» »

GTA IV

GTA IV

«
1
2

speed machine ::

Pa je izšel trailer. Prvi vtisi zelo obetajoči. In kolikor zgleda je igra spet postavljena v Liberty city (vsaj sklepajoč glede na ladjo na trailer-ju, ki ima spodaj napisano Liberty city).

Pa še link do originalnega trailerja.
Na katerega je pa trenutno ogromen naval, tako da če se stran ne naloži, treba parkrat pritisnat osveži.

Igra izide 16.10.2007.

//
  • zavaroval slike: Tilen ()

nvidiaboy ::

Alo New York je če je Empire State building, kip svobode .... Mal bolj si poglej >:D ;(( Komi čakam da pride ta špil !!!!

Rotaidal ::

A bodo igro izdali za tudi za PC? Drugače pa grafika zgleda dobra:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Tr0n ::

GTA je bil cool prvi del, ko je predstavljal nekaj svezine. Sedaj samo se pogrevajo obstojece IPje.

Meh.

Bo pa samo za PS3 in Xbox360.

Rotaidal ::

GTA je bil cool prvi del, ko je predstavljal nekaj svezine. Sedaj samo se pogrevajo obstojece IPje.

Se strinjam. Meni osebno je bila Mafia veliko bolj pri srcu. :)

mmmato ::

Alo New York je če je Empire State building, kip svobode .... Mal bolj si poglej Komi čakam da pride ta špil !!!!



Bolj slabo poznaš GTA serijo. Tudi Vice City ni VICE CITY

mtosev ::

Not again :D To bom komaj docakal
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nvidiaboy ::

Sam upejmo da bojo še multiplayer zravn nardil :D >:D Pol bi pa ubiju sam da ta špil dobim ...

Aja pa (tyaz) to bo NYC sam pod imenom Liberty City .... K boš gledu trailer mal dj kdaj pavzo pa si poglej kva piše (ladja k je tm se imenuje Liberty Ferry, poj un skyscraper k ma logo Liberteen, pa tm k je Times Square-like plaza piše Liberty Tree newspaper...)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

mmmato ::

Aja pa (tyaz) to bo NYC sam pod imenom Liberty City ....


no shit, nvidiaboy.
Ravno to sem ti jaz hotu dopovedat, k si se na avtorja teme pizdil, da mesto v trailerju spominja na Nju Jork, in gotovo to ne more bit Liberty City. Čestitke!!!!

Urc ::

No na trailerju zgleda ql. Samo zakaj je nebo za PC !!? pm ;(( ;(( ;((

RedStar ::

Verjetno bo samo z zamudo. Tako je vsaj bilo z SA. Drugač pa zadeva zgleda super.

*Crosses his fingers.

>>><<< ::

Če pride ven za PC, bo to verjetno leta 2008. Za konzole je pa napovedano oktober 2007.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: >>><<< ()

Shegevara ::

No na trailerju zgleda ql. Samo zakaj je nebo za PC !!? pm


po tvoji logiki sodeč nebi na računalnikih igrali prejšnega GTAja, ki je biv tudi napovedan za na konzole

Urc ::

Maš prav:8) . Sicer sem igral do zdej vse dele GTA in se spovnem da tudi na SA smo čakali ko so drugi že nabijali na konzolah.:\
Sicer pa še vedno nevem zakaj je to dobro da proizvajalec ne najavi da bo tudi za pc 8-O
Če je nebi naredili tudi za pc bi verjetno igro kupilo kar nekaj manj ljudi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

ShowDown ::

Edina igra, ki jo igram od prvega dela dalje. In definitivno bom igral tudi IV.:))

Shegevara ::

aja pa še to. Igra bo sigurno 100% v NY ker je to liberty city (statue of liberty) -->značilnost newyorka statue of liberty

>>><<< ::

Za pc je verjetno niso najavili zaradi marketinga. Zdaj pred kratkim je prišel ven ps3 in tako bodo naivni ljudje šli kupovat konzole misleč, da bodo lahko igrali Gta IV. Če nekaj časa bo pa itak za pc ven prišla. Aja, pa na pc-jih je bolj razširjeno piratiziranje, pa več dobička izgubijo. Pa še optimizacija igre za veliko različnih firm, ki proizvajajo grafe in še bi lahko našteval.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: >>><<< ()

njok ::

Glede na prejsnje dele bi rekel, da bo PC verzija zunaj enkrat okrog maja 2008. Se bomo spet nacakali. :)

Pesimist ::

APB bo za PC in multiplay. To bo cistokrvni multiplay GTA...

nsane ::

Pa ne že spet ta GTA.:|

mtjz33 ::

Kolikokrat bodo še pogreli to (čedalje bolj) bedno župo? Ja saj vem, dokler bodo v +su.

njok ::

Kdo vas pa sili igrat? Pustite nam veselje. :)

Urc ::

Se strinjam eni igramo tud 100x pogreto župo :D. Drugače pa čakam na Mafio 2... Prvi del je bil več kot odličen za tiste čase! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

Michaelosz ::

Zdaj pred kratkim je prišel ven ps3 in tako bodo naivni ljudje šli kupovat konzole misleč, da bodo lahko igrali Gta IV.


