» »

problem s pomnilnikom

problem s pomnilnikom

Veblo ::

No blo je tko. Jaz sm imeu igro world of warcraft ki mi je delala normalno. Potem sem jo zbrisal zarad pač enih mojih razlogov. Zdaj ko pa hočm igro re-inštalirat mi napiše da imam premalo rama. Prej sem imel 512rama zdaj pa samo 448rama8-O. A mi lahko gdo pove zakai to in kko to odpravim. (plz! )

[moderator] Zamenjal naslov za bolj primernega...
  • spremenil: gfighter ()

c00L3r ::

Ugibam da imaš integrirano grafično na plošči in ti jemlje sistemski pomnilnik za sebe (kar seveda mora). Ko pa si nazadnje igral WOW je bilo minimum 256MB rama, zdaj ko pa je prišel Burning Crusade, pa so dvignili zahteve na 512MB. Zato ti zdaj javlja da imaš premalo pomnilnika, prej pa ti ni. Na vsak načina pa ti priporočam, da si dokupiš 1GB palčko pomnilnika.

Veblo ::

Ampak pomojm ni to. 1.) grafična ni intergrirana ker sm jo dokupil pozneje in zamenjal z staro
2.)Burning Crusade sem imel že inštaliran in sem ga igral. Špil sem zbrisal pred 15 dnevi
Ubistvu je blo tko: Včeri sm js hotel inštalirat WoW pa mi je napisal da mam premalo RAMa. Pa sem dou install anyway zato ker se mi je zdelo čudn. pa se mi je vse normalno inštaliral pol k sm hotu pa zagnt igro mi je pa napisal en error(WoW.exe cannot be ''read'') pa me zanima če loh to nekak normalno odpravm al grem kupt novo RAM ploščico.

Veblo ::

No sm se odloču da bom kupil novo RAM ploščico. Pa me zanima kaj je razlika med DDR pa DDR2 zdaj mam v računalniku nekaj takega: http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=2... . Pa me zanima kaj mi priporočate za 1GB RAM ploščico. Na voljo imam okol 60 eur

c00L3r ::

DDR2 ni kompatibilen z DDR, tako da če imaš ploščo za DDR rame potem moraš zdaj dokupit DDR. DDR2 ne bo pasal, ker ima več pinov. Predvidevam da imaš navaden DDR, če je tvoj PC starejši kot 1 leto?

>>><<< ::

Potegni si dol program CPU-Z, tam ti piše ali imaš DDR ali DDR 2 rame. Med seboj niso kompatibilni (ne moraš dat DDR rame na plato, ki ima režo za DDR 2). Koliko palčk rama imaš sedaj?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Veblo ::

Zdej mam sam 1 palčko zato ker prej doklr mi je vse delal sploh nisem razmišlu o tem:D

Dead_Eye ::

en error(WoW.exe cannot be ''read'')


po mojem ni krivo pomanjkanje RAM-a za to napako. Preglej disk s scandiskom za napake...
The one and only

Veblo ::

ja no napiše neki tazga:
This application has encountered a critical error:

ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception
Program: C:\Program Files\World of Warcraft\WoW.exe
Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:0067BF05

The instruction at "0x0067BF05" referenced memory at "0x00000054".
The memory could not be "read".

pa mi mau ni jasn k prej pred 20 dnevi mi je use delal:(

amigo_no1 ::

Imaš kaj navito ?

Veblo ::

kaj če mam? navito? sry sam ne vem ka to pomen:8)

Veblo ::

Pa tud ne štekam k pol k sm zbrisu WoW sem biu na taboru in noben ni pržigu moja kompa. pol k sm prišel domov in hotel re-inštalirat mi pa napiše en bedn error;(( Tko da plz če mi bi loh gdo usaj mau pumagu0:)

PINki ::

pomoje register kej sere..a si zbrisu tm pod uninstal add/remove programs al rocno si pac mapo v smeti pa delete:8)
al pa probi mal po WoW forumih napisat pa ti bojo znal oni vec pomagat kokr mi...ce ne znas englesk ti prilagam se soliden ANG-slovar ;) Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259776 (12806) kr?en
»

world of warcraft burning crusade pomoč

Oddelek: Igre
5515 (454) St235
»

Nakup igre WoW

Oddelek: Igre
183075 (2694) nuclear
»

Nasvet za igro

Oddelek: Igre
121322 (965) Timmah
»

WOW (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1099404 (6992) Rotaidal

Več podobnih tem