» »

reinstall novega OS na nokio 6670

reinstall novega OS na nokio 6670

HyperGL ::

zdravo...


potreboval bi kakšno informacijo kje se da dobit nov OS za nokio 6670...
namreč sedanji ima neke težave in ob vsakem vklopu pobriše celotno sim kartico :(

rad bi naložil gor nov symbian vendar nevem kje ga dobit... ne kakšn je potem postopek za naprej...


imam pa vse kar je potrebo, kabel, memory card, čitalec,...


najlepša hvala vsem ki mi boste dali eno roko!!!


LP

martin

Vanadium ::

Nokia update tole ti čist povozi symbian na fonu sam nisem gledal če je tvoj model notri

L.P.0:)

CoolBits ::

Najbolje da narediš soft format... vneseš kodo *#7370# po tem se ti telefon popolnoma zbriše in naloži na novo...
http://www.filesaveas.com/6670.html

Pri tem ti le kontakti na sim kartici ostanejo... pazljivo. :)

Ali pa hard format:

The method of performing a hard-format, i.e resetting it completely to factory defaults and removing all data, is as follows:

1. Switch off the phone.
2. Hold down the following three buttons: Green (call answer) button, * button, and '3' button
3. While holding these buttons, press the power button and switch on the phone
4. When the message 'Formatting' appears on the screen, release all of the buttons

Note that you shouldn't switch the phone off or remove the battery when performing either of these operations, and it's advised that the handset has a reasonable amount of battery charge before performing a format/reset. As data will be lost, you are advised to perform a backup first.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

HyperGL ::

fanta najlepša vam hvala...


sicer mi je potem enkrat ponoči uspelo vse to opravit kar sta napisala... nokia update žal ne podpira več mojga telefona... :(
sem pa naredil soft format... a sem moral prej si zapisat vse podatke na sim kartici, saj čim sem jo ustavil v telefon, so se zbrisali sami kontakti, ker je pač telefon po svoje si razlagal kako naj deluje :D potem pa je šlo z lahkoto... ;) zdej deluje, super telefonček, edino kartico si bom moral še dokupiti... a ve kdo če podpira več kot 1gb MMC reduced size kartice?


če pa poznate še kakšno stran s fajn zastonj programi, se priporočam ;)

aja... zelo me zanima kako deluje GPS funkcija... je plačljiva? je potrebno to funkcijo omogočit pri operaterju?


LP

sodjdobe ::

GPS ni plačljiva storitev. Če ima telefon vgrajen GPS modul, potem le poiščeš satelite in stvar deluje. Zna pa včasih trajati nekaj minut, preden najde satelite.

Za ostalo ti ne bi znal odgovoriti.

LP
julio

koyotee ::

nokia power , moraš se registrirat če hočeš karkol downloadat
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne glede na nastavitve iPhone 11 pozna lokacijo

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4410136 (7282) tardusm
»

Nokia E51 se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
6715 (665) ...:TOMI:...
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203650 (3137) CaqKa
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122085 (30911) Kunte
»

nokia n85-accelerometer

Oddelek: Mobilne tehnologije
63152 (3029) WODAK

Več podobnih tem