» »

Mafia II

Mafia II

««
4 / 11
»»

Bor H ::

Kako se razsuvajo avti in kako zgledajo eksplozije. Tko kot pri večini physx iger. aja, pa platno se lepše para in valovi

legice ::

globoko grlo je izjavil:

razlika z in brez physx bo pa ?

teksture,modeli,okolje se ne bo spremenilo,...kako pa bo kaj se razletelo, zastava flopotala v zraku,obleka,to pa zna izgledati kar impresivno če bo prav narejeno:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

matija14 ::

Mafia 2 physx trailer:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matija14 ()

Fendt ::

Mene zanima č bo pr Mafii 2 treba tankat avto pa č bo kazal prevožene kilometre... k to je prou zakon?

kuglvinkl ::

Ma hebeš. Spizdiš nov avto in to je to.
Your focus determines your reallity

Berserker ::

Ma dajte čist ste temo spremenili z tem sranjem physx tipično za pc. Na prvem mestu je vsekakor zgodba in mafijski občutek 50 let. Vsekakor bom raje spremljal zgodbo in se zabaval v igranju kot pa gledal kako se steklo sesuje in avti ekslodirajo, zraven pa nabijal svoj ego, čes vau kaj moj pc zmore.

Bor H ::

tr33k, je tako težko razumet, da tudi avtentično razbijanje stekla pridoda k vzdušju igre? se ti ni še nikoli zgodilo, da bi v eni igri streljal v obično steklo, ki se ni hotelo razbit v eni drugi pa veselo masakiral nasprotnike čez okna in imel bolj rambo občutka pol? Če pošljem v steklo rafal metkov (ali ustrelim s šibrovko) nočem da padejo iz okvirja trije ali štirje trikotniki ampak hočem delce, ki letijo okoli, se lažje vživiš v igro. Lahko pa seveda physx izklopiš in se ne sekiraš ane.

Pesimist ::

normalno, da daje detail igri vzdusje. Jaz sploh vec nemrem spilat tiste grafike iz 3 leta nazaj.

Berserker ::

To je pa nekaj drugega če ti gledaš bolj na detaile kot na igro splošno. Pred kratkim sem igral halo1 pa ima igra grozno grafiko ampak je proti nekaterim sedanjim streljačinam še vedno bolj uživantska in napredna ker vsebuje bolj pomembne elemente kot so detajli. Mislim da se bi v Mafia 2 najmanj sekiral če bi se steklo celo razbilo naenkrat ker vem da bo igra imela boljše elemente kot grafiko.

Steinkauz ::

Grafika pa res nima veze, sam da je hud špil.
Itak, da je kul, če je ok grafa, sam pr men pa res to čist mal pomeni.
Crysis recimo je huda grafika, sam špil pa meh.
Half life, deus ex, age of empires 2, starcraft, heroes of might and magic 3 pa mam še vedno na kompu čeprov so stari špili ampak so epsko dobri :)

Zgodovina sprememb…

Bor H ::

Danes PCji zmorejo prikazati več detajlov kot 10 let nazaj in zakaj tega ne bi izkoristili? Ubistvu je to edino naravno, za zgodbo ne rabiš procesorske moči, za igralnost tudi bolj ne kot ja, ostane samo še vzdušje, ki ga pa dosežeš tudi z malenkostmi kot so bolj filmsko razbijanje stekla in velike eksplozije. Tukaj pa pride physx zravn, mene naprimer zelo moti če vozim avto, se zaletim a njemu nič resnega, kot da bi te kdo v škaf vode vrgu.

legice ::

kar se grafike tiče,mi nekaj pomeni,vendar pa spet ne toliko....seveda prava mafija in half life,to so carske,druzgače pa igre pred nekaj leti,bi rekel da je bil nekakšen preskok in so preveč izrabljale bloom efekt npr in jih prav zaradi tega ne morem igrati,ker me oči preveč bodejo....condemned:criminal origins;((
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Fendt ::

Mene zanima č bo pr Mafii 2 treba tankat avto pa č bo kazal prevožene kilometre...? K to je prou zakon men...!!! :D

matija14 ::

Ne bo tega.
Če je kdo pozabu, ju3 demo, samo na STEAM-u. ;)

xyxyxyxy ::

matija14 je izjavil:

Ne bo tega.
Če je kdo pozabu, ju3 demo, samo na STEAM-u. ;)


Že takoj ob polnoči?

matija14 ::

Nebi vedu, možno da. Upam, da ne bo prevelik, da bom lahko pri 128kb/s downloada do ene 3.00 zjutraj že odigral par minutk. :)

legice ::

komi čakam:)):)):)):))
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

xyxyxyxy ::

Pa bo res samo na Steamu?

