» »

Audigy Aud_Ext nogice

Audigy Aud_Ext nogice

LojzePek ::

Zanima me če se kje da dobit načrt kaj kera nogica pomeni. To so nogice, ki jih uporablja interna enota na sprednji strani mašine (Platinum verzija). Ker glih nimam platinuma bi probal izkoristit katero zadevo, če se seveda da kr tako.

gumby ::

Poglej v navodila:8)
Če jih nimaš, jih lahko najdeš na www.creative.com.

LojzePek ::

v navodilih ziher ne bojo take stvari opisoval

gumby ::

Jaz imam Live value, in v navodilih je opis tistega konektorja. Sem si naredil S/PDIF IN ter OUT za povezavo na ojačevalnik. DD in DTS delata brez problema.

LojzePek ::

drek. Jest mam oem verzijo in nimam zraven navodil. Na njihovi strani pa tud nisem nič pametnega našel.

gumby ::

LojzePek ::

Nič pametnega ni v teh navodilih. Kaj obstaja kakšen pejdž kje bi se to dalo videt. Na Creativovi strani nisem nič pametnega našel.

gumby ::

Poglej v navodila za Live! value, tam je opisan konektor (upaj, da je na tvoji kartici isti:D )

LojzePek ::

Ja za live je lepo opisan, audigy ma pa mal več nogic tak da zadeva ziher ni ista. Nekako moram pridet do specifikacije. Hvala ti t.g. za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LojzePek ()

gumby ::

Za digital-in/out lahko pine enostavno poiščeš: maso (GND) poišči z ohmmetrom (moralo bi imeti povezavo z maso napajalnika), signal pa lahko najdeš s poskušanjem - povežeš en pin na digital-in od ojačevalca in poiščeš digital-out na kartici. Načeloma se na ta način ne bi smelo nič skuriti:\ . Lahko pa za vsak slučaj vežeš zaporedno en upor v signalni liniji - recimo nekaj 100 ohmov (maso poveži direktno). Digital-in kartice lahko najdeš na podoben način.

Lahko pa poskusiš tudi v assemblerju:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S/PDIF in AC3-passthrough n-tič

Oddelek: Zvok in slika
262292 (2128) 20sdfj093f
»

AC3 na A/V center

Oddelek: Zvok in slika
291894 (1578) gregy
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363049 (2597) ciper
»

Povezava stolp - Sound blaster

Oddelek: Pomoč in nasveti
121089 (821) gumby
»

Crative SB Live in subwoofer

Oddelek: Pomoč in nasveti
101016 (926) gumby

Več podobnih tem