» »

GTa IV

GTa IV

1
2
»

Urc ::

Jaz se bojim da bo ta igra spet navadna risanka kakor je biu SA. Kar se pa trailerja tiče je pa itak zmeraj v trailerju filmska grafika in vse najboljše, ko dobiš igro v roke je pa čist neki drugega...:\

Lepo bi bilo če malo popravili samo obnašanje avtov itd. Npr pri SA so včasih gume cvilile na travi, po avtocesti so te traktorji prehitevali, no recoil orožja, s športnim motorjem in avti si lahko osvajal navišje vrhove itd. Pač upam da ne bo igra za froce stare 3 leta, gor pa nalepka 18+ ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

SmeskoSnezak ::

Glede na to, da so v prejšnji uvedli bolši AI, si močno želim, da so ga še izbolšali in tako misije naredili še težje (s tem tudi bolj realne). Koncept iste naj pustijo isti. Le naj si začnejo izmišljevati čimveč raznoraznih misij in da bolj vzporedno potekajo. (recimo, da ravno z tem, kašne misije boš šel delat, se ti recimo druge misije zaklenejo, etc... nekak po principu iz 2-ke, ko si ubijal za en klan, se ti je popularnost v drugem nižala)
@ Pusti soncu v srce... @

bi0s ::

Echelon ::

Urc, risankasta grafika? Res je, da SA ni bil ravno najlepši, ko je prišel ven, ampak ni bla ravno risanka. Pa ne vem kake trailerje ti gledaš, da se ti pol zdi igra grda...Aja, kaj si bil peš na avtocesti, da te je traktor prehiteval?:D Pa morm ti povedat, da se počutiš ful odraslo, če misliš, da je SA naret za 3 letne froce. ČIST VREDU JE BIL.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Rotaidal ::

To, kar je omenjal Urc glede prehitevanja na avtocesti z traktorjem, je čisto res.:\

Horsechoker ::

Mah meni je še vedno najjača GTA II, takoj za njo pa Vice City. Grafika je pa bila vedno kar precej v *****, verjetno da kompenzirajo z velikostjo mape...
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

bi0s ::

Echelon, je res! Prehitevali so me traktori kot tudi stari pick-upi, da o šleperjih ne govorim. Sicer je to bilo redko, ampak ...

Pegaz ::

Daj ne bluzi. Traktor te ni mogel nikoli prehitet, tudi na avtocesti ne. Res je, da so avtomobili nekoliko prehitri za svoje sposobnosti na avtocestah in svojo hitrost prilagajajo glede na tvojo hitrost (to pomeni, da ko spelješ na avtocesto niso tako hitri kot takrat, ko si na polni hitrosti), vendar ima traktor, če se sploh pojavi na avtocesti, svojo omejitev in za sabo pušča kolone. Tako da te ni mogel prehitet razen, če si hodil.

bi0s ::

Zgleda da si premalo igral igro, pa se ti to ni zgodilo ;)

Pegaz ::

Morda je od tvojega igranja minilo kar dosti časa, pa si zamešal stvari. :) Pojdi igrat še enkrat in boš videl, da te traktor ne more prehitet, razen če stojiš na miru (še tukaj se bo za tabo ustavil, razen če je na drugem pasu).

Imam veliko izkušenj tako s singleplayerjem in multiplayerjem, tako da vem kako stvari stojijo.

nvidiaboy ::

Fantje GTA IV Worldwide on April 29 !!!!!!!!!!!!!

http://xbox360.ign.com/articles/847/847...

Aja pa IGN je demo dubu tko da si preberte mal......

http://xbox360.ign.com/articles/847/847... :))

iLichu ::

Glih obratno bo, po moje bo gta4 najbolsi od prejsnih serij ker ima veliko novih stvari, bolj bo realističen(naprimer ko si v sa ustrelu enga v gavlo se mu je razpočla k buča, tega ne bo vec), lahko bos uporablju objekte za kritje(gears of war, r6vegas itd. ), če bos hotel ukrasti avto bos moru vlomt vanjga(ker je zlo doda k realnosti), merjenje bo kot pri resident evil 4, se pravi bolj bos lahko igral taktično in bolj bodo zanimivi strelski obračuni, ko te bojo lovili policaji ne bo več zvezdic(več zvezdic bl zajebani pridejo) ampak se bos moru izmikat območjem kjer te bojo iskali, prebivalci mesta bojo bl pametni, lahko bos uporabljal internet, metal ljudi skozi okna, gta 4 bo celo imel multiplayer in auto save opcijo kar je prvič v seriji gta iger, sicer bi lahko nasteval se vec kako bo gta4 bolsi od prejsnih delov ampak se mi ne da vec :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

jamiroq ::


:D

dobil zraven lazlow show box-seta :). (čeprav, tbfh, me, razen radijskih postaj, gta ni nikoli pretirano zanimal)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188162 (1566) Gagatronix
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443659 (10275) Kayzon
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590141907 (11114) meho7
»

GTA IV (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17417779 (9152) laught
»

GTA IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
566965 (5408) cloud

Več podobnih tem