» »

Nier: Automata

Nier: Automata

Jst ::

Zaprt v stanovanje s klimo, sem v prostem času igral dve igri. Assetto Corsa, sim racing in Nier: Automata.

Nier Automata je špil, kterega žanr ne morem opisati, a zadeva te tako potegne notri, da je noro. Soundtrack je 10A.

Tale video me je prepričal, da probam in ko sem videl popust (ki ga sedaj žal več ni), sem moral probati.

Naj video opiše, jaz ne znam:




Je še kdo igral?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

yayo ::

yup, nekaj nas je že pisalo, mislim, da v temi "Trenutno igram". Ena iz vrste fantastičnih japonskih iger, ki so izšle (posebno za PS4) leta 2017. Žal nišna igra, za slovenske razmere, podobno kot fantastičma Persona 5, in v letu 2018, 428 Shibuya Scramble (katero že nekaj mesecev prodajam na Bolhi, PA JE NIHČE NITI NE POVOHA! ;(( Kar moji možgani ne morejo nikakor razumeti... )

Ezoterik ::

yayo je izjavil:

yup, nekaj nas je že pisalo, mislim, da v temi "Trenutno igram". Ena iz vrste fantastičnih japonskih iger, ki so izšle (posebno za PS4) leta 2017. Žal nišna igra, za slovenske razmere, podobno kot fantastičma Persona 5, in v letu 2018, 428 Shibuya Scramble (katero že nekaj mesecev prodajam na Bolhi, PA JE NIHČE NITI NE POVOHA! ;(( Kar moji možgani ne morejo nikakor razumeti... )


Prodajaš jo za 30 eur, trenutno se jo pa da naročit iz amazon.co.uk za 20 eur (taka cena kr vztraja že par mesecev). Unih par, ki jim je takšna igračka verjetno zanimiva, je pol verjetno kr tm naročil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ezoterik ()

yayo ::

možno, od kadar imam oglas gor sem samo klikal na aktiviraj, ko je pošel. Vendar vseeno... :))

Jst ::

Kako bi opisal to igro?

Ko sem bil na pijači, sem s težavo iskal besede, ki bi bile primerne za opis.

Okolica, ki se spreminja, a se vedno vračaš in je drugačna. True, ampak čisto nerazumljivo. Soundtrack, ki ima plasti, glede na "stanje" v kateri situaciji si v igri? WAT? Res pojma nimam. A me je tako potegnil ta špil, kot redkokateri v zadnjih parih letih. Tako unikaten, noro. Tudi "lep" na pogled.


--

Odigral sem vse različne "zaključke" in mislim, da bom ta špil vsaj še enkrat odigral, ko bom imel čas...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Shields ::

Če ni za PC je bv

Alien123 ::

Shields je izjavil:

Če ni za PC je bv


Če pa je za pc

Trupl0 ::

igram na konzoli, mam že ene 30 ur notri. Dobr špil...tudi zgodba se počasi začne razpletati
več pa ne bi, da ne spoilam OPu
If you are going through Hell, keep going !

yayo ::

na koncu tista težka odločitev kaj boš s shranjeno igro... N.A. je res nekaj posebnega v panorami množičnega, žanrskega gaminga. V devetdesetih je bilo takih izkušenj veliko več, ker so razvijalci inovirali in pluli v neznane vode, marsikatera nova igra je bila nekaj prvič videnega.

dolenc ::

Sej vem, da je iskalnik v kurcu, ampak kdo bi si mislil tema že obstaja.

Nier: Automata

Jst ::

Ponoči sem našel na pol buden ali mogoče globoko v spanju perfekten opis igre.

"Vprašanje: Si pravi moški?"
Če si pravi moški boš jokal*, ker je rolercoaster of emotions.
*ali imel solzne oči
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dolenc ::

Jst vsem tko razložim, super špil, sam pač japonski :P

SonjaP ::

Ta je pa res dobra videt.. koliko je pa težka? Jaz sem bolj štorasta in mi bitke z zahtevnimi nasprotniki ne gredo prav dobro 8-O

Ezoterik ::

Ni prehudo

yayo ::

SonjaP je izjavil:

Ta je pa res dobra videt.. koliko je pa težka? Jaz sem bolj štorasta in mi bitke z zahtevnimi nasprotniki ne gredo prav dobro 8-O

igraš na easy pa bo šlo. Jaz sem praktično do zadnjega trenutka igral na hard, ko sem prišel do točke kjer na nekakšni platformi potuješ proti vrhu stolpa in te vmes napada vse mogoče, sem pa znižal na normal, ker sem kakih dvajsetkrat umrl, zadnji avtomatski save pa je bil na samem začetku tega pekla. Še danes sem jezen... :))

dolenc ::

Držiš obe analogni paličici, da ji kiklico pihne, pa si tkoj boljše volje, tudi če se kdaj moraš pomatrat.

Sicer nepovezano, jaz sem si še Nier usposobil na emulatorju, pa pade za vikend :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

Jst ::

V igri je samo par situacij, kjer se moraš malo "prešvicati" ali/in ostati miren and try again. Drugače so pa presenečenja, da ne bom spoilal preveč, bom rekel samo, da isti nasprotniki, ki jih moraš ubiti "niso vedno isti".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

SonjaP ::

Jst je izjavil:

V igri je samo par situacij, kjer se moraš malo "prešvicati" ali/in ostati miren and try again.

To je OK, par takih momentov mora biti, da ne postane dolgočasno.. bom nabavila, pa da vidim :)

Jst ::

Naslov tistega youtube videa, ki sem ga postal, je: "The Masterpiece You (Probably) Won't Play".

Upam, da se odločiš in da uživaš v igri. Gameplay in grafika ni "boom, shaderji, sence, repeat". Je pa zelo lepo stilistična, zgodba, ki se odvija, katero spremlja NORA glasba, lepo paše v stilu grafike, ki so ga developerji izbrali.

Noro in upam, da bom špil vsaj še enkrat odigral čez par let. Sedaj sem na 32" 4K monitorju, za takrat pa upam, da bom končno po desetletju in pol brez TVja (mogoče še več), ga kupil (~65"), k dvem Jamo zvočnikom dodal še soundbar in/ali zadnje zvočnike. To bi bil pa še boljši experience, ki bi ga oddigral z dobrim gamepadom na kavču, obdan z zvokom (upam, da bo soba "dobra" za dober zvok/zvočnike), ki je tako pomemben pri tej igri, da doživetje ne bom pozabil do smrti...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

yoco ::

Kako dobiš različne zaključke? :8)

SonjaP ::

Imam, igram.. prima je ..je pa res, da bi mi brez brez easy načina trda predla 8-O
Hvala za priporočilo :)

acookook ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3030479247 (493) D3m
»

Nier: Automata (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15220847 (1833) oo7

Nier: Automata

Oddelek: Konzole
121201 (795) acookook
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211739 (9785) jype
»

Najboljša glasba v igrah 2017

Oddelek: Igre
182067 (1386) yoco

Več podobnih tem