Če slučajno nebo delalo al kaj?!:D Ti si še brcno v temo. Če bodo hteli igrat si bodo pač nabavl konzolo. To pa ni nobena naivnost. To je tak kot da bi reko:"Brezveze da si za Halo 3 Xbox kupujem, ker bo itaq za PC vuni."

>>><<< ::

Malo sem se čudno izrazil :8) . Za pc je še niso napovedali, ker bodo pač več konzol prodali.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Mavrik ::

Situacija bo verjetno ista, kot je bila z GTAji 3... PC verzija bo izšla par mesecev kasneje in ne bo pred izidom konzolnih različic sploh napovedana. Čeprav... ne bi me pretirano presenetilo, če bi GTA ostal konzolastična igra.
The truth is rarely pure and never simple.

KandazaR ::

Drugače pa čakam na Mafio 2...

Upam da jo boš/bomo kdaj dočakali (čeprav v to dvomim).

mtjz33 ::

Čaki mal, ne gre se za to, da bi me kdo silil k igranju. Gre se za to, da bi igral, toda lahko bi se spomnili še kaj novega, kar bi vleklo k igranju tudi ostale (ne le največje GTA fane). Meni osebno je igra popolnoma enaka že od trojke, le da so malce izboljšali grafično podobo. Drugače je pa isto, kot da bi vsakič naložil (doložil) kakšen dodatek.

njok ::

No ja, saj Vice City in San Andreas sta bila res samo malo vecja dodatka. :)

Osebno sem najbolj uzival v GTA3 (tudi v primerjavi z dvojko in originalom)... sicer nevem zakaj, vzdusje mi je bilo tam najboljse.

Sem razumel, kot da se pritozujete nad serijo GTA - GTA2 - GTA3... glede VC in SA se strinjam, da bi lahko naredili kaj vec. :)

kiFni ::

Kaj je enako, kaj bluzite. V vsaki je kaj več in kaj novega. V Vice City si letel z helikopterjem in aviončki, v San Andreas nisi umrl v vodi in si plaval in skrbet si mogel za njega kot za tamagochija (hrana, kondicija,...) pa en kup novih vozil, najboljš mi je bila Hydra (Harier).

Komi čakam da pride ven.

njok ::

Seveda so razlike, pretiravat pa tudi ni treba. VC ima recimo lepo posodobljeno grafiko, nima pa veliko novih bonbonckov, za razliko od SA, ki ima precej novih fint, grafika pa ni konkurencna igram iz istega casa.

SmeskoSnezak ::

Tisti kateri ki bi radi hudo grafiko, bejzte s te teme vun. Ta igra je še ena izmed redkih, kjer se trudijo z igralnostjo in tako tudi pokopljejo ostale fansy šmansy igre, ki zasedejo 5gb najmanj za to, da lahk gledate grafiko, igralnosti pa od nikoder. Kasneje pa bi jo itak vsi špilali. Isto sn bral v temi o prejšnji verziji GTA.

Dvoličneži!! >:D

Pretiravate pa itak vsi v vse smeri. Ne pričakujte preveč, pa še boste najbolj navdušeni.
@ Pusti soncu v srce... @

Mavrik ::

No, no. To, da narediš par malenkostnih sprememb in fukneš ven igro za celo ceno je nateg, kakorkoli pogledaš. Naloge v GTAjih so od trojke ostale iste, še v SA se po nekaj izvirnih začetnih začne ponavljati klasični grind "poišči, ustreli".

Kar bi želel videti, je vrnitev nekaj zanimivih mehanik iz dvojke. Recimo različne tolpe in njihov "reputation", več bolj izvirnih nalog, ne samo "pojdi tja, postreli, pridi nazaj" oz. "pripelji nekaj sem". Ter morda malo bolj RPG usmeritev ter veliko bolj življenjsko okolje.

Čeprav... verjetno mo dobili GTA 3 z lepšo grafiko. Žal.
The truth is rarely pure and never simple.

>>><<< ::

Saj pri GTA SA si imel tolpe in si si moral njihova ozemlja pridobit.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Michaelosz ::

Bom samo citiral SmekoSnezaka.

Ne pričakujte preveč, pa še boste najbolj navdušeni.

Shegevara ::

ma sej to je pa itak res.. se strinjam. Pa še nekej opažam. Bolj kot je nasledujoča igra bolj spremenjena od njene odlične predhodnice, se vsi pritožujejo, da ni več tistega "feelinga" pa ponavadi vsi o takih igrah slabo govorijo. Če je pa igra zelo podobna njeni predhodnici, se pa pritožujejo, da je samo spremenjena grafika in nič drugega.

