» »

Mafia II

Mafia II

««
11 / 11
»
»»

oo7 ::

Mafia 2 and Mafia 3 Definitive Editions appear on Korea and Taiwan rating boards

https://www.pcgamer.com/mafia-2-and-maf...

Klemzz ::

Enka je bila super, dvojka solidna. Trojko sem se lotil parkrat pa me ni potegnila.

oo7 ::

Mafia: Trilogy - Official Teaser



Mafia triologija za Steam, Epic games store, Ps4 in Xbox one. Uradno bodo najavili triologijo 19 maja 2020.













Bom kupil prvi in drugi del :)

Tretji me ne zanima.

yoco ::

Holy fuck, če je enka res remake :))
Komi čakam!

oo7 ::

yoco je izjavil:

Holy fuck, če je enka res remake :))
Komi čakam!


Saj te slike naj bi bile od igre Mafia 1.

Izi ::

Remaster Mafia trilogije naj bi, kot kaže v Microsoftovi trgovini, prišel že 28. avgusta, in se bo imenoval "Mafia: Definitive Edition".

Ni pa jasno ali bodo dele izdajali posebej ali pa kar vse 3 skupaj. Po trailerju in slikah, ki vsebujejo slike iz vseh treh delov skupaj bi znala ta Definitive Edition vsebovati kar vse tri dele skupaj v kompletu.

oo7 ::

Daniel Vavra, ki je naredil prvo igro Mafia in sedaj vodi studio, ki je naredil igro Kingdom Come Deliverance ni vedel, da delajo remaster igro Mafia 1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dronyx ::

Izi je izjavil:

Ni pa jasno ali bodo dele izdajali posebej ali pa kar vse 3 skupaj. Po trailerju in slikah, ki vsebujejo slike iz vseh treh delov skupaj bi znala ta Definitive Edition vsebovati kar vse tri dele skupaj v kompletu.

Upam da se bo dalo kupiti posebej Mafia remake! Mafia 3 sploh ne sodi v to edicijo, ker je zanič in drugačna igra, Mafia 2 pa se mi zdi v redu tudi brez remaster preobleke.

ETI3n ::

Veselim se Mafie 1, že sama glasba v tej igri mi daje občutek neke nostalgije, vsekakor pa imam namen nabaviti celotno trilogijo.Pa upam da bodo porihtali Mafio 3, kajti ta je bila porazno neoptimizirana.

oo7 ::

dronyx je izjavil:

Izi je izjavil:

Ni pa jasno ali bodo dele izdajali posebej ali pa kar vse 3 skupaj. Po trailerju in slikah, ki vsebujejo slike iz vseh treh delov skupaj bi znala ta Definitive Edition vsebovati kar vse tri dele skupaj v kompletu.

Upam da se bo dalo kupiti posebej Mafia remake! Mafia 3 sploh ne sodi v to edicijo, ker je zanič in drugačna igra, Mafia 2 pa se mi zdi v redu tudi brez remaster preobleke.


Mene tudi ne zanima Mafia 3 in je nimam namena kupiti. Mafia 1 in Mafia 2 pa kupim 100%

dronyx ::

Na Steam piše Mafia Definitive Edition Developer Hangar 13. Upajmo na najbolje. :|

Klemzz ::

Mafia 2 DE imate v steam knjižnici vsi, ki si lastite original oz. classic verzijo.

Izi ::

Recenzija nove predelave (v slovenščini)
Mafia II: Definitive Edition – predelava, ki naredi majhen korak naprej in velik nazaj

Pomembno: Na PC deluje dokaj v redu, konzole pa pokleknejo pod težo HD tekstur.
Problem je namreč optimizacija. Če igrate na PC-ju, potem še nekako gre, saj bodo strojne mišice boljšega PC-ja poskrbele, da boste gledali dokaj tekočo izkušnjo. Ne pričakujte nekih rekordnih sličic na sekundo, a vsaj 60 je realna številka. Situacija pa je povsem drugačna na konzolah. Na PlayStation 4 Pro igra ne more držati stabilnih 30 sličic na sekundo, kar je za 10 let staro igro prava sramota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mafia 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27846632 (13562) Izi
»

Performans računalnikov v videoigrah - FPS debata a.k.a benchmark (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Strojna oprema
772163755 (14021) Sssaga

Nvidia vs AMD,Gtx 470/570 vs 6970/50HD+Novice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
36381196 (75511) bluefish
»

4870X2 & 8600gts

Oddelek: Strojna oprema
416181 (5445) fr!Xy
»

Primarna grafična kartica Radeon 5850 + Nvidia 8800GT samo za PhysX, rešitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
609417 (8297) Meizu

Več podobnih tem