» »

nokia n85-accelerometer

nokia n85-accelerometer

22gapi22 ::

pozdravljeni,
imam nokio n85, in imam težave z igrami, ki potrebujejo accelerometer. pri vseh mi javi napako ali da je potekel certifikat ali pa da je certifikat napačen. to s certifikatom se pojavlja tudi pri nekaterih drugih igrah.

ali je telefon potrebno odkelenit, da deluje accelerometer oz kaj naj naredim da bodo te igre delovale?

lp in havala za pomoč

WODAK ::

22gapi22 je izjavil:

pozdravljeni,
imam nokio n85, in imam težave z igrami, ki potrebujejo accelerometer. pri vseh mi javi napako ali da je potekel certifikat ali pa da je certifikat napačen. to s certifikatom se pojavlja tudi pri nekaterih drugih igrah.

ali je telefon potrebno odkelenit, da deluje accelerometer oz kaj naj naredim da bodo te igre delovale?

lp in havala za pomoč

lahko ga haccneš ali pa si pridobi cerifikat tej strani. Registriraj se, vpiši IMEI in počakaj kak dan. Pojdi ponovno na stran in si certifikat prenesi na telefon. Nato uporabi aplikacijo SignSis, s katerimi si lahko aplikacije sis in sisx podpišeš in nato instaliraš na telefon.
Vendar pazi...nekatere aplikacije so crackane in podpisane z hack root certifikati, za katere si pač moraš telefon rootat, da si jih lahko insaliraš in uporabljaš.
huh? :)

22gapi22 ::

hvala za odg. ravno čakam na certifikat, vendar ne vem kako naj rootam telefon.

hvala, lp

22gapi22 je izjavil:

hvala za odg. ravno čakam na certifikat, vendar ne vem kako lahko rootam telefon.

hvala, lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 22gapi22 ()

22gapi22 ::

WODAK je izjavil:

22gapi22 je izjavil:

pozdravljeni,
imam nokio n85, in imam težave z igrami, ki potrebujejo accelerometer. pri vseh mi javi napako ali da je potekel certifikat ali pa da je certifikat napačen. to s certifikatom se pojavlja tudi pri nekaterih drugih igrah.

ali je telefon potrebno odkelenit, da deluje accelerometer oz kaj naj naredim da bodo te igre delovale?

lp in havala za pomoč

lahko ga haccneš ali pa si pridobi cerifikat tej strani. Registriraj se, vpiši IMEI in počakaj kak dan. Pojdi ponovno na stran in si certifikat prenesi na telefon. Nato uporabi aplikacijo SignSis, s katerimi si lahko aplikacije sis in sisx podpišeš in nato instaliraš na telefon.
Vendar pazi...nekatere aplikacije so crackane in podpisane z hack root certifikati, za katere si pač moraš telefon rootat, da si jih lahko insaliraš in uporabljaš.


ali je varno povedati imei?

WODAK ::

22gapi22 je izjavil:

hvala za odg. ravno čakam na certifikat, vendar ne vem kako naj rootam telefon.

hvala, lp

22gapi22 je izjavil:

hvala za odg. ravno čakam na certifikat, vendar ne vem kako lahko rootam telefon.

hvala, lp


prvo poglej kateri firmware imaš na telefonu z *#0000# ukazom...nato pojti na to stran in poglej ali je tvoj telefon z naloženim firmware-om hackable z HelloOX2 ....če je, potem si prenesi HelloOX2 na telefon, ga signaj in instaliraj...nato resetiraš telefon in to je to....
preden si hackaš telefon si naredi backup vseh tel. števil,sms-jev,slik, itd.
če pride do kakršnih koli problemov si telefon hard resetiraš
"hard reset - hold the following buttons *, 3 (number button) and talk/green key. turn on the phone and do not release those buttons until you see the Nokia boot up screen. once you feel the phone power up you can let go off the power button while still holding all three buttons " ...

čeprav še nisem nikjer zasledil, da bi kdo imel probleme z Hellox2-om...tudi jaz sem že hackal kr nekaj telefonov in na nobenem nisem naletel na probleme....

P.S. če firmware in hackable obstajajo tudi druge metode...saj veš...ask uncle google...he knows almost everything...

L.P.

22gapi22 je izjavil:

WODAK je izjavil:

22gapi22 je izjavil:

pozdravljeni,
imam nokio n85, in imam težave z igrami, ki potrebujejo accelerometer. pri vseh mi javi napako ali da je potekel certifikat ali pa da je certifikat napačen. to s certifikatom se pojavlja tudi pri nekaterih drugih igrah.

ali je telefon potrebno odkelenit, da deluje accelerometer oz kaj naj naredim da bodo te igre delovale?

lp in havala za pomoč

lahko ga haccneš ali pa si pridobi cerifikat tej strani. Registriraj se, vpiši IMEI in počakaj kak dan. Pojdi ponovno na stran in si certifikat prenesi na telefon. Nato uporabi aplikacijo SignSis, s katerimi si lahko aplikacije sis in sisx podpišeš in nato instaliraš na telefon.
Vendar pazi...nekatere aplikacije so crackane in podpisane z hack root certifikati, za katere si pač moraš telefon rootat, da si jih lahko insaliraš in uporabljaš.


ali je varno povedati imei?


naj nebi bilo varno...kaj pa lahko izgubiš če ga posreduješ tisti strani, da dobiš certifikat? vpiši v google IMEI forum in boš našel nešteto IMEI-jev...
meni je vredno tvegat, saj vsake 2 leti menjam telefon tako, da ni sile...:)
huh? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WODAK ()

22gapi22 ::

WODAK je izjavil:

22gapi22 je izjavil:

hvala za odg. ravno čakam na certifikat, vendar ne vem kako naj rootam telefon.

hvala, lp

22gapi22 je izjavil:

hvala za odg. ravno čakam na certifikat, vendar ne vem kako lahko rootam telefon.

hvala, lp


prvo poglej kateri firmware imaš na telefonu z *#0000# ukazom...nato pojti na to stran in poglej ali je tvoj telefon z naloženim firmware-om hackable z HelloOX2 ....če je, potem si prenesi HelloOX2 na telefon, ga signaj in instaliraj...nato resetiraš telefon in to je to....
preden si hackaš telefon si naredi backup vseh tel. števil,sms-jev,slik, itd.


hvala za podatke, na telefonu imam fw. 31.002 na tisti strani pa piše, da ga je možno odkleniti do fw. 31. ali ga lahko odklenem čeprav imam 31.002? sicer pa sem že prej poskušal s helloOX 1.3 in je vedno zaštekal pri "rooting certs".

ali je mogoče downgadat fw., s kakšnim programom? žal sem ga ravno pred enim mesecem posodobil ker nisem vedel da ga je potrebno odklenit.

lp 22gapi22

WODAK ::

Probaj z HelloOX2.v2.03
huh? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 ukinja torek za popravke, krepi zaščito

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
1514057 (11735) M.B.
»

Identifikacija telefona zaradi razlik v merilnikih pospeška

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
1911846 (9694) [D]emon
»

hack n95

Oddelek: Mobilne tehnologije
6927 (477) mat xxl
»

Import certifikatov v telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
71620 (1402) MrStein
»

Kako sign-at Nokio aplikacijo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
303302 (1909) refosk

Več podobnih tem