Tr0n ::

Itaq. Steam rox. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

legice ::

para ftw:D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

SlimDeluxe ::

FYI, igra, kupljena v trgovini, se bo tudi aktivirala na Steamu (menda vse PC verzije).

Tako, da ne bo komu padlo na pamet, da bi zadevo kupil na Steamu za 15 eur več kot retail :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

kuglvinkl ::

Zakaj bi blo pa na Steamu dražje kot retail? Ni nobene logike.
Your focus determines your reallity

destroyer2k ::

kuglvinkl

Ker distributer zahteva da steam prodaja za 50EUR in valve ne more temu nič narediti.

kuglvinkl ::

In pol ta isti distributer zahteva, da pa škatla stane 40 evrov v štacuni?
Your focus determines your reallity

xyxyxyxy ::

Steam mi gre ravno zaradi tega na živce. Zakaj bi kupoval igre za isto ceno, kot jih dobim v trgovini s škatlo, ploščkom in vsem kar spada zraven? Pa ne samo za isti denar, celo dražje. Bi človek pričakoval, da bodo cene zaradi tega krepko nižje ... Bah.

Pesimist ::

mah nevem ce bom spilo neglede kak cool jr.Mass effekt 2 in red death redemtiobn sem tudi dolg cako ker mi je enica bla cool takrat. Zaenkrat se ppa dobene niti probo nisem in tudi nevem ce bom kdaj. Sem prerasto igerce. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Bor H ::

kuglvinkl je izjavil:

Zakaj bi blo pa na Steamu dražje kot retail? Ni nobene logike.


res je, ni nobene logike, ampak se to dostkrat izkaže za dejstvo

SlimDeluxe ::

Steam je publishing platforma in ne verjamem, da ima Valve kaj pri oblikovanju cen.

Digitalna distribucija je kurac, ker ima preveliko dodano vrednost (sploh če štejemo razne achievementse, ki predvsem izkoriščajo našo živalsko mahnjenost na nagrajevanje), če ne zaradi drugega, pa zaradi tega, ker ima zelo velik doseg in odpravlja slabosti fizične distribucije. Vsi v industriji se tega zavedajo in s pridom izkoriščajo, ker ljudje kupujejo.

Mafia 2 je med top seller na Steamu kljub ceni :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

steev ::

No, no. Dost smetenja.
:|

legice ::

je demo že na steamu?
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

strictom ::

Nope.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

donfilipo ::

No naj še tule dodam, en stari prdec 'zombija', ki je pred 25 leti na commodorju preganjal 'sprite' in danes čaka na demo MAFIJE 2, ki bi znal biti TO, nato pa lahko umre8-)

Pred dnevi sem si naložil zaprašeno prvo verzijo in moram reči, da me je grafika še vedno zadovoljila, (pa je stara 8 let:), AI in omejitve v scenarijih, ob modernejših izkušnjah z novejšimi igricami, pa so me razjezile do te mere, da sem igranje MAFIJE 1 opustil.

Zdaj čakam. Po pregledanih filmčkih, sem komaj zlil proč slino, ki je kapljala v lavor, roke so se mi začele tresti, in češke razvijace opozarjam! Da ne bi slučajno prišel gor in zapel češko rapsodijo, kar je v bistvu, če prav pogledamo hit Quenov in Freddya;((

Dejmo madona. DEMO!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Rotaidal ::

donfilipo ::

Salobolska motika. Demo pobje že teče na abacus, kuglice se tresejo....pa da vidimo:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Bolf3nk ::

Mah, demo je omejen na 10 min igranja :( Sicer pa dober špil:)









V primerjavi z gta 4 mi igra deluje veliko bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

swamigi ::

Demo ni omejen na 10 minut.Temveč v desetih minutah moraš prit do določene točke :)

legice ::

mene demo ni nekako posebno očaral...stvari,ki so mi bile samo v pri mafiji(originalni) nisem več toliko zasledil(pač kolikor sem iz demota lahko potegnil). deluje mi malce preveč akcijsko usmerjena s tem cover sistemom,zoomom,ampak najbol pa me moti to, da ni več realnega štetja metkov,npr da vržeš proč napol prazni okvir in da metke izgubiš...zakaj morajo vse tretje osebne streljačine biti na enak način narejene:'(
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

particle ::

Odigral demo, celotna igra bo zakon. Pa "candy" grafika je zelo ql.