Kaj bi današnji folk sploh še rad?

njok ::

Na trgu je veliko iger, od teh marsikatera greha vredna, tako da smo upraviceno peticni in zahtevni. :D

nvidiaboy ::

http://www.nforce.nl/forum/viewtopic.ph...

Uzpodi poglejte 2 slike ...Tanov GTA naj bi potekal tud v Moscwi ali Bear Town sam se mi tud sanja ne kje je ta slike staknu....

Shegevara ::

mal datume poglej, gdaj so to objavlal, boš vidu da je tko mal 1. april :D

Pegaz ::

Če je kdo prešpilal GTA 3, Vice city in San andreas večkrat, je videl, kako je igra napredovala. Grafika se res ni veliko spremenila (vsaj ni treba novih računalnikov kupovat), se je pa veliko drugega, ki je še bolj pomembno od tega. VC in SA nista nikakršna dodatka GTA3, je pa res, da spadata v isto skupino. GTA 4 bo pa spet popolnoma nova igra, tako kot je bil GTA3 za razliko od GTA2.

V-i-p ::

Serija GTA ni za gledat grafiko, ampak je za igrat... to je pomembno, igralnost, ne pa slika...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tr0n ::

Ceprav, pri sami igralnosti se tudi ni kaj prida spreminjalo. Kvecjemu okolica.

Rotaidal ::

GTA 4 bo pa spet popolnoma nova igra, tako kot je bil GTA3 za razliko od GTA2.

Daj no. Take razlike ne more več bit! Sploh veš kakšna sprememba je bla iz gta2 v gta 3? Iz 2D na 3D.

Tudi če v gta 4 dodajo uber grafiko, igralnost, fiziko, zgodbo... nemore bit to, kar je bla gta 3, v primerjavi z gta 2!

V gta 4, bo samo novo mesto, nova grafika, nov lik in kakšne nove finte. Nebo pa neke revolucije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

SmeskoSnezak ::

Ne neke bzw špekulirat. Počakajmo na uradn odgovor. In ja, upam, da ne bo samo boljša grafika, drugo mesto in lik, temveč tudi nova/drugačna zgodba in drugačen/bolši način igranja (prvoosebno? in s ptičje perspektive).

But, let's wait and see. :|
@ Pusti soncu v srce... @

Pegaz ::

@Tinček Jaz ne govorim o samo o grafiki. GTA 4 bo popolnoma nov špil za razliko od GTA3, VC, SA, ki so pač tekli na istem pogonu.

Michaelosz ::

Kaj Tinček ti hočeš kakšno FPS al pa strategijo?! :D Al bi rad da gre iz 3D na 2D?! Daj premisl mal predn kaj zineš in ne govor nekih neumnosti, ker od GTA 3 dalje revolucije ne more bit... Pa če to vse spremenijo kar si napiso je juhuhu...

Shegevara ::

seveda je lahko.. samo to nas še malo zelo dolgo čaka

Rotaidal ::

Kaj Tinček ti hočeš kakšno FPS al pa strategijo?! :D Al bi rad da gre iz 3D na 2D?! Daj premisl mal predn kaj zineš in ne govor nekih neumnosti, ker od GTA 3 dalje revolucije ne more bit... Pa če to vse spremenijo kar si napiso je juhuhu...

LOL, malo bolje preberi kaj sem napisal! Jaz sem odgovoril Pegazu, ker je napisal da bo Gta 4, to kar je bla Gta3 iz gta2!

Prosim malo bolje beri!

ker od GTA 3 dalje revolucije ne more bit

Saj sem napisal, da nebo revolucije, če tudi bo crysis grafika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

kiFni ::

Pa dobr pi*da vam materna. A se mora čist vsaka tema sprevržt v prerekajne in negativizem?

Berem temo o PS3, sem samo dajejo kaj nimam in kok je brez veze,... Pogledam ono spet kreg, pogledam to sta dva ful pametna in drugim solita pamet.

Igra bo kakršna bo, upam pa da bo huda. Ziher bo kaj novga. Pa verjamem da jo boste vsi špilal.

nsane ::

Nimam nič proti igri samo, ampak me bo motilo predvsem to kar se že zdaj dogaja. Vsi forumi bojo pospammani , veliko bo prerekanja, nwbe bojo spraševali kdaj izide in če bo imel dovolj dober računalnik. V bistvu se bo vso leto vse vrtelo okoli GTA-ja. Podobno kot je bilo za SA.

Zato imam raje, da igre sploh ne napovejo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTa IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
628390 (6709) jamiroq
»

Grand Theft Auto Liberty City Stories

Oddelek: Igre
71573 (1399) no_fear360
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508307 (6585) roli
»

GTA San Andreas ali je to gta 4 ali gta 5

Oddelek: Igre
232977 (2442) speed machine
»

GTA5 Q4 2004

Oddelek: Igre
202392 (1848) gigaherz

Več podobnih tem