» »

Nasvet za igro

Nasvet za igro

igralec ::

zdravo!
sedaj imam počitnice in NEVEM kaj bi igral :( potegnu sem že skori ceu partis dol men pa dougčas!
no rad bi kakšen nasvet kero igro naj dam dol.
zelo bi bil hvaležen če bi mi svetovali kakšen zelo dober rpg in kakšno strategijo in naj bi bil med 2008 in 2009 rpg pa tut lahk starejši
(world of warcraft sm že dau dol :))

lp in hvala
  • spremenil: igralec ()

blackbfm ::

Fallout 3 + vsi dodatki.

igralec ::

sm že tut igrou :|

fosil ::

Civilization

Vedno je: samo še eno potezo :))
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

ahac ::

WoW imaš dost ne samo za poletje, ampak za par let.... samo ne na piratskem serverju. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mipe ::

Poguglaj RPG, strategy, 2008, 2009. Če si že tako specifičen.

paljer ::

Get some night life 09.
To poskusi kakšen dan med tednom igrat, pa ne bo več tako dolgčas.

Tr0n ::

Street Fighter 4, Trine, Prototype, Tales of Monkey Island, Secret of Monkey Island SE, Bionic Commando, Call of Juarez, Fuel, Demigod, Overlord 2,...

bluefish ::

Anno 1404 - če imaš žilico za tak tip strategije, potem te potegne in pogoltne vase. Materiala pa je za dneve nenehnega igranja.

igralec ::

hvala za predloge :) sedaj pa igram Anno 1404 in nabijam ko satan :D

koby123 ::

mene pa neki zanima zdele sm glih nabavu wow+burning crusade... pa mi ne dela ker ko nalozm wow mam ze verzijo 3.0.1. burning crusade je pa 2.3.0 verzija in nvem kua naj nrdim? a mam napacno wow al se da kej tle nrdit? thx,lp.

Rotaidal ::

Kje si dobil WoW?

Timmah ::

koby123 trenutna verzija WoW je 3.2.2.10505 in če si zadevo kupil potem ti bo avtomatsko patchalo na to verzijo pa ni važno ali imaš samo wow + BC ali tudi WOTLK. Delovati bi moralo, ker patchi nimajo veze z expansioni, ki jih kupiš, to se ureja pod account manegmentom na njihovi spletni strani. Če pa hočeš igrati 2.3.0 verzijo pa jo misliš igrati na piratskem serverju potem ti pa ne morem pomagat drugale kot z nasvetom, da poizkusiš zastonj 10 dnevni trial na original serverju in se odločiš potem ali boš igral naprej ali ne. Lahko pa ti iz lastnih izkušenj povem, da igranje na piratskem serverju ni niti približek tega kot na originalnem.
donde esta francesca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416057 (2207) Dpool
»

Nakup igre WoW

Oddelek: Igre
183079 (2698) nuclear
»

Trenutno igram (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574645 (3439) Bor H
»

WOW (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1099414 (7002) Rotaidal
»

PC igre @ 2006

Oddelek: Igre
272853 (2028) bajsibajsi

Več podobnih tem