» »

windows repair

windows repair

crazin' ::

V naprej bi se opravičila, če sem odprla temo ki že obstaja, vendar jaz nisem našla nič podobnega. Ker nisem neki strokovnjak, bi prosila če mi lahko kdo pove, kaj se zgodi ko povoziš windowse? Ali je potem potrebno ponovno nalagati programe in vse ostalo? Ali pa ostane potem vse tako kot je bilo in windows le popravi če je kaj slučajno izbrisano?
Zakaj sprašujem? Namreč, pred 4 tedni sem izklopila normalno delujoč računalnik. Ker sem bila na dopustu je bil komp 3 tedne izklopljen. Ko sem prišla domov sem ga normalno zalawfala in vse je bilo "kao" vredu, nakar ugotovim da mi webcam ne dela. Pred dopustom je delala. Nato ugotovim da je skrivnostno izginil tudi risar!? Ok, ker risarja ne potrebujem ravno pogosto ga lahko pogrešam, me pa vseeno zanima zakaj kamera ne dela. Poskusila sem z deinstalacijo in ponovno namestitvijo, in pri ponovnem nalaganju me opozori da mi "kao" manjka en fajl v windowsih ali kaj....nekaj na temo stream,.... in mi kamere ne namesti.
Zato me zanima kaj se zgodi če bi povozila windowse. Ne ljubi se mi namreč vsega popolnoma formatirat in na novo nalagat.
Hvala za pomoč.

butec ::

so šli na dopust :) :)

Če povoziš windowse ostanejo programi inštalirani sam nove bližnjice si moraš naredit. ( zamudno )
Če te win zajebavajo bi naredu Formac c: kot pa repair ( vsaj veš da maš svež sistem )
Dvomim da so za web krivi win .

John Abruzzi ::

Treba je neke gonilnike ponovno nalagat, pa par nastavitev se zbriše

dëych ::

Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\System Restore pa izbereš en datum pred dopustom in upaš da bo delovalo.

crazin' ::

butec :D hvala za nasvet, ampak kot sem rekla, res se mi ne ljubi in niti časa nimam da bi se ukvarjala zdaj še s formatiranjem. Tudi nisem nek profi in mi formatiranje vzame preveč časa :\ Že vidim da si bom v bližnji prihodnosti morala "vzet dopust":)) in si porihtat kompa:P
thx anyway:)

cekr ::

Pojdi na stran od proizvajalca kamere in dol snemi gonilnik od točno tega modela, ki ga imaš. Potem pa inštaliraj program.
Najprej bi ti pa tudi svetoval, da pogledaš, če je kabel vklopljen. Kakšna stvar včasih bolje deluje, če je vštekana.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekinitev dopusta kar sredi dopusta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210173 (7177) Arzen28
»

Nalaganje dela za na dopust (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9912753 (9121) Utk
»

Koriščenje lanskega dopusta

Oddelek: Loža
304511 (3530) <b>klima</b>
»

Koliko dopusta koristite na leto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556741 (4387) energetik
»

Bolniška

Oddelek: Loža
295610 (4523) MadMicka

Več podobnih tem