

Hvala ,Snegcu ter AlešuC !!! Sicer je že štiri dni blo od nesreče zdaj pa čakam zavarovalnico.

albert69 ::

Aja ,kaj mogoče mi bi kdo znal povedat kje v LJ imajo servis za ACER-je?Samo informativno .HVALA

Snegec ::

Birotehna
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

albert69 ::

Thanks.

Snegec ::

Šmartinska 106
8-16 Pon-Tor, 8-15h Petek
01/585-37-77

Če rabiš še delovni čas :)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako čistiti Razer podlago za miš?

Oddelek: Pomoč in nasveti
262626 (1797) Jst
»

Nexus 4 se sreča z vodo

Oddelek: Mobilne tehnologije
213511 (2861) FX6300B
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416468 (13711) _koki_
»

prenosnik,ni moj polit sok.. NUNJO

Oddelek: Pomoč in nasveti
204838 (4419) Tilen

Več podobnih tem