» »

Povezava stolp - Sound blaster

Povezava stolp - Sound blaster

kosa ::

Posedujem Sb live! 5.1 player in bi rad povezal Sonyev stolp (ima izhode line in , digita opticall in ). Povezava preko line out- line in ni problem , ker moresh samo zadet prave luknice:] Problem nastane ko hocem Sb povezat prek digital outputa . Kaj naj naredim , da mi bo uspelo. Povezem Digital out (sb) in stolp Digital in pa ne dela. Hvala za pomoc.

kosa
  • spremenilo: kosa ()

Big_Al ::

Na receiverju izbrat tapravi input, na zvočni pa aktviraj znotraj mixerja digital only in še nekje je okence z možnostjo, da prepustiš AC3 dekodiranje zunanji enoti (nisem na svojem PC-u). Sicer pa že bilo nekaj tem na forumu....

kosa ::

Problem je to , da sem naredil , kar si rekel in mi ne dela . Je pomembna tudi kaksna druga stvar ? vezava sbja ,...?

gumby ::

ima 5.1 ločen digitalni izhod ali pa je ta kombiniran z center/sub izhodom? v tem primeru je treba nekje nastaviti, da naj pošilja digitalni signal na ta izhod...
opcija digital output only pomeni, da kartica pošilja samo digitalni signal - s tem je omogočeno snemanje iz več analognih virov naenkrat. to vsaj pri moji kartici (live! value, ta prva verzija) ni pogoj za digitalni signal...

kosa ::

aha hvala za pojasnilo . Sigurno gre za 2 . moznost , ki si jo navedel. Zdej je treba poiskati program , ki prenese digitalen signal na ta izhod. Mogoche kdo ve za kaksnega. Upam , da creative mini disc center podpira to. Upam.

gumby ::

glede digitalnega signala je pri meni tako:
-DD in DTS signal gre lepo iz DVD-ja direktno na izhod
-AC3 datoteka gre na izhod
-AC3 v AVI-ju pa dela probleme - deluje samo v BSplayer-ju (Intervideo dekoder)
- navaden zvok (MP3, igre) deluje normalno na dveh kanalih

govno ::

nisem še slišal za stolp, ki bi imal digitalni VHOD ...

kosa ::

ja idiot sem in se posipam s pepelom . Stolp ma opticni vhod. Mislim , da rabim konverter? .

gumby ::

kosa: ima samo optični vhod ali tudi navadnega (ponavadi oranžen ali rjav RCA-činč konektor)?
govno: kaj je smisel digitalnega izhoda, če na drugi strani ne bi bil digitalni VHOD:\

govno ::

nima smisla ... ampak tako je ... moj sonyjev stolp za 100 jurjev ima samo izhod ...

gumby ::

govno: kateri tip stolpa imaš? tole mi je malce čudno...

govno ::

Sony MHC-ZX30AV ... ima pa 5.1 kanalni DVD analogni vhod ... ali tri analogne 2.0 vhode ...

vse:
DVD 5.1 analogni vhodi
MD 2.0 analogni izhod
MD 2.0 analogni vhod
VIDEO 2.0 analogni vhod
MD digitalni izhod
globokotonec 1.0 izhod

gumby ::

aha, zdaj mi je jasno... zadeva ima samo digitalni izhod za snemanje na minidisc, vhoda pa ne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC -> smart tv -> hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
365333 (4455) St235
»

Kako dobiti zvok iz prenosnika na receiver

Oddelek: Zvok in slika
305157 (4425) Primoz7
»

Težave s konfiguracijo sistema 5.1

Oddelek: Zvok in slika
71715 (1567) settler
»

[Hi-Fi] - DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537588 (6343) gumby
»

x-fi xtrememusic in katere zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
81963 (1777) infiniti

Več podobnih tem