PINki ::

Avti se slabo furajo (enostavno ga ne začutiš), drugače kul špil. Všeč mi je ko policaj teče in ko ga zadaneš takoj pijano hodi in lovi ravnotežje ne pa da normalno naprej teče, čeprav je zadet. Next bullet pa direkt in the čebulca :D

donfilipo ::

Tole bo pravi 'masterpiece'. Avto ni ferari in je 'len'. Ampak take so bile včasih škatle! Igra leti ko šus, je lepa in filmska. Meni to leži. Ne maram preveč racanja pajacov za skritimi zakladi:)
Žal tak pristop stane tako dolžine igre, kot tudi pravih miselnih ugank mladih znanstvenikov. No, ti naj pogruntajo eno ledeno fuzijo:), takele 'filmske' avanture, pa pritegnejo tudi nas, že malce osivele igričarje!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Fendt ::

Aha tankaš lahku auto k ti tut tank kaže... pol prevožene kilometre ti tuki ne kaže, č ga pa zapeleš u garažo pa kaže kkr jst vem (sm u garaži ti kaže pomoje)... moti me pa še to, da k je mrtu člouk na tleh pa ga npr. strelaš mu sploh ni nč oz. kodr, da bi strelu tla... drgač pa pr GTA IV ustreliš z shotgun pa sploh ne dobiš občutka da strelaš s shotgunco :)... tuki pr Mafii 2 pa ti jo prou zabije gor to mi je prou zakon (bl realno narjen u tej smeri kkr pa pr GTA IV)... u glavnem to bo dobra igra...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fendt ()

globoko grlo ::

no ja, že po temule demotu sem se skor naveliču enega in istega recepta : skrij se za steber, zid, škatlo, kokoš in postreli vse kar leze in gre
če bo ves špil tak, bo podn
pa ne vem zakaj morš prtisnt knof za ven iz zaklona it, mal bedn; enostavno bi bile zadost samo smerne tipke in ne še 1x posebni knof
pa zakaj ti orožja avtomatično ne pobira
pa zakaj je za enter avto F, za vrata E, za šipe pokat Q
mal preveč komplicirajo

grem nazaj kapse strelat, mwuhahaha

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Nevem zakaj ti kompiciraš,pač navadi se na spremembe ali pa si preštelaj kontrole.
Probal demo in se bo tudi cela znašla na kompu ker to je končno špil ki je nekaj vreden po dolgem času.

Steinkauz ::

Za ene 20 minut pa je tale demo.
Grafika je kr kul, sploh ogenj, razni bonbončki pa tut.
V pričakovanju cele zadeve :)

xyxyxyxy ::

Neverjetno presenečen nad optimizacijo. Imam 8800 GTS 320MB in sem preigral demo na 1920x1200/high details/4x AF. :O Po dolgih letih spet igra, ki me zanima in jo težko pričakujem.

Tr0n ::

Mnja, je kr cool tole ja. Boljse kot GTA4. :)

xyxyxyxy ::

Ima kdo od vas GTX 460 in 24" monitor (1920x1200)? Bi prosil, če zažene benchmark v igri in poroča o FPS-jih. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

Steinkauz ::




Se bo dal špilat se mi zdi :P

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

globoko grlo ::

kolk pa ta ansio dejansko pripomore?

Veron ::

nastavitve


benchmark

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()
««
4 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mafia 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27846582 (13512) Izi
»

Performans računalnikov v videoigrah - FPS debata a.k.a benchmark (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Strojna oprema
772163673 (13939) Sssaga

Nvidia vs AMD,Gtx 470/570 vs 6970/50HD+Novice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
36381078 (75393) bluefish
»

4870X2 & 8600gts

Oddelek: Strojna oprema
416149 (5413) fr!Xy
»

Primarna grafična kartica Radeon 5850 + Nvidia 8800GT samo za PhysX, rešitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
609394 (8274) Meizu

Več podobnih tem