» »

CPU temperature:123st.C!!!!

CPU temperature:123st.C!!!!

Space Surfer ::

Prosim za pomoč: Z download sekcije sem si naložil Sisoft Sandro, ki mi prikaže temperaturo proca 123 stopinj! Glede na to, da mi v BIOSU pri "CPU temp." piše N/A, sklepam (upam), da je ta temperatura v Sandri izmišljena.
Navsezadnje bi se pa proc pri 123 stopinjah najbrž že stopil, al kaj?
:O

Sergio ::

ja itak... ce pise pri CPU temp n/a, potem ni podatka... najbrz mas pa temperaturo 127 stopinj, ker se tam konca temperaturni obseg tipala :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

McHregec ::

to ni možno

OZZY ::

Ne to ziher ni možn, saj bi mel že zelo lepo zapečen proc. POglej kok je temperatura v biosu ali pa z MBM. Lahko pa je kaj narobe z stvarjo, ki meri temperaturo.

ChiefThunder ::

Sej je blo že ugotovljeno, da sandra zajebava.

sleby ::

Eh, ne skrbet. Men tut pise v biosu da ma moj proc 70 C, sam ce dela ql me prov boli k**** kok se greje ...

Skankulja ::

Če mene vprašaš je najbolj zanesljiv dotik roke! Meni je namreč ravno včeraj uspelo odlomit senzor :P za cpu, sam se ne sekiram!

bluehacker ::

Naj me kokla brcne al pa krokodil poje. To je prevec in ce bi res mel tolko temperaturew se bi ti sistem sam od sebe vgasnil:|
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Space Surfer ::

OK, hvala! Zdej sem pa prav zares pomirjen!
CAUTION! Overclocking is addictive!

kljukec ::

Sandra glede temperature res laže.
Mam iste izkušnje, čeprav mi ni kazala čez sto stopinj, v resnici pa je bila temperatura cca 50 stopinj celzija.8-O

VASkO ::

sandra o temp. NE LAZE!!! Ce pac nimas tipala za temperaturo, kar ti tudi lepo v BIOSu pise (N/A pomeni not available, kar pa pomeni, da ga ni), potem ti bo sandra javila 127 stC.

Za pravo temperaturo je vsekakor priporocljivo imeti instalirano zadnjo verzijo programa, to je vedno veljalo.

kljukec ::

Mam tipalo in v biosu mi je kazalo temperaturo 53 stopinj.
Tk da
LAŽE!!!8-O

drnovshek ::

Dejstvo je de je tist proc. sam še kupček katrana tm not če sandra ne laže! Drgač pa je ž teoretično proc. nezmožen takih temperatur...pazi praktično!!!! :))

whatson ::

Kar je nad 65°C je ze v vecini primerov skrajno kritično... torej 127°C je nemogoce...

whatson.xmix.net

Matty ::

Mah... samo to ti povem... ne se sekirat... pristavi ponev na procesor pa si ocvri jajce... pa mas multitasking procesor... 8-)

Tzar ::

Jest mu pa verjamem da ma cez 100 C°.
Zakaj pa ne? Odvisen je tud od geografske sirine in visine.
Matty --> tale je bla pa dobra o multitaskingu:D
Življenje je lepo!

VASkO ::

kljukec, kero verzijo pa mas gor? Tudi sandra ne more vsega vedet, ce nimas verzije, ki bi pravilno spoznala senzor/cipovje, zato nalozi 2001 in potem pravi.

XtX ::

x

anxieux ::

jap, temp nad 65C so škodljive ker se takrat začne termična ekspanzija škroba in amilopektinov...(by elektrolux)
~Let The HammerFall~


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728782 (6181) Vuli
»

help?athlon 64 ima 64stopinj?

Oddelek: Navijanje
271453 (1083) gfighter
»

CPU na 65°C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
341393 (949) Eddy
»

Gigabyte Nforce 7n400 - Temperatuta procesorja???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271829 (1381) Ethan
»

Kako je z Athloni 2500 XP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327856 (5533) Tarzan

Več podobnih tem