» »

hlajenje

hlajenje

BugiMen ::

No mene pa neki zanima. Odlocil sem da pac kupim nov comp in v njejm je intel q6600. Zdaj me pa po vasih iskusnjah zanima kako nadlezen je original vent na njem? je to mozno imeti 24ur na dan prizgano, sploh pri polni obremenitvi da ne fases zivcnega? Ali je potrebno nabaviti kak drugi vent, oz. ce je treba kateri priporocate? Vem da je blo tukaj tem mali miljon na vse te zadeve samo nimam casa da preberem pol foruma...jbg. Hvala lepa za konstruktivne odgovore :)

PS.: kolika je cena predlaganega drugega hladilnika

LP, Bojan
Born to be wild and wild to be born

Tac20 ::

Stock hladilnik ti mora hladiti procesor na stock frekvencah na full loadu 24/7, za navijanje bi rabil kaj drugega. Dobri venti za CPU so tam nekje 50 eur, jaz sem gledal scythe in zalmana, vzel sem potem zalmana cnps 9700 in sm zadovoljen, tih in zmogljiv, proc ima na idle toliko kolikor je stopinj v sobi, na ful load pa tam nekje blizu 30, nimam nič navito.

janwoolf ::

ce ja potem pa kupi tole link:D :D
osebno ga imam in vam priporočam! me je hladil okoli 10 stopinj manj

PINki ::

woolfi kok mas v idlu stopinj?

janwoolf ::

37-39 a moja soba je okoil 28 stopinj, drugač sem moj računalnik nesel k moj prijatelj, pa ima klimo soba je okoli 19 stopinj, cpu pa okoli 22-25
imam E6600

Golnar ::

pa ti mas slovenćino 1

janwoolf ::

tiho bod! sej me ne ljubi! velike začetnice, vejice, slovnice :\

PINki ::

sej moja soba je verjetn tud nekaj takega ker nimamo klime. drugac je pa CPU 22°C v idlu

janwoolf ::

lepo! a mogoč je kriv hladilnik, a ga zamenjam???

PINki ::

poglej ce mas vetrnico tko kokr kaze na slikci da piha v tiste luknce...mogoce ti se za kaksno stopinjo zniza...drugac sta pa jedra 28°C CPU pa 22°C ko idlata. Pa mam tud e6600. (nenavit)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

janwoolf ::

imam ohišje antec nine hundred???? ventilator za cpu je 1200rpm. a ga zamenjam??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

PINki ::

sej men je tud 1200rpm...pa jst mam sicer ohisje od chiefteca ki ima spodaj 120mm vent za dotok hladnega zraka,mislim pa da ma drugace tvoj bolj urejeno hlajenje tko da mislm da bi moru met nizje temperature od mene...drugace pa si dobro namazal termalno? mogoce je to problem

janwoolf ::

ja sem dobro namazal imam Artic Ceramique. ???? a ga zamenjam=?

PINki ::

ja to se sam odloc ce bos zamenjal ali ne, jaz ti samo pravim kaksne so moje temperature.Pa se bolso pasto imas ker jaz sem uporabil tisto ki sem jo dobil zraven Scytha

Golnar ::

tiho bod! sej me ne ljubi! velike začetnice, vejice, slovnice :\


(Op. mod.) mulc, najprj se nauc pisat, pol mal zrast, pol ksno knigo preber in mi bos loh reku d bom tih...

Tac20 ::

A ga zamenjam? A ga zamenjam?

Janwolf prvo se umiri pa piši tko da te bodo ljudje razumel in nehaj delat piz***** po slo techu

Bethrezen ::

ej janwoolf namaž pasto na usaj 0.3 cm, pa pol dej hladilnik čez....
www.urbanterror.net

janwoolf ::

saj je namazan v velikosti 0.3mm. imel sem box cooler temperatura je bila okoli 46-48 na idle, nabavil sem na scythe infinty pa je hladil za 9 stopinj manj. a je to premalo ???

TokioGangsta ::

rekel je 0.3cm ne 0.3mm
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

janwoolf ::

sori sem zmotil, ja 0.3cm>:D to sem namazal pred 4 dnevmi nzaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

Bethrezen ::

ja pol pa namaž zdj na 0.5cm pa bo bolš
www.urbanterror.net

janwoolf ::

lool! a je mogoče kriv procesor? pravijo da nekateri imajo e6600 in q6600 visoko temperaturo. pa se zamenjajo.......

Bethrezen ::

a si probu 0.5?:\
www.urbanterror.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU temperature

Oddelek: Pomoč in nasveti
323600 (2173) solatko
»

ventilatorji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
556320 (5196) Pro_moted
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728976 (6375) Vuli
»

Hlajenje Dual Core (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
997442 (3847) kuglvinkl
»

a je moj procesor vroč?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292030 (1472) MyName

Več podobnih tem